Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Martin97 válasza kisza25 (#1000) üzenetére


Martin97
aktív tag

Igen, csak kérdés, hogy a "jó" fajta érkezik-e meg, mert ahol eddik rendeltem ezt a típust (compker) ott a gyengébb jött meg.

(#1002) HopeckoR válasza Martin97 (#1001) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Ipon-ba nekem eddig mindig az érkezett meg amit kértem. Szóval ettől nem kell félni. Ha mégsem akkor nem veszed át

(#1003) kisza25 válasza Martin97 (#1001) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eddig nekem mindig az jött iponból ami a papíron volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1004) Tournament


Tournament
aktív tag

7790 nél menyire számít jőnak a hőfok a gpunál ? direct extrembe teszteltem 20-25 fok a vga alapbol és 41 max ilyen teszt alatt

A VGA vizesitve van azért kérdem hogy okés e .

[ Szerkesztve ]

(#1005) NyuszyCaster válasza Tournament (#1004) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Szerintem okés a dolog

HTC desire 500

(#1006) NyuszyCaster válasza kisza25 (#1000) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

ez érdekes de mind 1 az ipon irták hogy valakinek netezés közben a zafir is kockázott mármint a hőcsöves

zolcsi

2013. 12. 21. 21:50:44

Jó kártya,hozza az elvárt szintet.Bár nekem is kockáz firefoxba,WOT-ba nem hibázott eddig.Megpróbálok drivert cserélni!

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#1007) Tournament válasza NyuszyCaster (#1006) üzenetére


Tournament
aktív tag

NyuszyCaster: kőszőnőm a választ akkor jó lesz marad a vizzel mert játék alatt 40 fokot se értem még el vele :D a cpu + vga :D

nekem ie alatt flashbe kockáz de youtube refresh után jó megint ez a hiba már kezdetek ota néha néha előjőn nálam de csak ha felbontást váltok vidinél 1080p-re vagy főlé

[ Szerkesztve ]

(#1008) NyuszyCaster válasza Tournament (#1007) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

kérlek ne hidd hogy oktatni akarlak de a 6 pines csati rendesen rajta van és a kártya rendesen van a slotban,
ugyan ott irták hogy valaki nek ugyan ez a hibavolt netezésnél de ezeket megnézeték vele és miután igazitott rajtuk megszünt a kockázás

HTC desire 500

(#1009) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Bocsi ha off lesz de kelene egy kis help

ezeket a ramokat lehet itthon kapni szerintetek?

AMD AE316G1601U2K
ez egy 2x8 gigás kit

HTC desire 500

(#1010) Tournament válasza NyuszyCaster (#1008) üzenetére


Tournament
aktív tag

Nem hinném gond lenne minden okés csak a flash szorakozik

Se game se egyik vga stressz alatt nincs pixelesedés még a 5450 is csinálja ezt a hibát anno a 5670 is csinálta és csak a youtube csinája semmi más a ccc video lejátszás vezérlése xar szerintem mert anélkül nem csinálja

(#1011) NyuszyCaster válasza Tournament (#1010) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

értem
az az igazság hogy egy ideje kezdenek gagyik lenni az amd driverek

régen jó volt az ati omeg driver... a ccc meg olyan amilyen sajna

HTC desire 500

(#1012) Martin97 válasza kisza25 (#1003) üzenetére


Martin97
aktív tag

HopeckoR: Átveszem csak nem a nagyobbik, hanem a másik verzió árán, mert már nem várok tovább.

Így legyen!

[ Szerkesztve ]

(#1013) NyuszyCaster válasza Martin97 (#1012) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

szerintem ha futival megy az nem adja olcsóbban.. sajna

HTC desire 500

(#1014) Martin97 válasza NyuszyCaster (#1013) üzenetére


Martin97
aktív tag

Viszont ha felhívom a megbízót (boltot) biztos, hogy szót értünk, mert ha nem veszem át az a futár miatt még a boltnak lenne ráfizetés, mert nem én hibáztam. Szerintem tiszta sor, remélem a futár is megérti.

(#1015) NyuszyCaster válasza Martin97 (#1014) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

úgy legyen :R

HTC desire 500

(#1016) HopeckoR válasza Martin97 (#1014) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Ha Ipon-ból rendelsz és írsz a info@iPon.hu címre akkor munka időben pikk pakk válaszolnak. Érdeklődj ott ezzel kapcsolatban szerintem

(#1017) Gainka


Gainka
őstag

Valakinek van/volt problémája bf3 és az uj driverrel?
Nekem akadozott és az fps is kevesebb volt így vissza raktam a gyárit. :(

(#1018) Martin97 válasza HopeckoR (#1016) üzenetére


Martin97
aktív tag

Már megírták, hogy csak kedden érkezik a kártya péntek helyett, úgyhogy valami gubanc van. :(

(#1019) kisza25 válasza Martin97 (#1018) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

külső raktár

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1020) Martin97 válasza kisza25 (#1019) üzenetére


Martin97
aktív tag

Nagyon remélem, hogy csak ennyi van a háttérben.

(#1021) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Srácok nállam előjött ujra a fekete kép gond ugy van az energiagazdálkodás beálitva hogy a monitort sem kapcsolja ki és alvó módba se menjen soha
és tegnap csak ment magának és fekete kép csak
ilyenkor csak reset vagy kikapcsolás segit mégis mit lehetne tenni mert kissé idegesitő
:W :W :W

HTC desire 500

(#1022) TIT


TIT
veterán

Nekem olyat csinált,hogy kikapcsoltam a gépet és csak a moncsi kapcsolt ki,a gép ment tovább a végtelenségig.
A vidikari driver vagy kártya nem befolyásolhatná ennyire,hogy nem képes kikapcsolni.

(#1023) NyuszyCaster válasza TIT (#1022) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

azt nem hiszem hogy a karitól van

HTC desire 500

(#1024) Hawk1979 válasza NyuszyCaster (#1023) üzenetére


Hawk1979
őstag

Eddig nekem is sok bajom volt ezzel az alvó mód dologgal, meg a ZeróCore-ral.
Sőt párszor még a driver is kékhalált dobott böngészés alatt.
Gondoltam egyet, és feldobtam az alaplap chipkészlet driverét. 2009es kiadás :)
És láss csodát, megszűnt minden gondom.Nincs kékhalál, felkel alvóból is. Kb fél évembe telt, mire ráakadtam a megoldásra.

(Alaplapom hídjai: North Bridge: AMD 760G South Bridge: AMD SB710)

(#1025) NyuszyCaster válasza Hawk1979 (#1024) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

ez ok de én csak ugy nem tudom földobni mert nekem ugy el van az tolva hogy a raid el együtt van ez egy 8 éves lap gigabite ga ma 790x ds4
nállam is csinált kékhalált

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#1026) Gainka


Gainka
őstag

Nekem azota tökéletes az alvo mod miota intelre valtottam :D
Elotte szerintem nem is volt :D sosem aludt, de az is lehet be se volt àllítva :)
Bar ugy tudom alapbol on?!

(#1027) NyuszyCaster válasza Gainka (#1026) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

alapból megy de csak akkor ha nem fut semmi

HTC desire 500

(#1028) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

irtam a Sapphire nek de eddig még nincs válasz kiváncsi leszek mit irnak erre a fekete képrnyős dologra

HTC desire 500

(#1029) lezu20


lezu20
tag

Sziasztok! A mai nap folyamán kaptam meg az új alkatrészeimet. A gépem így néz ki :
AMD A10-7700K 3.50GHz FM2+ BOX Black Edition
ASUS HD7790-DC2-2GD5 HD7790 2GB GDDR5 PCIE
FSP Raider 650
MSI A88X-G45 GAMING + Assassin’s Creed Liberation HD
Kingston 2*4gigás 1600mhZram
Ennyi a lényeges. A videó kártyával lenne bajom nem vagyok egy nagy gamer harcos, de megszeretném kérdezni a véleményetek, hogy ennek a vidi kártyának melyik a legjobb driver, vagy nagyon elrontottam, hogy ezt a kártyát választottam? Aki tudna nekem segíteni, hogy ebből a konfigból, hogy lehetne kihozni a maxot, az kérem írjon már egy üzit, vagy pedig ide. Előre is köszönöm, Üdv: Dani

(#1030) Gainka válasza lezu20 (#1029) üzenetére


Gainka
őstag

Elég rosszul összevalogatott gép. Ez kb olyan mint amilyenre engem akart ra beszelni a kisker. mikor kinyogtem hogy intel elindult a szorzo a fejeben es 38 ezerert akarta volna ramsozni az i3 4130-ast stb stb.
Szoval a proci az egy apu van benne egy mondjuk ugy videokartya resz amit te foloslegesen megvettel es nem is hasznalod. Csak hogy tudd a 20 ezer forintos athlon iix4 760k ugyan azt tudja cpu eroben.
A tapegyseg foloslegesen nagy de mindegy mar vegulis.
En azt ahanlom rakd fel a gyari lemezt a vgahoz es ennyi. Ha akarsz egy kicsit sporolni add el itt apron a procit es vegyel egy 760k-t vagy egy 5600k-t ezt szoktam meg ajanlani nem sokkal dragab de van benne igp ha gebasz lenne a vga-val.
Szoval a driverektol nem kel csodat varni, nekem a gyari van fent meg azt sem neztem melyik, semmi gondom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1031) lezu20 válasza Gainka (#1030) üzenetére


lezu20
tag

Akkor nagyon szar ez a gép?

(#1032) kisza25 válasza lezu20 (#1029) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a cpu-ban itt tudnak segíteni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1033) #85552128 válasza lezu20 (#1031) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem szar csak feleslegesen költöttél kb. 25k-t, ami mehetett volna jobb VGA-ra...

[ Szerkesztve ]

(#1034) lezu20 válasza #85552128 (#1033) üzenetére


lezu20
tag

Szia! Ezen a gépen az újabb játékok mennyire mennek el?

(#1035) Martin97


Martin97
aktív tag

Na meg van az új vgam végre. (szép történet volt a vásárlás :DDD )
Természetesen a gyengébb, de sebaj.
A 14.4 driver jó lesz win 8 64 bit mellé?

(#1036) Tournament válasza NyuszyCaster (#1028) üzenetére


Tournament
aktív tag

dupla off sry ...

[ Szerkesztve ]

(#1037) Tournament válasza NyuszyCaster (#1028) üzenetére


Tournament
aktív tag

Gold accountal irtál nekik sappiéknak mert amugy kb a reakcio nulla :DDD . ?

anno a 7790 miatt se reagáltak beregeltem a karit + goldra váltotam azzonal irtak

(#1038) Gainka válasza lezu20 (#1031) üzenetére


Gainka
őstag

Nem szar mert a prociero/vga paros jo csak olcsobban is kaptal volna ekkora cpu erot.
Konnyen utana jarhatsz magad is.
Beirod googliba hogy 750k vagy 760k vagy 5600k vs 7700k es a cpu worldre kattolva lathatod nagyjabol mi a helyzet.
Ahogy elotem is irtak, ki jott volna a keretbol egy 760k meg egy r7 265 vagy 7850-es vga es elorebb lettel volna.

(#1039) lezu20 válasza Gainka (#1038) üzenetére


lezu20
tag

Akkor kicsit megnyugodtam :)

(#1040) NyuszyCaster válasza Tournament (#1037) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

igen azzal uj tcket kellet és oda kellet irni a gondot

HTC desire 500

(#1041) NyuszyCaster válasza Martin97 (#1035) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

martin grat
és hogy üzemel?

HTC desire 500

(#1042) Martin97 válasza NyuszyCaster (#1041) üzenetére


Martin97
aktív tag

Köszi szépen. És azt is, hogy rábeszéltél a sapphirera :R .
Nagyon jól.
Holnap újrarakom a rendszert, mert ma csak az nvidia drivert gyalultam le, hogy minél előbb beüzemeljem.
A hűtése nagyon jó ennek is bár a venti fordulatát nekem nem írja ki, de 60 fok alatt marad játék alatt húzva 40% alatti fordulaton. Hatalmas pozitívum, hogy megy 1280/1800 at, (a ram menne többet is, csak elfogyott a csúszka :DDD ). A játékok nagyon jól mennek, ezügyben is többet tudok mondani 1-2 nap múlva.
29500 ért szerintem ez volt az év vétele.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Dude666


Dude666
csendes tag

Sziasztok,

Én is pár hete egy 260x 2gb gigabyte változattal rendelkezem. Az első hétben/két hétben furcsa vízszintes csíkok villogtak néha a desktopon, de ez az új driverrel megszűnt. Tök elégedett vagyok vele, ennyi pénzért közel maxon lehet játszani mindennel.

Nekiláttam a tuningnak, mert hát mindenen ki kell próbálni, hogy mennyit bír. A GPU elég szépen skálázódik, szerintem annak ellenére hogy elég gagyesznak tűnik a hűtés első ránézésre (ez az egy ventis változat) egész jól hűvösen tarja. Most vagyok 1270 mhz-nál az overdrive-val. A sapphire trixx meg a gigabyte saját szoftvere is elég béna volt szerintem (nagy léptékek, órajel állításnál néha villogott a kép, az gáz amúgy?). Ráadásul a feszültségeket sehol nem tudom állítani. És ez volna az első kérdés: Van valami olyan szotver amivel tudok feszültséget is állítani?

Aztán a ram. Az mintha sehova nem lenne hajlandó elmozdulni a gyári 1625-ről. Valahol olvastam hogy a ram chipek elvben bírják az 1750et is, de gondolom sokféle kártya van. Ha tudnék a memóriának több feszültséget adni, akkor lehet hogy bírnák a nagyobb órajelet? Mert szerintem a gpu-t az egekig húzhatom, ha a ram nem gyorsul.
Ha van valakinek valami hasznos tapasztalata, azt megköszönöm előre is

(#1044) laychi válasza Dude666 (#1043) üzenetére


laychi
veterán

Nem érdemes húzni a vramot,mert textúra hibák jelentkeznek a melegedés miatt.(hacsaknem feltekered manualban a ventit)
Ezzel küzdünk mi asus r7 260x dc2oc tulajok(pedig dupla venti van).
Az hogy a feszt tudod e állítani a biostól függ.
Kipróbáltam már több gyártó biosát a kártyán(asus,sapphire,his,xfx), nem mindnél volt állítható a fesz.

[ Szerkesztve ]

(#1045) laychi válasza laychi (#1044) üzenetére


laychi
veterán

Egy kicsit benéztem este.szóval a memóriánál a feszültséget egyiken sem lehetett állítani,csak a gpu feszt némelyiken.De a lényegen nem változtat,hogy a memória órajeleket felesleges a leírt ok miatt emelni. Az a 6500(4x1625)optimális.

(#1046) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

sziasztok
megérkezett a sapphire válasza LOL

SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC
Részletek: Tisztelt Hölgyem
Javaslom, hogy próbálja frissítést alaplap bios, chipset driver a legújabb verzióra a fenyők ...

Kérjük, ne válaszoljon erre az e-mail. Ha további információkért kérjük, frissítse a jegy a kapcsolatot a támogatási rendszer biztosított. :W

HTC desire 500

(#1047) NyuszyCaster válasza Martin97 (#1042) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

lpl én meg 34 valamenyiért vettem a hőcsöves árában..... :O

HTC desire 500

(#1048) TIT válasza NyuszyCaster (#1046) üzenetére


TIT
veterán

Erre a zagyvaságra(googlefordító)nem is lehet válaszolni,max.olyat,hogy nem teszik zsebre.
Ilyen gagyi céget,azt hittem komolyabbak,tolmácsra nem telik?
Mániájuk a felesleges frissítgetés aztán a kártya szar.

(#1049) HopeckoR


HopeckoR
aktív tag

A napokban letelik eme csodálatos Asus kártyámnak a 2 hét garancia ideje. Tűkön ülve várom az eredményt :(

(#1050) NyuszyCaster válasza TIT (#1048) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

hát sajna ez van de irtak mégegyet vagyis kiegiszitették ezt...

kedves asszonyom
Javaslom, hogy próbálja frissítést alaplap bios, chipset driver a legújabb verziót. Rollback a vezető, hogy a CD meghajtó vagy v13.12 ehhez a kártyához. Állítsa be az összes órák beállítást vissza az alapértelmezett, és próbálja újra. Ellenőrizze így, és sajnálom a kellemetlenségért.
Üdvözlettel

ÉS láss csodát a giga oldaláról vadásztam valami 2009 es drivert azóta 3x teszteltem és nem volt felkete képernyő.... :W

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.