Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18551) sssz válasza droti25 (#18545) üzenetére


sssz
őstag

mert factory reset törölt minden addig letöltött appot. a gyárilag telepitett appok pedig nincsenek benne ebbe a listában.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#18552) droti25 válasza sssz (#18550) üzenetére


droti25
őstag

A probléma az h telefonos marketen minden oké,viszont ha a számítógépen akarom telepíteni az appokat akkor kiírja h nem találja az eszközt!
Melyik beállitásnál tudom a telefont kiválasztani?

(#18553) TRob1


TRob1
veterán

Nem csak Android, de aki használ ilyesmit, van egy nagyon jó (elég új) ingyenes és elég gyors tárhely: Minus

10GB ingyen (50GB-ig növelhető meghívásokkal), mindenféle platformra kliensprogi (Win, Android, ... stb)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#18554) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Tudnátok ajánlani egy korrekt remote control programot? Legjobb egy öszvér lenne, ami touchpadként, egérként, billentyűzetként és "hagyományos távirányítóként" is tud működni. Van egy 8530p laptopom, azt szeretném vele vezérelni BT-on vagy wifi-n keresztül, és többnyire az esti filmezések közben lenne jó a távirányító funkció (van egy infrásom, csak lemerült benne az elem).

Bármilyen javaslatot szívesen fogadok! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#18555) spiritex válasza rizso (#18554) üzenetére


spiritex
veterán

Unified Remote

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18556) rizso válasza spiritex (#18555) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, mindenképp kipróbálom! :R Esetleg olyan, amihez nem kell külön szerver program a gépre? Pl. SE telókon volt olyan, hogy bekapcsoltam a BT-t a telefonon és a gépen is, csatlakoztattam a két eszközt, és már ment is a vezérlés. Akár több géphez is használnám (nem csak sajáton), és nem akarok mindegyikre külön szerver programot rakni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#18557) RootRulez válasza rizso (#18554) üzenetére


RootRulez
félisten

menny elemér...

:DDD

Akkor is volt "szerver" csak a BT program tartalmazta (BT soel vagy mi volt gondolom), én száműztem régóta a BT-ot... WiFi-vel másolok, irányítok, bármizek...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#18558) chab7 válasza PaFec (#18544) üzenetére


chab7
addikt

Ez sajnos előfordul. Valami skype hiba lehet. Vagy a tétlenség miatt esetleg néha újracsatlakoztat. Nem tudom pontosan,de linuxos/windowsos klienseknél is előfordul. Ha gyorsan vissza is megy akkor szerintem nem gond. (Mint anno a dialup net megszakításai a szolgáltató felől)

(#18545) droti25: FR után nem mentésből állítottad vissza az accountod? Ha igen akkor újra FR és kézzel add meg. (Bár már nálam volt mikor pár óra után megjavult, de az csak egyszeri eset volt.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18559) rizso válasza RootRulez (#18557) üzenetére


rizso
addikt

Kösz ;] Tudom, hogy kellene vennem bele, de a vásárlásnál mindig az marad ki :P
Természetesen a wifi is tökéletes lenne számomra is.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#18560) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Van olyan progi,ami autómatikusan beállitja telón a t-mobilos net-mms...stb beállításokat?Ne kelljen pötyögni.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#18561) RootRulez válasza beci (#18560) üzenetére


RootRulez
félisten

Van, de csak mobilnettel lehet letölteni... ;]

═════════════════════════════════════════

(#18562) sssz válasza droti25 (#18552) üzenetére


sssz
őstag

jobb felső sarokban a My Market Account és utána a settings fülnél.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#18563) TRob1 válasza aggleány (#18513) üzenetére


TRob1
veterán

Na grat az új "pofidhoz" :D

¤ R'n'R ¤

(#18564) hodostamas


hodostamas
addikt

tud valaki olyan progit win/android-ra, amivel a windows hangot ki tudom rakni telóra? tehát bármilyen hang szólalna meg gépen, az a telón szólaljon meg. wifi, kékfog mind1.

(#18565) rizso válasza spiritex (#18555) üzenetére


rizso
addikt

Na még egyszer kösz a tippet, a saját gépemen ez tökéletes! :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#18566) janes74 válasza aggleány (#18513) üzenetére


janes74
senior tag

Cuki az avatarod! :K

(#18567) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Ez a fajta dock ez egy konkrét launcher-nek a sajátja vagy rávarázsolható pl. az én ADW-mre is?

Valamint, van-e olyan zenelejátszó, ahol a fizikai hangerőgombbal lehet elindítani, leállítani, zenét? CM7 alatt már tudok számot váltani a gombokkal, de valami olyasmi kellene, amivel lehet kombózni a hangerő/számváltás/számindítás beállításokat...

[ Szerkesztve ]

(#18568) Tyer


Tyer
őstag

Ajánljatok légyszi Video Recorder appot!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18569) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Milyen navigacios appot tudtok ajanlani?Olyasmire gondolok mint pl a google maps.

(#18570) rothadt


rothadt
aktív tag

hello! market problémám van. mégpedig az, hogy felraktam a 3.1.5ös verziót, de nem szeretem, meg a defym se szereti annyira. uninstall után bejön a régi verzió, viszont hamarosan feltelepül újra a 3.1.5, hiába teszek fel esetleg még egy az eredetinél frissebbet, 2.2.6, amit például én is és a telefonom is szeretünk, hamarosan felülírja ismét...
ötlet? nekem sajnos csak a fr jut eszembe, de azt nem annyira szeretném.

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#18571) chab7 válasza rothadt (#18570) üzenetére


chab7
addikt

marketupdater.apk átnevezni

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18572) rothadt válasza chab7 (#18571) üzenetére


rothadt
aktív tag

a system/app alatt azt mondja, hogy sajnálja, de az operáció nem sikerült

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#18573) ata007


ata007
tag

Újabb probléma, vagy csak én vagyok béna.

Óra widgetet próbálok kitenni , nem sok sikerrel. Már többet is letöltöttem (3D digital weather clock, Digital clock widget, Sense analog clock/dark), eggyikkel sem megy. A probléma, hogy ugye widgetet úgy adunk akezdőképernyőhöz, hogy hosszan nyomvatartjuk az újjunkat a képernyő üres részén, ott a widget menűt választjuk, stb. Na kérem szépen itt nincs eggyik feltelepített óra widget sem. Tudom máshonnan ezeket kirakni?

Köszi!

Ata

(#18574) Mauzes válasza rothadt (#18570) üzenetére


Mauzes
őstag

Béna kérdés, de hogyan lehet telepíteni a régit? Én eltávolítottam a marketet Titanium-mal (előtte lementettem), majd a netről letöltött 2.2.7-es verzió apk-ját telepítettem a telefonra, de ezután nem indult el a market, minden nyitásra azonnal kilépett. Mit kell máshogyan csinálni, mint egy sima telepítés?

(#18575) rothadt válasza Mauzes (#18574) üzenetére


rothadt
aktív tag

ha korábbi verzióra rakod, akkor nem kell leszedni, csak installálod a frissebbet és boldog vagy. egyelőre a downgrade jelent problémát nálam.

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#18576) Breki válasza ata007 (#18573) üzenetére


Breki
veterán

valószínűleg nem a telefonra hanem a kártyára telepítetted

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#18577) zsolt19900 válasza r4z (#18536) üzenetére


zsolt19900
őstag

és azt hol találom meg?

mert ha az-az, hogy rámegyek és edit akkor semmi nagyítást nem csinál vele, amúgy a contact widget jeimet szeretném kicsit felnagyítani

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#18578) chab7 válasza rothadt (#18572) üzenetére


chab7
addikt

Talán azért mert írás jog kell a mappa tartalmának változtatásához, ahhoz meg root jog.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18579) Pityesz78


Pityesz78
tag

Valaki árulja el kérem, h mivel tud többet a Launcher P+-os verziója :))

(#18580) HollyBoni válasza Pityesz78 (#18579) üzenetére


HollyBoni
veterán

Asszem csak annyi,hogy tudod méretezni a widgeteket.

Kérdés: Ez nem világos.Google maps csak akkor tölti be a térképeket,ha van wifi is?Ha egyszer "letöltöttem" már a térképet,akkor az úgy marad,legközelebb tudom használni wifi nélkül is?

(#18581) rothadt válasza chab7 (#18578) üzenetére


rothadt
aktív tag

na kisilabizáltam ezeket a dolgokat, köszi. raktam elé egy 1-est.

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#18582) petipetya válasza HollyBoni (#18580) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem egészen, mert a simában nem tudja kitenni az extra widgeteket (pl. naptár, emberek stb.), míg a plusban igen.

"nincs rá lezsóidő"

(#18583) Altbrucke


Altbrucke
tag

Srácok, miért van az hogy letöltöm a Busybox-t, telepíti a gépre, a superuser is elismeri és engedi de ennyi, az Sgstoolbox meg úgy látja hogy nincs fent és felajánlja hogy töltsem le, de ha azzal töltöm le akkor is ugyan ez a helyzet.
Mi a picsát csinálok rosszul? Minden engedve van.

[ Szerkesztve ]

(#18584) HollyBoni válasza petipetya (#18582) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja,tényleg. :B

(#18585) porse


porse
senior tag

Használ valaki a2sdgui t? segíthetne..

... szerintem.

(#18586) silboy


silboy
aktív tag

Jorte naptárnál hogyan lehet beállítani a színét azoknak a napoknak amelyeknél van valamilyen esemény?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#18587) plysysy


plysysy
csendes tag

sziasztok!
nagyon kezdő vagyok a telefonnal, tegnap vettem, ez az első okos telefonom, és kissé bajban vagyok, kérlek segítsetek!
a problémám, hogy szeretném a csengőhangokat nevekhez párosítani, egy személy - egy hang, vagy csoport. De sehol nem találom, már feltöltöttem a zenéimet, amiket szeretnék használni, de névhez nem tudom rendelni, csak általános hangnak, tuti nagyon primitív dolog, de nem találom, és már a régi telefonjaimon nagyon megszoktam, és nagyon hiányzik, kérlek titeket segítsetek.
köszi

(#18588) sssz válasza plysysy (#18587) üzenetére


sssz
őstag

vagy le kell tölteni hozzá appot a marketről. pl ringdroid. ezzel be tudod majd állítani.
vagy - legalábbis a htcknél - ha bemész a névjegyekbe, ráböksz egy adott névre, aztán szerkesztés, ott lehet csengőhangot rendelni az adott személyhez külön.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#18589) Zaji válasza plysysy (#18587) üzenetére


Zaji
őstag

Minden telefonnál a névjegy megnyitása után van lehetőség egyéni csengőhang kiválasztására.

(#18590) Mauzes válasza rothadt (#18575) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem, nekem a régebbi kellene, de nem tudtam működésre bírni. Most 3.1.5 van, de én 2.2.7-et szeretnék (a marketupdater-t át tudtam nevezni)...

Más: mióta feltettem a Handcent sms-t, azóta nem jelzi a led, ha jött sms-em, ráadásul minden bekapcsolás után újra jelzi a legutolsó sms-t (popup már nem jön fel újra, de a notification igen). Ezeket hogyan kell belőni rendesen (CM7)?

(#18591) atillaahun válasza HollyBoni (#18580) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha arra gondolsz, hogy cache-eli e alaphangon a térképrészleteket, akkor igen, de szerintem csak netkapcsolattal mutatja. Illetve hát nem tölti újra szerintem. De ugye te is tudsz térképrészleteket kézzel eltárolni, csak ennek elég korlátozott a felhasználási lehetősége, de kétségtelen hogy mutatja offline is.

(#18592) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tudtok ajánlani olyan appokat mint az electrum drum?

attilahun:Közben próbáltam,eltárolja és jó net nélkül is! :K

[ Szerkesztve ]

(#18593) aminat


aminat
tag

Feltelepítettem a RocketDial programot. Kipróbáltam és most nem tudom leszedni sem az alkalmazáskezelővel sem az Easy Uninstaller programmal. Hogy lehet ezt lekényszeríteni?

(#18594) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

" you need a rooted phone to run Droidwall " ezt írja ki a telefon és nem tudom bekapcsolni a tűzfalat.
valaki tudna segíteni?
HTC WildFire S telóm van

Szépnapot!

(#18595) HollyBoni válasza Dexter-2000 (#18594) üzenetére


HollyBoni
veterán

Rootolni kell a telódat.Nézz utána mit jelent ez,ha úgy döntessz rootolnád akkor töltsd le a z4root-ot és csináld meg. :K

(#18596) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Röviden ez miről is szól?
van valami garancia vesztés vagy bármi dolog amivel vigyázni kell?

Szépnapot!

(#18597) rothadt válasza Mauzes (#18590) üzenetére


rothadt
aktív tag

nem kell eltávolítani az újabbat sem, simán felülírja a régebbi, csak az a lényeg, hogy a matketupdater ne nyomja vissza a 3.1.5-t

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#18598) HollyBoni válasza Dexter-2000 (#18596) üzenetére


HollyBoni
veterán

Bele tudsz jobban nyúlni a rendszerbe,sok progi igényli ezt a funkciót.Pl csak így tudsz főzött romot felrakni.Garanciavesztéssel jár e,azt nem tudom sajna.

[ Szerkesztve ]

(#18599) HollyBoni válasza HollyBoni (#18598) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mégsem megy sehogy a google maps wifi nélkül.Létezik olyan navigációs app,ami nem igényel wifit?Mert ez így elég gáz.. :((( :(((

(#18600) Pityesz78 válasza HollyBoni (#18599) üzenetére


Pityesz78
tag

igo
navigon mobile navigator

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.