Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) r4z válasza beefjeez (#19099) üzenetére


r4z
nagyúr

858-on? Hát sok sikert hozzá :D

sssz: Na igen, ez a probléma még megoldásra vár :D De az is, hogy HTC-t még nem rootoltál ;]:P

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#19102) aggleány válasza r4z (#19098) üzenetére


aggleány
addikt

Hűűű.... Így már megnyugodtam.

Éppen most gyakorlom a jógaisztikus hasi légzést, mivel egy másik topikban már megint sikerült egy hímsoviniszta IQ-titánba belefutnom. Ezeket újabban tenyésztik valahol? Miért van ennyi? :F

(#19103) bb.bocs válasza domerator (#19050) üzenetére


bb.bocs
őstag

ez sem offline mapos

(#19104) sssz válasza r4z (#19101) üzenetére


sssz
őstag

a Desire S-em úgy tökéletes ahogy van :D

viszont sajna a férjem Diamond-ja megzakkant:( Úgyhogy kedden találkozóm van Edénykével :D

aggleány: hát igen, az ifjú nemzedék próbálgatja szárnyait:D nem baj, majd mi letörjük:D :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19105) r4z válasza aggleány (#19102) üzenetére


r4z
nagyúr

Hun'? :F:((

sssz: hát igen, az ifjú nemzedék próbálgatja szárnyait
Ezt most vegyem sértésnek? :(

:D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#19106) sssz válasza r4z (#19105) üzenetére


sssz
őstag

Dehogy!!! A jelenlévők természetesen mindig kivételek!! :)
Meg ne sértődj kérlek!!! :)

És - ugyan nem tudom melyik korosztályhoz tartozol - de gondolom a 20as éveidet taposod, szóval már nem tartozol az ifjú nemzedékhez :D Én a 32évemmel már aggnak számítok ebben a társaságban:D

A Mammutnál találkozunk majd. Remélem megoldja a gondot, mert nem szeretne a párom másik telót. Imádja azt a Diamond-ot. Bár én erőteljesen próbálom rábeszélni az Androidra:D

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19107) aggleány válasza sssz (#19104) üzenetére


aggleány
addikt

Ha még csak az ifjú nemzedék lenne... Sajnos vannak olyanok is, akik már felnőhettek volna egy bizonyos alapszintre. :DDD

RazorGTR1

Nem téma, már rendeztem magamban. Szépen növekszik a listám, hogy kinek nem válaszolok a továbbiakban. :DDD

Akinek nem kabátkája, ne kapkodja magára. Tudod, az intelligencia nem korfüggő. :N Olyat viszont még senki nem hallott, hogy nősoviniszta legyen valaki. :DDD

(#19108) TayRol


TayRol
veterán

akkor egy kis on a vénlányok között: :) camera 360 nálatok is kegyetlen mod szivja az akksit? vagy a hiba az en turmixgépemben van?

(#19109) domerator válasza sssz (#19106) üzenetére


domerator
veterán

Egy sokáig Diamondot használó ismerősöm anyagai

ha esetleg szükség lesz rá a gyógyításhoz :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19110) sssz válasza TayRol (#19108) üzenetére


sssz
őstag

azt használtam a samsung galaxy spica-n és most a htc desire s-en is. egyiken sem tapasztaltam extrém mértékű akksifogyasztást.

domerator: óóó, nagyon nagyon köszönöm:) :R

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19111) r4z válasza sssz (#19106) üzenetére


r4z
nagyúr

Meg ne sértődj kérlek!!! :)

Nem véletlenül volt ott a szmájli a végén ;)

A korommal melléfogtál. Nagyon melléfogtál. Feleannyi idős se vagyok, mint Te :D

Jó cucc az a Dia, én pl. egy HD2-re nem is raknék Androidot, csak WinMo-t :) Ez csak úgy eszembe jutott, ne keresd az összefüggést :D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#19112) TayRol válasza sssz (#19110) üzenetére


TayRol
veterán

akkor megkeresem melyik mokus eszi meg a gépem enerigiáit. amugy tetszik a program, elegedett vagyok vele.

(#19113) domerator válasza sssz (#19110) üzenetére


domerator
veterán

óóó... nagyon, nagyon szívesen ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19114) sssz válasza r4z (#19111) üzenetére


sssz
őstag

jesszus, akkor még tizenéves vagy:))) (nem kénne már aludnod?:) ;) )

na mostmár végképp öregnek érzem magam :(((

nem baj,akkor is a kivételek közé tartozol :)) a szmájlit meg csak később vettem észre :)

Tényleg jó telefon, de az android után engem zavarna, hogy egy stylushoz van "kötve a kezem".

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19115) r4z válasza sssz (#19114) üzenetére


r4z
nagyúr

Azt ne mondd, hogy meglepődtél (jó, mondjuk dombilától is egy szép privátot kaptam anno... :) ) :D

na mostmár végképp öregnek érzem magam :(((
Ne tedd! Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. :)

Tényleg jó telefon, de az android után engem zavarna, hogy egy stylushoz van "kötve a kezem".
Stylus nélkül is egész jól használható, még ha nem is egy CP panel.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#19116) sssz válasza r4z (#19115) üzenetére


sssz
őstag

meglepődtem kicsit azért:))

hát ha annyi vagyok, amennyinek érzem magam jelen pillanatban, akkor éveket öregedtem az elmúlt pár percben :D na megyek is, mert egy ilyen idős szervezetnek alvásra van szüksége munka előtt :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19117) mijos válasza mijos (#19080) üzenetére


mijos
senior tag

Még mindig queued ha valamit le akarok marketről szedni... :R

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#19118) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Egy nagyon fontos kérdésem lenne felétek.Szerintetek melyik a legjobb avi formátumú videó lejátszó ? Mivel tudok az LG GT540re avi formátumba konvertálni,hogy akkora legyen a videó felbontása,hogy a GT540-emen pont megfelelő méretű legyen ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#19119) chab7 válasza sssz (#19114) üzenetére


chab7
addikt

Ne érezd magad öregnek. Hozzám képest még fiatalka vagy. ;)
(Na jó, csak pár évvel, de akkor is ;) )

Nekem a Polaris után volt fura, hogy nincs cerka hozzá. Amúgy én arra is hegesztettem Androidot :D
Tudod, én root-párti vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19120) petipetya


petipetya
nagyúr

31

"nincs rá lezsóidő"

(#19122) jeni válasza jeni (#19026) üzenetére


jeni
félisten

A 2way-callrecorder ami elsönek bejött.Ingyenes és a lényeget tudja

(#19123) saphancs


saphancs
aktív tag

Helló Szakik! :DD
Tudnátok olyan e-mail widgetet, ahova az összes e-mail fiókomat be tudom állítani, és jelzi, ha kapok valamit... Van ugye egy alap g-mailes fiókom, meg egy yahoo-s ezekkel kevésbé van gond, de a munkahelyemnek hotmailes címe van... Ezeknek kéne egy widget alatt villogniuk :F

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#19124) Keresztapper válasza VD (#19036) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#19036) VD

Személyhez fűződő jogok megsértése esetén, tekintettel arra, hogy a kérdést a Posgári törvénykönyv szabályozza, polgári per indítható, amennyiben az alábbiak teljesülnek:

"Ptk. 80. § (1) A személyhez fűződő jogok megsértését jelenti a más képmásával vagy hangfelvételével kapcsolatos bármiféle visszaélés.
(2) Képmás vagy hangfelvétel nyilvánosságra hozatalához - a nyilvános közszereplés kivételével - az érintett személy hozzájárulása szükséges.
(3) Az eltűnt, valamint a súlyos bűncselekmény miatt büntető eljárás alatt álló személyről készült képmást (hangfelvételt) nyomós közérdekből vagy méltánylást érdemlő magánérdekből a hatóság engedélyével szabad felhasználni."

Így tehát a vádhatóságot hagyjuk csak, polgári perben túl nagy szerepük nincs.

Ettől függetlenül nem szép dolog a hívások rögzítése, de sajnos van olyan helyzet, amikor szükséges lehet és az sem igaz, hogy a bíróság előtt haszontalan volna. Ugyan kizárhatják a bizonyítékok sorából, de volt már olyan per (pl családjogi), ahol érdemi szerepe volt a döntéshozatalban.

(#19056) Verhóó

Szerintem itt többen is tudnak, ha egy kicsit visszaolvastál, vagy a keresőt használtad volna, még kérdezned sem kellene.

(#19111) RazorGTR1

"Jó cucc az a Dia, én pl. egy HD2-re nem is raknék Androidot, csak WinMo-t Ez csak úgy eszembe jutott, ne keresd az összefüggést"

Ez nagyon érdekelne. Kifejtenéd, hogy a HD2-re miért nem tannél androidot?

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#19126) Keresztapper válasza saphancs (#19123) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Lejárt a szerk. idő

(#19123) saphancs

A K-9 Mail kitűnő lesz erre a célra és még szerencséd is van, hogy a céges nem exchange szerver. Azokkal van gondja sajnos.

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#19127) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? Lenne egy Flytouch TabletPC, rajta Android 2.2. A kérdésem, hogy hol tudom azt beállítani elsőkörben, hogy ROOT-ként lépjek be? A másik ami még fontosabb, hogy hogyan tudnám azt beállítani, hogy mondjuk a Dolphin Web Browser bootolás után automatikusan elinduljon. Próbáltam más Autostart (root) -al, autorun managerrel, de sokra nem jutottam. Az autostart proginál mindenhol ezt a szöveget találom leírva:

"This application runs /data/opt/autostart.sh as root after booting the device and finishes. /data/opt/autostart.sh not provided. You need to create it and fill some commands you wanna run at startup.
"swapon /sdcard/swap.img" for example
Root required "

Tehát először is ROOT required!!!!! :) :F :F :F :F :F

Remélem van itt pár tapasztaltabb ember aki tudna ebben segíteni. Köszi előre is. :R :R :R :R :R :R :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#19128) Z0C! válasza Kiskutyák (#19127) üzenetére


Z0C!
őstag

root-olnod kell a Tabletet.

utánna van lehetőséged az autostartot használni.

SuperOneClick vagy terminal emulator....

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#19129) hodostamas válasza Kiskutyák (#19127) üzenetére


hodostamas
addikt

hányas flytouch? ha 3-as, eszerint próbáld: [link]

(#19131) janes74 válasza #40993792 (#19125) üzenetére


janes74
senior tag

Én fagyasztottam a market updatert.Majd ha normálisan használható lesz az új,berakom a mikróba. :D

(#19132) saphancs válasza Keresztapper (#19126) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszönöm!

A hotmailel kínlódok, de a többi perfekt... Valahogy talán majd összejön az utóbbi is :F

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#19133) Kiskutyák válasza hodostamas (#19129) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

Flytouch 3 van. OK a rootolás megtörtént! LauncherPro, az ott leírtak alapján ami a linken van. Most akkor marad a második kérdés, autostart???? Hogyan??? :R :R :R :R :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#19134) Kiskutyák válasza Kiskutyák (#19133) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

de még mindig nem enged be a /data könyvtárba! ??????? :F :F :F :F :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#19135) hodostamas válasza Kiskutyák (#19133) üzenetére


hodostamas
addikt

próbáld más progival :)
[link]

(#19136) Kiskutyák válasza hodostamas (#19135) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

Esetleg másik progi ami ingyenes?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#19138) Keresztapper válasza Kiskutyák (#19136) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Total Commander

http://palscoffeetech.com/

(#19139) Nocsesz1 válasza Keresztapper (#19126) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

K9 mail-ban be lehet állítani olvasási visszaigazolást?

HAJRÁ VIDI !!

(#19140) Kiskutyák válasza Z0C! (#19128) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

Már a rootolást se engedi. Ami a linken volt leírás az alapján csináltam, de nem engedi. A LauncherPro az rajta van, superuser is, a z4root-al próbáltam. 3x is, azt írja ki, hogy rootolva van. De közbe mégsem. :(

SonyEricsson X8 rootolás? Ebbe valaki? :R :R :R :R (Ezkülön, a lényeg most a Flytouch3 lenne)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#19142) sssz


sssz
őstag

hát ez nagyon király! :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19144) sssz válasza #40993792 (#19143) üzenetére


sssz
őstag

ezt még én is szívesen kipróbálnám :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19145) aminat válasza Kiskutyák (#19140) üzenetére


aminat
tag

Ez még teljesen friss. [link]

(#19146) Cyrin válasza sssz (#19142) üzenetére


Cyrin
addikt

Ez az a Disney ahol Jobs igazgatósági tag? aha, értem..

(#19147) TayRol válasza sssz (#19144) üzenetére


TayRol
veterán

igen, ez nalunk sem a gyereknek lenne hanem nekem.:D

(#19148) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Le tudom tiltani valahogy az eredeti zárképernyőt, mert a qqlauncheré jobb de mindig beadja mind a kettőt.
Előre is köszönöm! :(

(#19149) petipetya válasza sssz (#19142) üzenetére


petipetya
nagyúr

Agyam eldobom! :)

"nincs rá lezsóidő"

(#19150) jeni


jeni
félisten

Hello
A 2way callrecorderben hol az a funkció a beállításokban,hogy nem kapcsoljon be a kihangosító? Ugyanis hívás alatt bekapcsolásnál átvált kihangosítóra.
Esetleg valami hasonló funkciós callrecoreder van a marketen ami nem kapcsolja a kihangosítót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.