Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19752) Tyer válasza sssz (#19730) üzenetére


Tyer
őstag

koszi a valaszt.
igy meg nem nyilik meg a FSC

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#19754) Necc válasza aggleány (#19746) üzenetére


Necc
addikt

Igen megtaláltam :R , viszont az inkább olyasmi mint a windowsban a feladatkezelő, de nekem valami olyasmi kellene, mint windowsban az alt+tab

Ráadásul miért írja ki hogy 175MB RAM van használatban amiből 125MB szabad? Ez így összesen is csak 300MB és nem 512MB ami papírforma szerint a készülékben is van, 112-t zabálna le a GPU :F ?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#19756) Mercutio_ válasza Keresztapper (#19753) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vastaggal kiszokás emelni az adott személy nevét, ha egy hsz-ben van több válasz, ha valaki ezt nem veszi észre azt se fogja, ha simán külön hsz-ben válaszolnak neki :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19761) chab7 válasza VD (#19748) üzenetére


chab7
addikt

Hát majdnem így :) de szerencsére úgy alakult hogy kevesebb perc (eddig sem használtam ki, most legalább a közelében leszek) és több megabájt adat lassításig. Mondhatni a szokásaimhoz igazított ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19764) Zaji válasza aggleány (#19738) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm. Visszarakom a régit.

(#19765) hackeeeee válasza Zaji (#19737) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Asszem amúgy simán eltávolítható, mert frissítésként megy fel. :)

Nekem személy szerint nincs vele gondom, Mini-n gyors (tény, hogy lassabb mint a régi :) ), és teszi a dolgát ahogy kell.

Véleményem szubjektív...

(#19767) Zaji válasza hackeeeee (#19765) üzenetére


Zaji
őstag

Igen,mivel csak frissítés valóban el lehet távolítani. :)
Köszönöm!

(#19768) hackeeeee válasza Zaji (#19767) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak azt nem tudom, hogy eltávolítás után egy idő után nem-e teszi vissza magától. :B :)

Nincsmit! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19771) chab7 válasza hackeeeee (#19768) üzenetére


chab7
addikt

Ha a market updater fagyasztva vagy törölve van akkor nem teszi vissza. Nekem sincs bajom az újjal. (Remélem a marketről volt szó :B )

Domi, domi. :N Nem kellett volna összeakaszkodni itt a báránykával. Mindketten a "jók" közé tartoztok. Lehet tényleg front van ma? Bár itt még 23 fok van most is :U

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19772) hackeeeee válasza chab7 (#19771) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja, market-ról ofkorsz. :K

Értem, ezt ebben a formában nem tudtam. GT540-en elég lassú volt az új market, de Mini-n szépen pattog.

Front van eléggé, nyugaton már 10 fok alatt, itt is hűl a levegő, már majdnem fázok. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19773) dokee78 válasza hackeeeee (#19772) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem bejön már az új market,szintén Minin elég jól megy.

(#19774) RexpecT válasza dokee78 (#19773) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem is tetszik, és szerintem nem is lassabb!

(#19775) hackeeeee válasza RexpecT (#19774) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kicsit azért gondolkodósabb, legalábbis szerintem. De ez megszokható. :)

Véleményem szubjektív...

(#19776) dokee78


dokee78
félisten

Ha a MyBackup Pro-val kimentett appokat a mappájából telepítem egyenként akkor azok továbbra is frissülnek a Marketről?

(#19777) hackeeeee válasza dokee78 (#19776) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez egy jó kérdés...

Elvileg restart után lehet beteszi őket.

Javaslom azt, hogy 1 appal próbáld ki. Ha beteszi a saját alkalmazások közé őket backup után, akkor jó lesz több app-al is, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19778) dokee78 válasza hackeeeee (#19777) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tette be,vagy kell egy Restart a telonak?

(#19779) Keresztapper válasza dokee78 (#19776) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Attól függ, hogy a market linkeket is visszarakja-e. Ha nem tenné, akkor a titanium backup össze tudja linkelni az appokat a markettel utólag is.

Szerk.: a TB manüjében van egy Market Doctor. Ez állítja helyre a linkeket. De lehet hogy csak a fizetős verzióban engedélyezett ez a feature...

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#19780) hackeeeee válasza dokee78 (#19778) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem kell... :K

Ugye a market folyamatosan fut, lehet, hogy így nem érzékeli az app telepítését.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19781) dokee78 válasza Keresztapper (#19779) üzenetére


dokee78
félisten

TB kiesik nincs ROOT

(#19782) hackeeeee válasza dokee78 (#19781) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Esetleg Astro-val is próbáld ki, hátha..

Én ugye Sharemyapps-el csináltam, igaz utána telepítgetni kell, de a linkeket megcsinálja az appokhoz. :) Nameg, Mini-n nem megy.. :N

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19783) petipetya válasza aggleány (#19722) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor tuti egy helyen dolgozunk! Emeld fel a kezed. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#19784) petipetya válasza Necc (#19691) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak fizetősről tudok, mivel nemrég olvastam egy cikket hasonló alkalmazásról itt.

A bővítmények részben 358Ft-ért megtalálod a Tasking nevűt, amellyel a futó alkalmazások között tudsz váltani.

"nincs rá lezsóidő"

(#19785) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Tudtok jó, egyszerű, esetleg txt alapú jegyzet-készítő szoftvert?

(#19786) petipetya


petipetya
nagyúr

Az adw ex tényleg nem akad meg egymilliomod mp-re sem sehol? A go ex az animációkat nem bírta a főoldalon: a home felületek közötti váltásnál nagyon aprót de megakadt. A people widget lassú és idióta módon vágja a képeket, például valakinek a nyaka és csípője közötti rész látszott, így lényegében csak a melleit nyomkodtam. :) Ugyanez a személy a Sense alatti emberek widgetben teljesen korrektül látszik. Emellett a go ex-ben a függőlegesre beállított 3D-s alkalmazás lista is meg-megdöccent mikor elkezdtem görgetni.

Egyedül a naptár widget gyors és pofás, kár hogy külön nem érhető el.

A mai napon akartam tesztelni ezt a go ex-t, de már reggel legyalultam - nem jön be.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#19787) r4z válasza petipetya (#19786) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem, nem akad meg. :N

Próbáld ki, és rájössz, miért istenítem sssz-szel egyetemben annyira :D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#19788) Lajdzsi válasza Lajdzsi (#19785) üzenetére


Lajdzsi
tag

A fenti kérdésem (txt-alapú átlátható jegyzetkészítő) mellé még azt tenném fel, hogy a "Pocket Mirror Free" 3 napos trial verziós szoftvert leszámítva mi mást tudtok ami mutatja az előlapi kamera képét és ingyenes?

(#19789) sssz válasza petipetya (#19786) üzenetére


sssz
őstag

bizony, bizony :D semmi akadás :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19790) aggleány válasza Necc (#19754) üzenetére


aggleány
addikt

Sajnos nekem csak ennyire futotta a tudásomból, de hátha másvalaki meg tudja mondani, hogy merre találsz ilyen appot.

Zaji

Szívesen. Páran már visszatettük. :K Az hagyján, hogy lassú, de ez a WP7 stílus sem tetszik.

petipetya

Nem hiszem, én egyedül ülök egy szobában. :D

(#19791) Lajdzsi válasza aggleány (#19790) üzenetére


Lajdzsi
tag

Én kérdésemre tudsz válaszolni? Szinte ugyanaz a telefonunk. (Xperia Mini/Mini Pro).
Txt alapú, átlátható jegyzetkészítőt szeretnék, meg egy programot ami teljes verziós, ingyenes és az előlapi kamera képét mutatja meg.

(#19792) (jan) válasza Keresztapper (#19735) üzenetére


(jan)
őstag

Lecserélem akkor :) köszi a tippet :)

rajtam kívül van még olyan elvetemült ember aki spicát használ ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#19793) TRob1 válasza (jan) (#19792) üzenetére


TRob1
veterán

Úgy hallottam, hogy még rajtad kívül vannak hárman a világon, akik azt használnak. De még senki nem látta őket. Lehet hogy csak amolyan városi legenda, és már csak te maradtál egyedül. :U :DDD

¤ R'n'R ¤

(#19794) sssz válasza (jan) (#19792) üzenetére


sssz
őstag

nekem volt :D szerettem nagyon :)

chab7: nekem még mindig nem frissült

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19795) chab7 válasza aggleány (#19790) üzenetére


chab7
addikt

Na a wp7 stílus miatt én is haragszok a guglira :(((
De amúgy meg megy szépen.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19796) sssz válasza chab7 (#19795) üzenetére


sssz
őstag

--

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19797) chab7 válasza sssz (#19796) üzenetére


chab7
addikt

Na itt ugyan mi lehetett :Y

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19798) havri1


havri1
félisten

Helló!

Olyan programot keresek, amivel ha wifin kapcsolódok otthon a hálózatra, akkor a helyi megosztásokat tudjam böngészni.
Valaki használ ilyet?

Köszi, havri

havri

(#19799) sssz válasza chab7 (#19797) üzenetére


sssz
őstag

semmi, csak duplán küldtem el véletlenül az előzőbe írt hozzászólásomat :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#19800) Necc válasza petipetya (#19784) üzenetére


Necc
addikt

Kosz, de sajnos az se az amit kerestem, de ido kozbe feltalaltam a spanyol viaszt: kirakom az altalam hasznalt programok ikonjait az asztalra es rabokok. Ha nem fut elinditja, ha fut ugyis az aktualis allapotahoz visz. :))

----------------------------------------------------

Viszont lenne meg 1 dolog: olyan zenelejatszot es kepnezegetot keresek, ahol kivalasztom a konyvtarat, es abbol tudom lejatszani az adott mediumot (olyasmit mint pl. a PC-s winamp, ahol megfogom a konyvtarat, drag&droppal bedobom a playlistben es elkezdi jatszani a mappaban es almappaban talalhato osszes zenet).
Sajnos ez a "x@rjuk az osszes zenet/kepet/videot egybe ami a telefonon barhol talalhato" mentalitas azota nem tetszik, miota bevezettek, es a kitalalojat fa testapoloval 'apolnam' minden aldott nap :(((

Talaltam ilyen zenelejatszot, viszont a programozoja a legnagyobb idiota a vilagon, ugyanis kozonseges, normal prioritasu app-kent kezeli a rendszer, es ha kb. 5 percnel tovabb van a hatterben, vagy ha eppen vege van a zeneleszamnak, akkor a rendszer automatikusan bezarja. :((

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.