Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) benvolio válasza Johni5 (#3000) üzenetére


benvolio
őstag

Például vagy például. Az intel a nyerő egyszálon.

(#3002) Johni5 válasza benvolio (#3001) üzenetére


Johni5
őstag

:B Fordítva olvastam. :)) Bocs,csak most keltem.Azért pislogtam,hogy a 8350 egy szálon megveri az i3-at. :D

(#3003) benvolio válasza Johni5 (#3002) üzenetére


benvolio
őstag

:)

(#3004) xpeg


xpeg
csendes tag

Szisztok! 1 hete már beszámoltam a problémámról.. Az új sapphire r7 260x es kártyával játék közbe bluescreent kaptam folyamatosan. A gyári cd-n lévő drivert feltettem, 1 napig csak fekete kép és vissza, de utána ismét bluescreen... A ram idle teljesítményét emeltem, az sem segített. Ez előtt a kártya előtt nvidia volt, azokat a drivereket töröltük, hátha az zavar be az amd-nél. Most már "csak" fekete kép, alatta a youtube, meg stb megy simán. A képernyő illesztő is gyakran össze szokott omlani, valamint ezt az utóbbi napokban észleltem, hogy leállítás parancsot megkapja a gép és a monitor kikapcsol, de a gép nem. Talán a képernyő illesztő kavarhat be vagy mi? Az elején a böngésző is lassú volt nagyon és a fhd videokat se vitte szépen. Most 3 fhd video-t szépen bír. De játék közbe ezek az összeomlások egyre gyakoribbak. Már eléggé frusztrál... tippek?

[ Szerkesztve ]

(#3005) xpeg válasza xpeg (#3004) üzenetére


xpeg
csendes tag

jah és még valami kimaradt, az utóbbi napokban nem csak játék közben megy el a kép/fagyás, hanem mikor hosszabb időre elmegyek a géptől, akkor is szürke/fekete képernyőre jövök vissza, de nem jön vissza az rendes kép és a gép hangja az valamivel hangosabb.

(#3006) Joe.36 válasza xpeg (#3004) üzenetére


Joe.36
addikt

Esetleg egy teljes rendszer újra telepítés? Óra jel vissza vétele?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3007) xpeg válasza Joe.36 (#3006) üzenetére


xpeg
csendes tag

Az új kártya betétele előtt nem rég lett telepítve rendszer és amíg meg nem jött a kártya addig betettünk ideiglenesen egy gyengébb nvidia kártyát amivel semmi probléma nem volt. Valószínű az új kártyával lehet valami. De, hogy mi az rejtély idáig. Az órajelet még nem próbáltuk állítani.

[ Szerkesztve ]

(#3008) TIT válasza xpeg (#3007) üzenetére


TIT
veterán

Nekem is volt(van)képernyőillesztő nem válaszol de csak skype alatt.
1 hete nekem se kapcsolt ki a gép csak a moncsi.ill 3-4 perc után lekapcsolt.

(#3009) Johni5


Johni5
őstag

Felraktam a 15-ös beta drivert.Nem egy nagy durranás ez sem.

(#3010) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

sziasztok fórum társak kollégák barátok tesók és miegymás :)

sajnos a gépemet elérte a vég a frány giga lap föladta 9 év után igy csak nagyon néha tudok lenni

azthittem a 260x et is vitte magával de szerencsére nem!!
pár dolog már megvan az uj géphez de még sok minden kell pár honapig tuti nem leszek :(

legyetek jók vigyázzatok magatokra sziasztok :) és minden eddigi segitséget nagyon szépen köszönök :R

HTC desire 500

(#3011) marcus1


marcus1
tag

helló mindenki cserén gondolkodom érdemes venni a sima R7 260-at vagy azzal is vannak driver vagy más gondok?

A tegnap már történelem,a holnap még rejtelem,DE A MA ADOMÁNY.

(#3012) Joe.36 válasza marcus1 (#3011) üzenetére


Joe.36
addikt

[Ez teljesen megbízható, csak a ram idle kell megemelni]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3013) marcus1 válasza Joe.36 (#3012) üzenetére


marcus1
tag

köszi de olyan nincs ami teljesen jól működik minden állítgatás nélkül? nem sikerült az amd-nek több mint 1 év alatt kijavítani ennek a szériának (7790/R7 260/R7 260x) a hibáit?

[ Szerkesztve ]

A tegnap már történelem,a holnap még rejtelem,DE A MA ADOMÁNY.

(#3014) Johni5 válasza marcus1 (#3013) üzenetére


Johni5
őstag

Nálam működnek az Asus-ok.Próbáljátok ki a 15-ös drivert.

(#3015) Joe.36 válasza marcus1 (#3013) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tökéletesen sikerült az AMD nek.Van akinek van hiba, van akinek nincs, nekem ez volt a gond vele, ha új driver volt fönt, mert vlc vel ha filmet néztem néha elment a kép. De most már nincs semmi baja.Másoknak más baja van. Nekem most 1225/6750 megy stabilan.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3016) bara86


bara86
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata arról, hogy a Sapphire R7 260x kártyáknál mennyi ideig tart a hiba bevizsgálása illetve a garancia érvényesítése? Már egy hónapja semmi hír a kártyáról. Széteső képet és furcsa fagyásokat produkált, ezért visszavittem garanciáztatni.
Köszönöm a segítséget!

(#3017) TIT válasza bara86 (#3016) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Boltfüggő,nekem 2 nap volt.

(#3018) Johni5 válasza bara86 (#3016) üzenetére


Johni5
őstag

Én meg azért nem veszem ezt a márkát,mert nekem 53 nap volt a 4670-es.

(#3019) bara86 válasza Johni5 (#3018) üzenetére


bara86
csendes tag

Köszi a választ!
Te jó ég! Legalább kicserélték a kártyát? Állítólag írt e-mailt a bolt a nagykernek, hogy érdeklődjön a kártya státuszáról, de a nagyker semmilyen választ nem küld.

(#3020) Pasadena83


Pasadena83
csendes tag

sziasztok.
én most szeretnék 260x-re váltani 7750-ről. Sapphire-t és VTX-et nézegettem
melyiket érdemes inkább választani? a vtx-ről nem sok mindent tudok, de olcsóbb a 2 gigás mint a Sapphire 1 gigás. van valakinek tapasztalata vele?
igazából a megbízhatóságon túl nekem elég fontos a halk működés is.
köszi.

(#3021) woodworm válasza Pasadena83 (#3020) üzenetére


woodworm
veterán

Megbízhatóságon túl?
Találtál egy márkát ami stabilan gyártja a megbízható 260x-eket és erre kellene még a csendes működés is? Telhetetlen vagy!

(#3022) Pasadena83 válasza woodworm (#3021) üzenetére


Pasadena83
csendes tag

akkor ez most mit jelent: hangos is vagy csak szimplán sz.r ? :D

(#3023) woodworm válasza Pasadena83 (#3022) üzenetére


woodworm
veterán

Az én hőcsöves, két ventilátoros asusom kimondottan csendes és jelenleg tünetmentes, de ehhez nem vezetett sima út. Nem ajánlanám tiszta szívvel senkinek sem.
Szinte nincs olyan gyártó, akinek a kártyájára ne találnál itt panaszt, a panaszok nagy része ugyanaz, a nagyságrendben lehet szórás. Tehát aki a megbízhatóságra utazik, olvasson bele a topikba és döntsön, hogy benevez-e.

(#3024) Pasadena83 válasza woodworm (#3023) üzenetére


Pasadena83
csendes tag

köszi szépen. azt hiszem így már meg is válaszoltad nekem a kérdést... :)
lehet, akkor inkább gyűjtögetek még és várok, hátha stabilizálódnak az árak a komolyabb kártyák között.

(#3025) TIT válasza Pasadena83 (#3024) üzenetére


TIT
veterán

Azokkal is van azért gond.

(#3026) BRABUS113


BRABUS113
aktív tag

tegnap érkezett meg Gianni úrtól az új SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC (11222-06-20G)
Driver: Display Driver ver. 14.501.1003

este úgyis hagytam a gépet, most reggelre teljes sötétség várt :/ (természetesen a háttérben dolgozott minden le is tudtam állítani normálisan) láttam hogy vannak hibák, meg egyéb javítási lehetőségek, remélem sikerül megoldani :)

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#3027) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Rámentem a gép újraindítás gombra, és kékhalált dobott valami fltmgr.sys-t írt ki. Ezt már megint miért csinálja?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#3028) kerobi válasza BRABUS113 (#3026) üzenetére


kerobi
senior tag

Az én 7790-esem is ritkán, de produkál ilyet. Elalszik újraindításig, viszont a háttérben dolgozik.
Még van 1,5 év a gariból, ha visszaküldöm, megjavítják, vagy kicserélik, esetleg visszaadják az árát? Mi a tapasztalatotok? Igazából az árának nagyon örülnék :)

[ Szerkesztve ]

(#3029) TIT válasza kerobi (#3028) üzenetére


TIT
veterán

Ez 7790 hiba ill.nem csak az.
Nekem 2 nap alatt cserélték R7260X-re mert azt kértem de a pénzt is visszakaptam volna.
Attól függ hol vetted.

(#3030) kerobi válasza TIT (#3029) üzenetére


kerobi
senior tag

Ipontól vettem 2013.08.27-én. 3 év gari van rá.

(#3031) TIT válasza kerobi (#3030) üzenetére


TIT
veterán

Azt hiszem valakinek asus volt és levásárolhatta vagy kp.vissza.
Mindenképp be kell vinni tesztelésre.

(#3032) kerobi válasza TIT (#3031) üzenetére


kerobi
senior tag

Debiben le tudják tesztelni? Mert ezért felvinni petyóra elég bajos :)

(#3033) TIT válasza kerobi (#3032) üzenetére


TIT
veterán

Debrecen?Ha van ott ipon akkor talán de lehet,hogy a vásárlás helyéhez ragaszkodnak.
Futárral intézi az ipon a garit ilyenkor.

(#3034) kerobi válasza TIT (#3033) üzenetére


kerobi
senior tag

Oké. Tiszta. :) Már csak azt nem tudom, ha a teszt negatív, akkor ezt az egész hercehurcát kifizettetik velem?

(#3035) TIT válasza kerobi (#3034) üzenetére


TIT
veterán

Nem szabadna,amúgy ha neked nem jön vissza a moncsi másnak se fog.

(#3036) kerobi


kerobi
senior tag

Még annyit kérdeznék, hogy az természetes, hogy nincs semmilyen élsimítás? Feltettem az Alien Isolation-t és ultra beállításokkal röccmentesen megy, de ha megnézel jobban egy tárgyat, az élei nagyon pici mozgatásnál "úsznak" Mióta megvettem a kártyát, azóta van ez a jelenség, igy meg baromi csúnya egy játék. Nem kellene ezeket az éleket lesimítania elvileg?

(#3037) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Visszavett órajelnél is előjött a black screen. :((( ritka tré egy kártya ez..

"Let's agree to disagree!"

(#3038) Hawk1979 válasza bivalyolo (#3037) üzenetére


Hawk1979
őstag

A driver tré,nem a kari szerintem.

(#3039) bivalyolo válasza Hawk1979 (#3038) üzenetére


bivalyolo
őstag

Vagy mindkettő az ;]

De tényleg akkor mégis mit érdemes feltenni, ha az általuk agyonmagasztalt Omega driver is rossz??

A Sapphire oldalán van: 13.10, 13.12, 13.12c, 14.9, 14.12

holott elvileg a 14.9-től javítva van a black screen [link]

"Let's agree to disagree!"

(#3040) Johni5


Johni5
őstag

Vicces.AMD-ben kapom a black screeneket sorba a karikkal. 1150-be meg sose volt.Rakom vissza Intelbe. :B

(#3041) NyuszyCaster válasza Johni5 (#3040) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

milyen lapkészlet volt a amd s deszkákon?

HTC desire 500

(#3042) Johni5 válasza NyuszyCaster (#3041) üzenetére


Johni5
őstag

790-en felejtős,de 880-on is.

(#3043) TIT válasza Johni5 (#3042) üzenetére


TIT
veterán

770-en is volt a 7790-el de a 2. 260X már jó.
Már nincs is más tip.alaplap.

(#3044) Joe.36 válasza Johni5 (#3040) üzenetére


Joe.36
addikt

R9 csúcs kártyái is behalnak AM3+ lapokban, és inteles lapokban simán futnak, nekem FM2+ van itt jó minden ha a ram idle meg van emelve, csak itt meg CPU limit van sajnos mert a 860K a max....

XFX R9 290 4gb Referencia

Uj info, mint kiderult, nem csak modernebb chipsetes lapokhoz vennek a vgat. Amd-s 2.0 pcie gepbol, eddig 2 bol 2-n fagy: 7xx chipsetekrol van szo, 99x el forum alapjan jo. Intel chipsetes lapok eseten nincs info fenakadasrol. Tehat lap miatt torteno kompatibilitas miatt garanciat nem vallalok semmire.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3045) NyuszyCaster válasza Johni5 (#3042) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

amég ment a 790x es lapom az omegával win8.1 x64 alatt nem volt fekete halál még annyit tettem hogy az msi afterban 5 % al megemeltems feszt neki és jó volt a sapphire kari kiváncsi leszek ha össze lesz rakva az uj géps x88 bolton d4 elcsinálja e majd

HTC desire 500

(#3046) Johni5 válasza NyuszyCaster (#3045) üzenetére


Johni5
őstag

Visszalöktem a z97-be.Csak kíváncsi voltam,mit kezd vele a 790 lap.AMD gyárt pci-e 3.0-s VGA-t,de procit meg nem.Ez szar vicc.

(#3047) Joe.36 válasza Johni5 (#3046) üzenetére


Joe.36
addikt

FM2+ 860K az... De a 7850K ami nekem van az is az.... + F2A88XM-HD3 lapom van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3048) Johni5 válasza Joe.36 (#3047) üzenetére


Johni5
őstag

Én most az FX szériára gondoltam speciel.

(#3049) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Volt közületek olyan, akinek black screen of death-szel cserélte az asus/pcx a kártyát? Már január eleje óta nincs eszközöm, csak annyit írtak, hogy nem tapasztalják a hibát és hogy fizessem ki a 2-2ezer futárdíjat. Fix, hogyha visszakerül ugyanolyan szar lesz, és küldhetem megint vissza.

(#3050) NyuszyCaster válasza r3dsnake (#3049) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

tuti hogy olyn lesz mint volt sajnos :(

HTC desire 500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.