Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18251) whitehand


whitehand
senior tag

Milyen progival lehet file-okat átnevezni a telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#18252) gws580 válasza aggleány (#18243) üzenetére


gws580
tag

Mi az, hogy folyamatosan görgeti az oldalt? Teljesen magától, hogy neked ne kelljen hozzá nyúlni?

Igen, pontosan így van :K
mint a mobipocket reader-ben az autoscroll tette ezt az omniámon

""A Jó fiúk eljutnak a mennyországba...A Rosszfiúk meg Bárhová...!!""

(#18253) petipetya


petipetya
nagyúr

Használ valaki egyszerű grafikon készítő alkalmazást? Például beírok naponta egy értéket és az alapján rajzol egy grafikont.

Az excelt nem szeretem.

"nincs rá lezsóidő"

(#18254) aggleány válasza gws580 (#18252) üzenetére


aggleány
addikt

Én nemrég néztem meg az összes könyvolvasót, de ilyet nem találtam. :N Bár ha őszinte vagyok, nem is kerestem ezt a funkciót. Az Aldiko-ban biztos nincs ilyen, azt használom több éve. Este megnézegetem neked, hogy találok-e ilyesmit.

whitehand

Akármilyen fájlkezelővel, pl. Astro-val.

[ Szerkesztve ]

(#18255) Lasy válasza gws580 (#18252) üzenetére


Lasy
veterán

olyan beállítás létezik, hogy ha megrázod, akkor ugrik egy oldalt.
Az nem jó?

+36702778032

(#18256) GrandS válasza gws580 (#18252) üzenetére


GrandS
senior tag

iReader tud soronként is, laponként is scrollozni.

(#18257) spiritex válasza Altbrucke (#18169) üzenetére


spiritex
veterán

Még egy ötlet:
1. telepítsd fel újra azokat az app-okat amiket valamikor leszedtél, de még mindig mutatja őket (vagy először csak próbáld ki eggyel), nézd meg, hogy a Free átváltozik-e Installed-ra, ha igen, akkor
2a) ne a teló Alkalmazáskezelőjével Uninstall-áld, hanem a Market-en belül szedd le. Nézd meg mi történik. Vagy ha múltkor is így csináltad, akkor lehet, hogy éppen ez a gond,
2b) ebben az esetben 2a) felejtős. Kapcsold ki a netet, és telepítsd le a teló Alkalmazáskezelőjében Uninstall-al, majd menj fel újra a netre és a Marketre és nézd meg így mi az ábra.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18258) VD


VD
őstag

A Getjar-on ma ingyenesen leszedhető a teljes Beautifull Widgets!!!!!!

[link]

Ez a fizetős változat. Így az összes skin is elérhető vele, nem csak az alapok, mint az ingyenes verziónál!

(#18259) spiritex válasza sssz (#18213) üzenetére


spiritex
veterán

Tuti nincs valami mód arra, hogy ez az ablak feljöjjön?
Mert a hétvégén így jártam a Corvin plázában, hogy ott az okosteló, ott az ingyenes wifi, én meg nem tudok netezni (csak csatlakozni, köszi :U ), körülöttem a sok laptopos pedig nyomja 1000-el. Kicsit ciki volt...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18260) danih


danih
addikt

Olyan programot keresek, ami hívásnál felajánlja, miként tudom fogadni: normál módon vagy kihangosítva... olyasmi kéne mint az ifán is van. Hívásindításnál sem lenne rossz.

(#18261) Schuey válasza sssz (#18246) üzenetére


Schuey
tag

Még most akarok majd egy g-mail fiókot csinálni. Csak nem tudtam, hogy fiktívet csináljak-e és azt adjam meg a telefonomnak, vagy a saját adataimat adjam meg.
Ti hogyan csináltátok?

A címemet nem adom meg neki, és nem is vagyok hajlandó rá! (Remélem attól még működik a telefonon rendesen a market.) De gondolm akkor a SIM kártya alapján a telefonszámomat is tudni fogja hiába nem akarom megadni a G-mail fióknak. Egyenlőre mivel csak ismerkedek majd az andrid renszerrel nem hiszem, hogy kártyaszámot meg fogok adni. De ha sor is kerül rá akkor is előtte nyitok egy új számlát és arra pontosan annyi pénzt teszek, amennyiért vásárolok. (Így tudom kikerülni, hogy lopjanak tőlem.) Legalábbis remélem.

Azt meg h a google le tudja keresni, h hol vagyok én úgy tudom, h ki lehet kapcsolni.

TRob1: Hasolló jókat kívánok én is neked! Azt hiszem, hogy minden ember (de legalábbis a többség) félti a saját tulajdonát. Ebbe szerintem beletartoznak a személyes adatai is (még ha azok az ismerősei telefonszámai is azok). Én nem szivesen teszem közzé az adataimat olyan helyen, ahol illetéktelenek el tudják lopni és vissza tudnak élni vele. Szerintem te se szivesen adnád meg a bankkártyád számát és a hozzá tartozó pinkódod, vagy egyéb hasonló adataidat egy vadidegennek, de még lehet, hogy a barátaidnek sem.

[ Szerkesztve ]

(#18262) aggleány válasza VD (#18258) üzenetére


aggleány
addikt

Ez biztonságos oldal? Mert először a Getjar-t kell hozzá telepíteni, amit nem ismerek.

(#18263) sqpp


sqpp
őstag

Megjelent az új miniCM7 Pro v11:D
változások:
- Fixed Camera (Record in 480p+AAC Audio)
- Fixed G-Sensor
- Fixed USB Charging
- Fixed build.prop
- Fixed Bluetooth
- Added SE-Theme (alpha)
- Added V6 SuperCharger
- Added Some Scripts
- Added Bravia Engine
- Updated hosts
- Updated gralloc libs
- Optimized DalvikVM
- Optimized Battery using
- Latest CM Build (Very Fast Without OC)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1201116
itt letudjátok tölteni:D
egyébként letesztelem szal ha valaki élesbe felrakná előtte letesztelem és elmondom mik az észrevételek:D

(#18264) HollyBoni válasza VD (#18258) üzenetére


HollyBoni
veterán

:Y Köszi!!! :R :C

(#18265) sqpp válasza aggleány (#18262) üzenetére


sqpp
őstag

Az!:) Már én is felraktam és működik:D nopara

(#18266) HollyBoni válasza VD (#18258) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én speciel most nem tudom letölteni,rámegyek a getjar app letöltésére,és félúton megszakad hálózati hiba miatt..Szóval ha valaki feldobná az apk-t valami tárhelyre annak örülnék. :K
Megpróbáltam másik böngészővel,mikor kiválasztom a telefont nem megy tovább..ILYEN NINCS! :W

[ Szerkesztve ]

(#18267) aggleány válasza sqpp (#18265) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi, akkor már szedem is le. :R

(#18268) chab7 válasza Schuey (#18261) üzenetére


chab7
addikt

Ravasz. És egy esetleges gammasugárkitörés ellen védekezel? Mert az még súlyosabb probléma mint az adataidat megadni annak a cégnek akinek a termékét használod. Azzal, hogy kezedbe veszed az androidot már el is fogadtad, hogy ő kezelje a telefonodat. Innentől kezdve a google nem illetéktelen az adataid kezelésében. De azokat már te akkor kiadtad mikor egy mobilszolgáltatónál számot kértél. Vagy csak úgy a kezedbe nyomtak egyet? És a mobilszolgáltató mennyivel volt megbízhatóbb?
Én is tényleg azt javaslom, hogy aki nem tud a mai korral élni az menjen magas hegyek közé, és barlangban éljen, minden technikai eszköz nélkül. Bár az sem olyan biztonságos mert ott is megtalálnak már ha akarnak. (Lásd Afganisztán)
Na meg egy esetleges a Föld útját keresztező gammakitörés ott is részecskékre bont ;)
Amúgy meg a személyes adataid lehet nincsenek olyan veszélyes helyen a google fiókban mint a saját legfőbb adataid a szül. anyakönyvi kivonatodban egy magyar hivatal irodájának fiókjában. Az onnan hidd el könyebben ellopható ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18269) HollyBoni válasza HollyBoni (#18266) üzenetére


HollyBoni
veterán

Opera-val nem tudtam letölteni,skyfire-el sem.Megpróbáltam dolphin mini-vel és ment! :C

(#18270) Schuey válasza chab7 (#18268) üzenetére


Schuey
tag

Én hiszek neked. Nem is a google-től félek, hanem azóktól, akik megpróbálják feltörni a fiókomat. Az ellen egy erős jelszóval nem hiszem, hogy simán meg tudnám védeni a fiókot. Úgy is ott játszák ki a google-t ahol akarják.

Másrészt a googlet az egész világról bombázzák (bombázhatják) a hackerek, hogy megszerezzék a fiókod tartalmát. Egy magyar hivtalt meg általában csak a magyarok támadják. (Legalábbis szerintem.)

De akkor te azt mondod, hogy szerinted ne tartsak ilyen veszélytől és nyugodtan reggeljek egy g-mailes címet a saját adataimmal, amit a telefonnak is megadhatok, h használja a markethez?

(#18271) helixP válasza Schuey (#18270) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, add meg neki bátran. Ne aggódj, ha valaki annyira kémkedni akar Utánad, úgyis mindent meg tud szerezni, bármikor, bárhonnan.

(#18272) Z0C! válasza Schuey (#18270) üzenetére


Z0C!
őstag

a hekkereknek pont a te fiókod kell...nincs üldözési mániád? :D
egyébként bárki bárhonnan feltörheti a telefonodat...bár szerintem hamarabb lopják el tőled, mint hogy vki feltörné...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18273) chab7 válasza Schuey (#18270) üzenetére


chab7
addikt

Ahogy az előttem szóló csiga mondja. Szerintem kicsi pont vagy te (meg én is) ahhoz hogy pont a mi adatainkra vadásszanak. Ha be is törnek a googlehoz akkor is inkább a töketlen amcsik adatait fogják előnyben részesíteni nem az azt sem tudják hol van Magyarországon levők adatait ;) Inkább arra figyelj, hogy a fent levő adataid legyenek meg másik mentésben is a tulajdonodban, mert egy esetleges adatvesztés (na mert ez már inkább elképzelhető veszély) esetén ne vesszenek oda a fontos adataid. Amúgy meg a személyes adataid mindig csak neked fontosak, másoknak maximum csak érdekesek lehetnek. De ha csak egy hétköznapi ember vagy akkor még csak nem is érdekesek.
Ha viszont egy cég vezetője vagy aki konkurens lehet a google-al, vagy keresett pedofil/rabló/stb. vagy bármi ezekhez hasonló tevékenységet végzel ami indokolja az inkognitód meglétét akár a szomszéd számára is akkor ne bízz a googleban. Meg úgy tényleg senkiben és irány a hegyek ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18274) Schuey válasza chab7 (#18273) üzenetére


Schuey
tag

Igen, lehet h van benne valami, hogy van egy kicsi üldözési mániám :K

Egyébként szimpla hétköznapi ember vagyok (mondjuk cég vezető az még lehetek), és nem folytatok semmilyen kétes megitélésű tevékenységet. Csupán ezek szerint jobban féltem a saját adataimat az illetéktelen felhasználóktől, mint mások. És nem akarom, h mások visszaéljenek vele. :)

(#18275) droti25


droti25
őstag

Hi all!
Factory reset után mivel érdemes visszatenni(backupolni) az alkalmazásaimat?
app monster vagy titanium?
Az fontos lenne h egyesével tudjam visszapakolgatni!

(#18276) Z0C! válasza droti25 (#18275) üzenetére


Z0C!
őstag

titanium...+1

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18277) HollyBoni válasza droti25 (#18275) üzenetére


HollyBoni
veterán

Titanium!

(#18278) droti25 válasza Z0C! (#18276) üzenetére


droti25
őstag

És hogyan tudom egyesével visszapakolgatni?
Melyik menüpontban?

(#18279) HollyBoni válasza droti25 (#18278) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megnyomod a menü gombot mikor benntvagy titanium backup-ban,ott rámész művelet.Legörgetsz a Visszaállításhoz,ott "Minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítása".

(#18280) TRob1 válasza droti25 (#18278) üzenetére


TRob1
veterán

Katt a Minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítására, majd Kijelölés megszűntetése, és ott mindig azt az egyet bepipálod, amit vissza akarsz állítani, aztán Kötegelt művelet futtatása. (Esetleg előtte még kiválasztod hogy csak a program, vagy csak az adatok, ha nem mindkettőt akarod)

¤ R'n'R ¤

(#18281) flash- válasza jobbacsabba (#18168) üzenetére


flash-
veterán

"Pontosabban a VISA dollárban kezeli a pénzt."

ez jelent valami előnyt?vagy hátrányt?
mikor előny?mikor hátrány?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#18282) droti25


droti25
őstag

Kösz mindkettőtöknek az infót!

(#18283) helixP válasza TRob1 (#18280) üzenetére


helixP
nagyúr

Amúgy ebben az esetben az alkalmazások beállításai is visszaállítódnak?

(#18284) petipetya válasza Schuey (#18270) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha ennyire zavar a dolog, akkor regisztrálj egy gmail fiókot kamu adatokkal, hogy tudd használni a Marketet. Az email alkalmazásban pedig állítsd be a freemailt úgy, hogy a pop3 az freemail, míg az smtp a gmail.

"nincs rá lezsóidő"

(#18285) HollyBoni válasza helixP (#18283) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen. :K

(#18286) pockos13 válasza VD (#18258) üzenetére


pockos13
aktív tag

Hol van ? Én nem találom.

(#18287) HollyBoni válasza pockos13 (#18286) üzenetére


HollyBoni
veterán

Beírod keresőbe "Beautiful Widgets" és ott van.

(#18288) pockos13 válasza pockos13 (#18286) üzenetére


pockos13
aktív tag

Meg van.

(#18289) danih válasza danih (#18260) üzenetére


danih
addikt

Erre valamit? :)

(#18290) pockos13


pockos13
aktív tag

Nagyon jó kis widgets.Köszi a linket. :C :C :C

(#18291) sqpp válasza aggleány (#18267) üzenetére


sqpp
őstag

Nm!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#18292) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Kérdés: haszálja valaki a calendart és a contactot nem Gmailel (más groupware szoftverrel Zarafa, Kolab, Exchange, stb. ). Érdekelnének a tapasztalatok, hogy mennyire megy zökkenő mentesen.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18293) aggleány válasza sqpp (#18291) üzenetére


aggleány
addikt

Nem jön. :( Nem tudja letölteni a getjar-t, megáll, és nem megy tovább. Sem Wifivel, sem mobilnettel nem megy tovább. :O Pedig már úgy örültem neki! :O

(#18294) HollyBoni válasza aggleány (#18293) üzenetére


HollyBoni
veterán

Dettó.Operát használsz?Letöltöttem a Dolphin minit,és ment.Megéri!:)

(#18295) pockos13


pockos13
aktív tag

Van fent most egy csomó minden a Getjaron.

(#18296) pockos13 válasza aggleány (#18293) üzenetére


pockos13
aktív tag

Nekem is Operám van,rendesen lejött minden eddig.

(#18297) aggleány


aggleány
addikt

HollyBonny, pockos13

Köszönöm, akkor tovább kísérletezek. :K

Á, nem megy ez a ....! :W Majd ha meggazdagodok, megveszem. :K

[ Szerkesztve ]

(#18298) rtzmp válasza aggleány (#18297) üzenetére


rtzmp
aktív tag

opera minivel nekem se ment, de a linket a gyári böngészővel megnyitva már csont nélkül megy (xperia neo). esetleg pc-n is meg lehet próbálni

@VD: köszi

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#18299) aggleány válasza rtzmp (#18298) üzenetére


aggleány
addikt

Röhögni fogsz: nem találom a gyári böngészőt. :B

(#18300) petipetya válasza aggleány (#18299) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha nincs internet néven a menüben (és nem gyalultad le, márpedig nem mivel nincs root a telódon, korábban is csak a képlopó miatt volt fent de ma már nem teszed vele tönkre a készülékedet), akkor mi lesz ha az alkalmazások kezelése / operánál törlöd az alapértelmezéseket? Elvileg ekkor egy linkre kattintva megint meg kellene kérdeznie, hogy melyik böngészővel nyitod meg.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.