Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) spiritex válasza bohoc71 (#18500) üzenetére


spiritex
veterán

Nem így van. A kijelző nem éled fel érintésre. Csak a Home gomb megnyomására. Emellett ha az ember nagyobb településen lakik, tuti mindig lesz térereje, hacsak nem pincében dolgozik. Legalábbis velem soha nem fordult még elő olyan, hogy hálózatot keresett volna, csak Repülő üzemmód után 1-2 másodpercig. Ma reggel pl. 78%-on volt a teló amikor felébredtem fél 7-kor, most du. 4 van, és 74%-on van, és beszéltem olyan 10-15 percet. Természetesen nem volt sem wifi, sem gps, sem játék, sem kijelző, csak amíg fel nem vettem a telót. Ez a normális merülés ilyen felhasználás mellett.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18502) aminat


aminat
tag

Sziasztok! Tud valaki olyan programot amellyel a névjegyhez tartozó számot lehet nagyítani?

(#18503) Debilon


Debilon
addikt

hali!
a getjar-ról lehúzott app-okat nem látja a marketem (swiftkey x és allsport gps pro) nincs benn az app-ok listájában és így az update sem megy (ha van)

appbrain-en keresztül ha megnyitom a marketes oldalukat, akkor a swiftkey x-é megnyílik, de úgy írja hogy meg kellene vennem, miközben full az app, az allsport gps pro pedig "requested item no found"-ot ír

ha manuálisan írom be marketbe akkor megtalálja, de így sem teszi be az appok listájába

mit lehetne tenni?

V845, gyári 2.1-es rom

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#18504) r4z válasza Debilon (#18503) üzenetére


r4z
nagyúr

A Marketen fizetős, de máshonnan telepített (tehát nem a Checkouttal fizetett) programok nem jelennek meg a Market listájában, mert az a központi adatbázis alapján szűri az alkalmazásokat magának.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#18505) Debilon válasza r4z (#18504) üzenetére


Debilon
addikt

köszi, akkor a szerkesztett útólagosan amit írtam nem is aktuális :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#18506) petipetya válasza Debilon (#18503) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnéztem már én is ezt a getjar-t. Csak szólok mindenkinek, hogy a sokak által favorizált beatiful widgets ingyen letölthető erről a getjar-ról. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#18507) RexpecT válasza petipetya (#18506) üzenetére


RexpecT
addikt

Én egy dolog miatt nem preferálom se ezt sem az amazon alkalmazását, mégpedig a fentebb leírt dolog miatt, hogy nem jelenik meg a market telepített alkalmazások között.Gondolom azért updatelni lehet, de csak manuálisan.

Tényleg azt valaki elárulná, hogy miért preferálják egyesek az appbrain.com-ot?

[ Szerkesztve ]

(#18508) hodostamas válasza RexpecT (#18507) üzenetére


hodostamas
addikt

appbrain.com: mert gyorsabb, régebb óta elérhető, és sokan azt szokták meg.

(#18509) Dexter-2000 válasza Dexter-2000 (#18433) üzenetére


Dexter-2000
őstag

(#18510) Tesztelo.hu válasza VD (#18469) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ezt a Task Killler témát kitárgyaltuk már párszor: Igaz, hogy az Andorid kilövi azt, ami nem kell, ha fogyóban van a memória, de van olyan alkalmazás is, ami kevés memóriát igényel, viszont terheli a procit, ergo meríti az aksit. Ezt pedig az Android nem figyeli.

Másrészt számtalanszor jártam úgy, hogy belassult a telefonom (pedig 2 magos Tegra van benne), de miután a Task Killerrel kilőttem mindent, ami nem kell, láss csodát, felgyorsult. Na, erre mit lépsz? :)

(#18511) hodostamas válasza Tesztelo.hu (#18510) üzenetére


hodostamas
addikt

nem kell olyan programot telepíteni a gépre, ami képes ilyesmire :)

(#18512) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Milyen office progit ajánlotok, ami _jól_ jeleníti meg a ppt-ket? Thinkfree-nél a háttér fekete lesz a fehér helyett, így a felirat olvashatatlan. Documents to go rengeteg kis fekete négyzetet tesz a slidera. A gyári quickoffice pedig összevissza egymásrateszi a feliratokat illetve van amiket hibásan jelenít meg pl gyökjel stb.

Van még valami amivel esetleg sikerélményem lehet? :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#18513) aggleány válasza janes74 (#18482) üzenetére


aggleány
addikt

Na látod! Akkor neked is javul az ízlésed. :C

dokesz007

Akkor lassan tényleg nem marad más, csak a Factory Reset. :( Ez ugyanolyan titok, mint hogy nekem eltűnt a gyári internet ikonom. :F

(#18514) icons


icons
addikt

Hello!

Az lenne a gondom, hogy a billentyűzár mindig automatikusan lezár (pattern van betéve). Addig nem lenne probléma, hogy a képernyő kikapcsol, de rendkívül idegesítő, hogy fél perc után mindig újra fel kell oldanom a zárat.
Még az elején mintha találtam volna olyan beállítást, hogy csak akkor zárjon le, ha én megnyomom a power gombot, de most nem találom.
Ha valóban nincs ilyen lehetőség, tudtok olyan appról, ami ezt megoldaná?

Köszi!

(#18515) sajtee válasza icons (#18514) üzenetére


sajtee
senior tag

Legegyszerűbben a Quick Settings-ben beállítható.

(#18516) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy véleményetek szerint, az appok és adataik lementéséhez, és egy új romba átköltöztetéséhez megfelel az ingyenes Titanium Backup is, vagy a pró biztosabb, mi a különbség köztük?

Válaszotokat előre is köszi!

Bevallom, én használok Task Killert, :) (Advanced Task Killer Free) komolyabb telefonon lehet én se használnék, de nekem hasznos, nem is az aksi hanem a memória miatt, nekem simán lecsökken akár 26 megára is a szabad memória, pl van amikor a launchert is kivágja a rendszer, úgyhogy ez esetben nekem hasznos a task killer, mert legalább addig felszabadít memóriát, még vissza nem töltődnek a felesleges appok...

[ Szerkesztve ]

(#18517) hodostamas válasza Canonfan (#18516) üzenetére


hodostamas
addikt

minél kevesebb a szabad memória, annál jobb.. miért is? mert annál több program van benne, így ha váltogatsz köztük, akkor nem kell megvárni míg elindulnak, hanem azonnal előjönnek. sose értettem azokat, akik pl az 512MB-os telójuknál azzal menőznek hogy most épp 300MB üresen van. az tök jó, de kb semmi haszna :DDD
No persze ez csak akkor működik ha olyan programok vannak a telón, amelyek nem eszik feleslegesen a CPU-t a háttérben.

A jobb launchereknél meg be lehet állítani hogy lockolják magukat a memóban, így nem záródnak be.

(#18518) icons válasza sajtee (#18515) üzenetére


icons
addikt

Feltelettem, de nem találok benne ilyen menüpontot. Ez csak simán meggyorsítja (elvileg) a beállítások váltását (nem hiába ez a neve :) )

Lehet, hogy félreérthető voltam: Azt szeretném, ha a képernyő kikapcsolna, csak azt nem, hogy a pattern magától bejöjjön :)

(#18519) Adamis válasza Bdanyy (#18512) üzenetére


Adamis
őstag

Olive Office?

(#18520) Canonfan válasza hodostamas (#18517) üzenetére


Canonfan
senior tag

Igazad lehet, jövő héten lehet úgyis új romot flashelek a Tattoo-ra, (ezzel kapcsolatban, az előző hozzászólásomra bármilyen infót előre is köszi :) ) akkor lehet kipróbálom milyen Task Killer nélkül, de nekem szerintem azért nem árt ha van, mert van amikor érezhetően belassul a telefon, a GO Launchernél én is beállítottam, hogy maradjon a memóriában, de így is kilövi a rendszer, pl Angry Birds-özés után mindig...
Ennek ellenére szeretem a Tattoo-t, mert annyira nem vészes, én gond nélkül együtt tudok élni vele, :) de az appokat sajna kordában kell tartani, mert szűkös a memória... :(

(#18521) petipetya válasza icons (#18514) üzenetére


petipetya
nagyúr

No Lock widget

"nincs rá lezsóidő"

(#18522) szasanyi válasza Bdanyy (#18512) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt nem próbáltad még?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#18523) icons válasza petipetya (#18521) üzenetére


icons
addikt

Ezer hála, ez a megoldás a problémámra :)

(#18524) varsam


varsam
őstag

üdv
biztos volt már, de nem találtam itt.
Tudnátok egy jó videó lejátszó progit (LG P970 - And 2.2.2) ami tud srt feliratot kezelni, mégjobb ha én magam tudom megadni h melyiket mutassa, illetve dual audio-s videóknál ki tudom választani h melyik hangot játsza le?

(#18525) szasanyi válasza varsam (#18524) üzenetére


szasanyi
félisten

Esetleg ez?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#18526) rokirobi


rokirobi
csendes tag

Sziasztok !
Két napja én is Android User lettem és már kezdek belemerülni a témába.De lenne itt egy kis problémám. Tegnap épp töltöttem valamit le a marketről amikor a wifi kapcsolat megszakadt. A teló kilépet a marketből és az app se lett leszedve. Ez nem a probléma hanem az a gond hogy utána egy kicsit belassult a teló, és még mindig akkadozik egy kicsit ( pl.: ha görgetem le a neveknél olyan 15 név után egy kis megakadás jön )
És ez előtte nem volt jellemző, mert szépen magakadás nélkül ment.
Szerintetek mi az oka ? Vagy ez normális, hogy pár nap után veszt a gördülékenységéből ?
Lehet hogy valami eszi a CPU-t, de nem látom ? Van-e valami app amivel orvosolhatom a problémát ?

Örökké akarok élni. Eddig sikerült.

(#18527) dokee78 válasza Bdanyy (#18512) üzenetére


dokee78
félisten

Quickoffice Pro

(#18528) chab7 válasza rokirobi (#18526) üzenetére


chab7
addikt

Banális kérdés, de rebootoltad már a telót és úgy is akad?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18529) varsam válasza szasanyi (#18525) üzenetére


varsam
őstag

Köszi, de ezzel lehet egyáltalán a telón tárolt videókat lejátszani? Én olyat szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#18530) chab7 válasza varsam (#18529) üzenetére


chab7
addikt

moboplayer ? csak legyen azonos a film és a felirat fájlneve (kiterjesztés term. különböző), nálam mindig felajánlja a nyelv választást ha több is van.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18531) PaFec


PaFec
aktív tag

Használjátok a skype-ot? Nekem nagyon sűrűn megszakad, és visszajelentkezik. Wifin is, meg 3G-n is. Tapasztalta valaki esetleg? Mi okozhatja ezt. Most kratos van, ezen is csinálja. Csináltam full resetet, kratost wipe verzióval raktam fel. Nincs ötletem már, és zavaró, sok ügyfél is jelezte, hogy zavaró a sok bejelentkezésem. Segítsetek ha tudtok. Köszi

PaFec

(#18532) róland válasza PaFec (#18531) üzenetére


róland
veterán

Mit vársz egy túlbonyolított terméktől?

az alapokat évek óta nem fejlesztik, csak a sok csicsa került rá.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#18533) Tyer


Tyer
őstag

video recordert tudtok ajanlani?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18534) kutyman


kutyman
aktív tag

Üdv!
Total commanderben hol találom a file társitást?

(#18535) zsolt19900


zsolt19900
őstag

valami olyasmi program létezik amely megnagyobbítja a kitett widgeteket?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#18536) r4z válasza zsolt19900 (#18535) üzenetére


r4z
nagyúr

A legtöbb launcherben van átméretezés.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#18537) elfelejtette válasza zsolt19900 (#18535) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ahogy RazorGTR1 is írja, a legtöbb launcher át tudja méretezni a widgeteket, bár van, amelyiknek csak a fizetős változata, és még emellett is van olyan widget, amelyiket nem lehet átméretezni.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#18538) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

tudnátok olyan programot javasolni amivel az applikációkat és a játékokat tudom módosítani? pl ne tudjanak hozzáférni az internethez.
telepítésnél szokta írni, hogy Engedélyek: és ott vannak a különböző hozzáférések

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#18539) dokee78 válasza Dexter-2000 (#18538) üzenetére


dokee78
félisten

Droidwall

(#18540) chab7 válasza PaFec (#18531) üzenetére


chab7
addikt

Defy topicban pont az este írtam róla,hogy volt egy majd 2 órás beszélgetésem vele a tengeren túlra. Telefonként használva, nem kihangosítva (bár próba képp 2 percig ki volt) Wifivel természetesen. 60,4 mega adatforgalmat használt el és nem volt szakadás és még hanghiba sem. Szebben hallottam a partnert mintha sima telefonon lett volna. Kellemesen csalódtam benne, mert azt vártam olyan használhatatlan lesz mint a pc-s változat néha.
(Bár biztos előny volt hogy a másik végén New Yorkból csatlakoztak, ahol szerintem maga az internet "minőségibb" (szélesebb/stabilabb), mint itthon. Vagy csak jó helyen voltam a jó időben - és jó útvonalon (route-on) :DDD

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18541) Bdanyy válasza dokee78 (#18527) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi a tippeket, sajnos sem a quickoffice sem az olive nem tudja megnyitni rendesen.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#18542) sssz válasza varsam (#18524) üzenetére


sssz
őstag

bsplayer. ugyanaz mint a pc-re a mobilos vàltozat is. nagyon jo! én imádom!

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#18543) petipetya


petipetya
nagyúr

Van valakinek ötlete arra, hogy a hír tv késleltetett adását miként tudnám behozni a telefonon?

"nincs rá lezsóidő"

(#18544) PaFec válasza chab7 (#18540) üzenetére


PaFec
aktív tag

Telefonálás közben nekem sem szokott megszakadni. Viszont napközben többször veszem észre hogy a kis pipa jel elkezd forogni, majd ismét pipa, tehát kidobott, és ujracsatlakozik. Akkor passzolok.

PaFec

(#18545) droti25


droti25
őstag

Factory reset után megnyitottam a marketet de nem mutatta a my appsokat!
Mi történt?

(#18546) droti25


droti25
őstag

Ha belépek a marketre(bejelentkezve neten) akkor ezt látom az appok alatt

You don't have any devices
Mi a teendő ilyenkor?

(#18547) Dexter-2000 válasza dokee78 (#18539) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi :R

Szépnapot!

(#18548) varsam válasza sssz (#18542) üzenetére


varsam
őstag

köszi
na ez már felismeri a több audio stream-et, de váltani nem akar köztük valamiért.

(#18549) droti25


droti25
őstag

Vki tudna tanácsot adni?

[ Szerkesztve ]

(#18550) sssz válasza droti25 (#18546) üzenetére


sssz
őstag

válaszd ki a beàllitàsokban a telódat. de a telón is felvetted a google fiokodat és be is jelentkeztél?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.