Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 09:17:39

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Cathfaern válasza tildy (#6034) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egymás mellett megnézve az eredetit majd az alakítottat, egyértelműen látszik, hogy szerintem mi a baj a hajával: az eredetiben kék elég sok árnyalat megvan, míg a módosítottnál ez az átalakítás valamelyik részénél elveszett, és szinte teljesen fekete az egész, csak 1-2 alig világosabb kék csík van benne. Most erre lehet mondani, hogy ez miért gond, hisz tildy mostani haja is teljesen fekete, de itt jön be az, hogy az új avatárban a haj dominál gyakorlatilag, így a kép 80%-a fekete pixel, míg a mostaninak max 50.

[ Szerkesztve ]

(#6052) tildy válasza Cathfaern (#6051) üzenetére


tildy
nagyúr

Rajtatok múlik , hogy döntötök. Én szeretném azt a képet szerintem nem is lóg ki a többi ph-s avatar közül, de ha csak ennyi a gond, akkor max ilyen árnyalatúra kell alakítania jelenlegi hajat.
Bízom a pozitív elbírálásotokban.

Amúgy ha jól vettem ki Kidusnak nem ez volt a baja a hajjal, hanem a szélén pár ottmaradt kékes pixel. Amúgy elég nehéz ám midnenkinek megfelelni, %-ban meg szerintem túlzol a 80%al....Van amúgy szintén ilyen nagyon sötét avatar , ez:

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6053) Kidus válasza tildy (#6052) üzenetére


Kidus
őstag

Osszessegeben nem oke a haj, csak kiemeltem, hogy tobbek kozt a szelen a kek pixelek, nem nagyitgattam ra es nem kerestem a hibakat, csak ami szembetuno volt, azt mondtam.
A fule most nem reces, viszont homalyos, meg mindig nem az igazi.
Nem azert irok kritikat, mert akarkivel bajom van, hanem azert, mert jobb elozetesen elbiralni a kepeket, hogy ne a requestbol legyen visszadobva 2 het utan, okozva ezzel sok bosszusagot nektek.
Az a kep, amit most linkeltel, teljesen mas, mint a tied, nincs haja, viszont az arc szepen kiveheto, nekunk az volt a problemank, hogy a te avatarod arcresze kicsi a hajhoz kepest, de ez nem veto-ok, csupan nem biztos, hogy szerencses.
Nem akarom hosszura nyujtani, de meg annyit mondanek, hogy kicsit erdekesnek tartom, hogy most megjelent itt 1-2 ember, aki jott beleszolni, mintha meg kene teged vedeni, pedig szerintem erre semmi szukseg nincsen, abban a pillanatban, hogy az avatar jo ( nem kell tokeletesnek lennie, olyan nincs ), el fogom fogadni, mint barki masnal. Amig viszont van rajta alakitanivalo, nem fogadom el, mert ugyis vissza lenne dobva elbiralas utan. Csupa haszon, hogy itt vagyok, es velemenyezek. Meg ha kukacoskodasnak tunik is :)
Ha pedig kesz, kis kepet is csinalni kell, anelkul nem lehet requestelni. Ez ugye legutobb elmaradt.

Assuming Control

(#6054) Kidus válasza Szten Márs (#6047) üzenetére


Kidus
őstag

Nem veto-ok az arca, azt hiszem mondtam is akkor, ha nem akkor elnezest.
Igyekszem mindig mondani.
Valahogy nem volt szerencses a vonalak elrendezese az arcan :D
De ettol meg bekerheted, emiatt senki nem fog vetozni, neked kell tudni, hogy akarsz-e ilyen avatart, vagy inkabb varsz egy masik verziora.

Assuming Control

(#6055) BITBOYS válasza Kidus (#6054) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kidus! De jó, hogy ébren talállak.
Ha csinálnak nekem egy überfrankó avatart elbírálod, hogy továbbmehessen a rostán?
Most valami egészen egyszerűt választok, hogy ne legyen gond a kis arccal, hajjal, illetve részletgazdag sem lesz. Így egyszerűbb hozzájutni az egyéni arcképhez?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6056) Kidus válasza BITBOYS (#6055) üzenetére


Kidus
őstag

Nem az egyszeruseg a lenyeg, sot. Az arnyalt kepek igen jok, a legjobb avatarok reszletesebb kepekbol keszulnek, viszont ezt nehez megfogalmazni.
Van ahol a reszletgazdagsag es arnyaltsag elony, van ahol nem.
Olyat valassz, ami tetszik, es megnezzuk, milyen az alapanyag, erdemes-e probalkozni.
Elobb-utobb csak kialakul, ami a mi oldalunkrol is jo, es neked is tetszik :)

Assuming Control

(#6057) BITBOYS válasza Kidus (#6056) üzenetére


BITBOYS
addikt

Korrekt válasz, igyekszem feldolgozni.
Rákérdezek Jag mesternél, hogy vállalja-e továbbra is a munkát.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6058) RoyalFlush válasza Jag (#6044) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nagyon homályos a füle és a hajánál is lehetne rajta javítani.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6059) tildy válasza Kidus (#6053) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké. Én sajnos nem tudok rajta variálni :U Majd megkérem az arcképgyárosokat, segítsenek rajtam.:UMást nem nagyon tehetek...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6060) Solad


Solad
őstag

Kaptam már egy moderátori hozzájárulást a még egy houseos avatarhoz, így kérnék valakit, segítsen rejtem a technikai megvalósítással mert én hülye vagyook hozzá :)

az alap:house

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6061) Kidus válasza Solad (#6060) üzenetére


Kidus
őstag

Nem az volt a gond, hogy van mar?

Assuming Control

(#6062) Solad válasza Kidus (#6061) üzenetére


Solad
őstag

Pompitól azt a reakciót kaptam hogy más "modellekről" is készült több avatar, így ő nem latja akadályát annak, hogy nekem is a cinikus doktor kölcsönözze mesebeli arcát, más illetékes pedig nem reagált a dologra így bátorkodtam úgy venni, hogy ebből nem lesz probléma

szerk: elirás

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6063) Kidus válasza Solad (#6062) üzenetére


Kidus
őstag

Ezt ugy szoktuk megoldani, hogy ha altalanossagban van mar egy alak ( pl. kisauto, vakond, medve, elf, stb... ) akkor ha nem nagyon hasonlo a ket kep, engedjuk, mert jol elkulonithetoek egymastol.
Viszont ha konkret szemelyrol van szo, mint avatar ( mint itt is ), akkor nem lehet.

Irtam Pompinak, hogy nezzen ide, varjuk meg azert, mert nem talalom, hol irt neked mit, az is lehet, hogy kis felreertes van a dologban.

Assuming Control

(#6064) Solad válasza Kidus (#6063) üzenetére


Solad
őstag

Pompi irta

a két kép: és

hat dontsétek el hogy eléggé különböző-e

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6065) tildy válasza Kidus (#6063) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt írta.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6066) Kidus válasza Solad (#6064) üzenetére


Kidus
őstag

Vegulis elegge kulonbozoek, az elsorol meg sem mondanam, hogy o az.
Szerintem is belefer.

Assuming Control

(#6067) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Mégegyszer köszönöm Agostino és Jag fórumtársnak a munkájukat :R
Kidus: köszönöm szépen a segítségedet, jó lett nagyon... :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#6068) bandus válasza Jag (#6004) üzenetére


bandus
veterán

esetleg a schrek-es vakegerek?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6069) johnjohn válasza bandus (#6068) üzenetére


johnjohn
addikt

Köszönet Hasek Mesternek az új pofázmányomért ! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#6070) Kidus válasza Ragadozó (#6067) üzenetére


Kidus
őstag

Szivesen :)

Assuming Control

(#6071) Boci_83


Boci_83
őstag

Üdv all!

Korábban már jártam itt arcékpügyben, akkor még nem voltam jogosult, de eljött az én időm is. Szeretném megkérni ismét a hozzáértőket hogy készítsenek nekem is egy avatarnak való képet. Az elképzelés egy fiúcska bocifej lenne, valami bukósisakkal a fején ha ez lehetséges, ha mégsem akkor valami vicces figura. Sajnos jó alapanyagot nem találtam továbbra sem... :(

Minden ötletet szívesen várok. Előre is köszönöm a fáradozásaitokat..! :R

**********

(#6072) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok! Valamelyik aranykezű photoshop-mester ki tudna hozni egy arcképet ebből? Én próbálkoztam, nem nagyon ment. Nagyon örülnék, ha ebből a képből (de ha nem megy, akkor vmi hasonló Aragornosból) lenne az avatarom. Előre is köszi.

(#6073) tildy válasza Kidus (#6053) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor kérlek mondj egyet az eddig elkészültek közül, amelyiken a legkevesebb változtatást eszközölve esetleg elfogadhatóvá válik. :U
Vagy szedjem egy hozzászólásba össze?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6074) simonzé


simonzé
addikt

Guten Abend.
Tisztelettel bírálatot szeretnék kérni az alábbi képekről:
1. Homer Tinybrain Simpson
2. Que Manuel Guevara

Tudom, hogy átlátszó hátterű GIF-eknek kellene lenniük, de ezek jellegükből adódóan fekete illetve vörös hátterűek. Elképzelhetőek ebben a fromában?
Tisztelettel köszönöm tiszteletteljes válaszotokat.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#6075) BioNiCMaN válasza WonderCSabo (#6072) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Alternatívák:
1
2
3
4
5

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6076) DigitXT válasza simonzé (#6074) üzenetére


DigitXT
félisten

Elképzelhetőek ebben a fromában?
Mármint így kockaként ilyen háttérrel?:F Tökéletesen kizárt.:R
Che Guevaraból valszeg tudnak szerkeszteni (eredeti képből).:K
(Az első szerintem felejtős... De ez már csak saját vélemény.:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#6077) Kidus válasza tildy (#6073) üzenetére


Kidus
őstag

Egyetlen kepbol lattam probalkozasokat, lehet hogy mashonnan kene megkozeliteni, esetleg elorol kezdeni, en nem tudom, nem en csinalom.
Majd ha lesz idejuk az arckepeseknek, megcsinaljak.
En is avatarra varok, majd egyszer csak nekiallnak, aztan lehet varialgatni meg biralgatni meg orvendezni stb.... en peldaul raerek, nem tudom, te hogy vagy vele :)

Assuming Control

(#6078) Kidus válasza simonzé (#6074) üzenetére


Kidus
őstag

Sajnos nem.
Atlatszo hatter kell, az elso nem is megfelelo meg akkor sem, ha atlatszo a hatter, a masodik pedig minosegre nagyon rossz, egyik kep sem jo avatar alapanyagnak sem.

Assuming Control

(#6079) Kidus válasza WonderCSabo (#6072) üzenetére


Kidus
őstag

Egyreszt a kep hianyos, es teljes fej nelkul eleg halovany a remeny arra, hogy barkinek is megforduljon a fejeben a szerkesztes gondolata.
A masik problema az, hogy fenykep, rajzos tema sokkal nyerobb, bar voltak mar fenykepbol atrajzolt avatarok, de sokkal macerasabb, sok melo, sok ido, es meg az sem biztos, hogy jo tud lenni.
En a helyedben keresnek valami mast.

Assuming Control

(#6080) Hasek válasza WonderCSabo (#6072) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igaza van Kidusnak. Sajnos ez a kép elég necces. Egyrész fénykép, másrészt hiányzik a feje búbja. :(

Mit szólnál egy rajzfilmes Aragorn-hoz?

Mondjuk találtam egy ilyet:

Üdv. H

(#6081) tildy válasza Kidus (#6077) üzenetére


tildy
nagyúr

Abszolúte ráérek én is :)
De másfajta sasukés képből nem szeretném.... :U
Csak azért kérdeztem rá, mégis lehessen tudni, milyen irányba haladjon az egész.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6082) WonderCSabo válasza Hasek (#6080) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Értem. Na és ez ? "Rajzfilmes", és meg van a feje búbja is.

[ Szerkesztve ]

(#6083) Kidus válasza tildy (#6081) üzenetére


Kidus
őstag

Az a baj hogy kek az egesz kep, a haja nagyon maceras ( bar megoldhato ), nem olyan, ami hamar jo lesz, meg a mar emlitett problema is tan megoldhato az arcaval kapcsolatban ( tul keves a hajhoz kepest ).
Ezen kivul ugye ferfi karakterbol noiesiteni kene rajta kicsit, de ezt mar nem az en feladatkorom megitelni, annak kell tetszenie, aki kapja.

Assuming Control

(#6084) WonderCSabo válasza Kidus (#6083) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Na és ehhez mit szólsz? #6082. Kiindulási pontnak.

(#6085) tildy válasza Kidus (#6083) üzenetére


tildy
nagyúr

Agostinonak sem túl világos az avatarja:
Íme az enyém meg az övé egymás mellett:
Royalflushéban is elég sok fekete van a többi színhez képest, ezt csak azért mondom, ha az lenne a baj....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6086) Kidus válasza tildy (#6085) üzenetére


Kidus
őstag

Konyorgom hagyd mar abba a peldaulozgatast, egyszeruen nem megy ez neked.
Megint szar a pelda, nem fejtem ki mert megyek melozni de amugy is folosleges.
Nem latod a lenyeget, az a baj.

Assuming Control

(#6087) Cathfaern válasza tildy (#6085) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem az a gond, hogy sötét az avatár, meg nem is az, hogy túl sok a fekete benne (ezzel látszólag ellentmondtam egy korábbi hsz-emmel, de valójában nem).
Az a gond, hogy az avatár nagyrészét kitöltő rész (azaz a haj, illetve a füle) nem igazán szép. Agostino-éban szépen definiált élek vannak, a haja bár egyszinű, középen mégis meg van törve egy fehér csíkkal, ráadásul a széle sem csak egyenesen levágott (mint ahogy a mostani arckép hajának széle is ki van dolgozva, nem csak levágva, nagyon sokat dob rajta). Emelett az arca is nagyon hangsúlyos, mivel szembe néz velünk. Ezzel szemben a tieden nincsen egy éles vonal sem, haja gyakorlatilag teljesen egy egybemosott paca, a fül megtörné ezt valamennyire, de az se az igazi (korábban ki lett fejtve, hogy miért), így inkább csak rontja a képet.

#6082:
Ha meg van nagyobban, akkor jó lesz szerintem, de ennyire kicsi képpel nem tudom fognak-e tudni kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#6088) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok!

Szeretnék némi segítséget kérni képválasztás ügyben:[link] [link] Melyikből lehetne avatart készíteni? Köszönöm :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6089) tildy válasza Cathfaern (#6087) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen a fület én is látom hogy homályos (amikor éles volt, akkor meg ugye azért szóltatok , hogy recés.) (Egyébként ragadozó avatarjának a bal oldali haja is recés. )
És mielőtt egyes moderátorok kötözködésnek vennék, csupán amiatt érdeklődőm, mert látszólag tényleg ellentmondó hszok vannak .(Pl. tiv83us szavaiból úgy tűnt nincs gond az avatarral (szupinak tűnik) , míg mások szerint nem) (A hajában csak én látom akkor ezekszerint a kékes csíkokat? :F)
(akik jöttek "védeni" azokat meg nem én hívtam ide, mielőtt iylen gyanú felmerülne)

Tudjátok inkább kérdezzen az ember.
Összeszedtem ide az összeset, melyiken kezdjünk MAJD el alakítani ,amiből lehet megfelelő avatar szerinted? Ráérek, csak tudjam melyikből érdemes továbblépni, ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6090) 7 válasza BITBOYS (#6088) üzenetére


7
addikt

Eve noi karakter, igy a nevedhez nem igazan menne. Szerintem a masodik kep jobb felso negyedeben talalhato fej a legjobb, de ez csak az en velemenyem. :)

[ Szerkesztve ]

(#6091) [pod]Diablo válasza WonderCSabo (#6082) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6092) BITBOYS válasza 7 (#6090) üzenetére


BITBOYS
addikt

Arghh :DDD
Még nem láttam a Wall-E-t :B
Kösszenet yettenet :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6093) [pod]Diablo válasza BITBOYS (#6088) üzenetére


[pod]Diablo
őstag



mod: 6091:
ha jolessz ez a kep,akkor javitok meg rajta

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6094) BITBOYS válasza [pod]Diablo (#6093) üzenetére


BITBOYS
addikt

[pod]Diablo Köszönöm :R (nőként is jó avatar lehetne) :)

yetike: A jobb alsón kívül mindegyik tetszik, főleg battle módban(bal alsó kép) :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6095) Cathfaern válasza tildy (#6089) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jobb szélsőt, egyértelműen.
(A kékes csíkokat én is látom a hajában, de csak ha direkt azt nézem, hogy van-e ott)

(#6096) tildy válasza Cathfaern (#6095) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm korrekt válaszod :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6097) WonderCSabo válasza [pod]Diablo (#6091) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi szépen! Egész jó lett! A bal felső sarokban volt egy vonal, leszedtem.

Mit szóltok hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#6098) [pod]Diablo válasza WonderCSabo (#6097) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

BITBOYS:

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6099) BITBOYS válasza WonderCSabo (#6097) üzenetére


BITBOYS
addikt

[pod]Diablo változata kicsit élénkebbnek tűnik :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6100) tiv83us válasza tildy (#6089) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne haragudj, de azt hittem azt nem kell magyarazni; viccnek szantam, egy 3"-as kepernyon meg pac-man is istenkiralyul nez ki, azert is volt ott a gurulos szmajli.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.