Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) x1port válasza bladegery (#23250) üzenetére


x1port
addikt

ezen nem veszünk össze..de szerintem olvasd el róla a kb első 100 hozzászólást.
Szidja mindenki nem véletlenül.

De ha Neked bejön , használd egészséggel.

Visszatérve pedig ,nem a hangouts-ról van szó hanem a gtalk-ról.
Hogy vajon miért akadhat össze ezzel a google play szolgáltatással... :F

Szerk.: Többi telefonon megy a frissített google play szolgáltatás mellett is.
Sőt a stock 4.0-án is.
Szvsz ez valami cm10.2 bug.

[ Szerkesztve ]

(#23252) helixP válasza x1port (#23249) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem kell hozzá hangouts online-hogy lásd, ki van online. Az első verziós HO-nál volt ez csak gond, ezen már nem (Zöld kis pötty a név mellett). Nekem nem eszi a memóriát (tizen valamennyi simán belefér) és rendesen időben jeleníti meg az üzeneteket, 3 különböző készüléken, 3 android verzión (4.1,4.2,4.4).

Vélemények play-en: csak az ír, akinek gondja van vele.

De összeveszni nyilván velem sem fogsz ezen :)

[ Szerkesztve ]

(#23253) wwenigma válasza helixP (#23252) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csatlakozom, mukodik rendesen. :F

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23254) x1port válasza helixP (#23252) üzenetére


x1port
addikt

Akkor úgy látszik csak erre felé nem terjednek a hullámok :)
Most van fent.. igaz jelzett hogy jött valami..29 perccel ezelőtt :(
Azt pedig hogy ki online baromira nem mutatja.Max azt hogy ki használja a csevegőt.
Hasonlítsd össze a listát a PC-n megnyitott Gmail-es csevegővel és rájössz ;)

Na mindegy...nem téma .

(#23255) #84490496


#84490496
törölt tag

Kissé vicces ezeket olvasni egy mélyvízben..különösen úgy,hogy a munkatelefonom ez lett:

Sikerült el**nom a céges 995-öst.. :) Elvették tőlem és ment telemaxhoz.. amikor kiröhögtem a vezetőimet,ezt adták.. :O

[ Szerkesztve ]

(#23256) Milestone2 válasza #84490496 (#23255) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most sírjak, vagy nevessek?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#23257) #84490496 válasza Milestone2 (#23256) üzenetére


#84490496
törölt tag

Én spec röhögök.. kifejezetten kellemes..nem netezek a telón félpercenként,zenére qrvajó,m2 kártya kissé kicsi (1Gb),a gombokra vissza kellett szoknom,lassú és dögnehéz a többi telóhoz képest.. mégis van egy feelingje,ami miatt tetszik a teló!

(#23258) x1port válasza #84490496 (#23255) üzenetére


x1port
addikt

Mit panaszkodsz ?!
Dedikált walkman gombok , előlapi kamera... :D

(#23259) helixP válasza #84490496 (#23255) üzenetére


helixP
nagyúr

Giga off!

Ez még jóöreg fastport? Anno nem volt ez rossz telefon 6 éve? :)
Hogy sikerült el ****-nod?

x1port: bizony, meg még 3G-képes is, AF-es kamera

Fakirr1: Képet róla!!! Murder után 2.ként :) Te soha nem vagy 90 kg :o

[ Szerkesztve ]

(#23260) #84490496 válasza helixP (#23259) üzenetére


#84490496
törölt tag

Övtáskából oldalra megtanult repülni zippzár hiánya miatt..plusz még a szerény 90 kilómat is megkapta telitalpas kiosztásban rögtön utána..

x1: Pont ez az! Retro feeling, de nagyon bejön!! Igaz, félpercenként idegbajt kapok,mire a telefonkönyvet megnyitom,de belefér.. most keresem vissza a vkp és a far manageres emlékeim.. :D

[ Szerkesztve ]

(#23261) x1port válasza #84490496 (#23260) üzenetére


x1port
addikt

Most előtörtek a még régebbi szép emlékeim , amikor még operátor logókat gyártottunk magunknak a 3210 -es Nokiára :)
Az volt a fénykor!
Nem ilyen google play szolgáltatásokkal nyűglődni.... :)

Amúgy tényleg nem rossz teló az..beszélj bagyusszal gyártson rá egy JB-t ,jobban fog szaladni ;)

[ Szerkesztve ]

(#23262) bagyusz válasza bagyusz (#23059) üzenetére


bagyusz
őstag

Meghazudtolom önmagam, mivel teganp hirtelen jött ötletből kiakartam szedni a tslib által elkészített touch kalibrációs fájlt, de mint kiderült ilyen nincs. Heccből kitöröltem a tslibe-t és a járulékos összetevőit stock ics alatt, majd nyomtam egy HR-t a biztonság kedvéért. Boot után nem meglepőmódon teljesen normálisan működik a görgetés.

Nos a probléma ott kezdődik, hogy nincs hardveres vsync ami egyfajta követelmény lenne a project butter-hez. ICS alatt még nem volt ilyen, android 4.1-től kezdődően meg már igen. Alapvetően JB romokat totál nem lehetne haszni a fentiekben írtak miatt, de azért voltak olyan jó fejek a programozók, hogy egy szoftveres vsyncet (fake vsync) kapcsolót beraktak, és ebből fakadóan a ui/hw aszinkronitás miatt van az borzalmas görgetés.

Jelenleg próbálok összehozni egy kezdetleges vsyncet codeaurora-n található források alapján. Meglátom mire jutok vele.

Közben meg 4.4 alatt megoldódott a screenshot hiba.

(#23263) #84490496 válasza x1port (#23261) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha nagyon muszáj,akkor leforgatom magamnak, nem szeretném Tőletek elrabolni Bagyuszt.. gondolom most 2 telóra forgat,tehát nem hiszem,hogy hiányzik neki a 10Mb-os belső memória-korláttal ellátott rom forgatás :D

(#23264) bladegery


bladegery
senior tag

Lattam mar keszult tobb kitkat alapu rendszer is, melyiket erdemes felrakni? Gapps kellene.

gergely-szabo.com

(#23265) Milestone2 válasza bladegery (#23264) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bagyuszé és a Jinxxed működőképes.

Benetnath miniatűr GAPPS-ával.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#23266) bladegery válasza Milestone2 (#23265) üzenetére


bladegery
senior tag

Kosz az infot, tudnal linkeket kuldni? Nem szoktam nezni xda-t.

gergely-szabo.com

(#23267) Milestone2 válasza bladegery (#23266) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ott van a fejed felett...az előző HSZ-ben.

A ROM-okhoz is kéne? Mert az előbb azt írtad GAPPS kéne...

Bagyuszé és a Jinxxed

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#23268) x1port


x1port
addikt

ICS mellé melyiket érdemesebb ezek közül felrakni : AwesomeBeats v4 White.zip vagy DSPmanager Apollo ICS.zip ?

(#23269) bladegery válasza Milestone2 (#23267) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem lattam hogy szerkeztetted, koszonom. A Gapps kellene reszt ugy ertettem, hogy olyan rendszer kell amihez van/ fel lehet melle rakni a gappst. Megkoszonnem ha kuldenel linket a rendszerekhez:)

gergely-szabo.com

(#23270) Milestone2 válasza bladegery (#23269) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megint szerkesztettem....ott van mindkettő...

Ezt a gyűjtőoldalt mentsd el magadnak!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#23271) helixP válasza x1port (#23268) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem tegyél fel egy power-ampot és azon állítsd be a hangzást. Tapasztalatom szerint nem érdemes ilyen beépülő hangszínszabályzókkal szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#23272) x1port válasza helixP (#23271) üzenetére


x1port
addikt

DSP bejött CM alatt..
Ha az ICS is úgy kezeli akkor az mennyország lenne!

(#23273) namerke válasza bagyusz (#23262) üzenetére


namerke
tag

@bagyusz: :R ezer hála.

@mindenki: már kérdeztem, és valószínűleg nem szándékosan lett ignorálva a kérdésem, de azért újra megpróbálom, mert nem jött válasz : Jinxxed féle 4.4-et hajtom, minden szép és jó az általa biztosított gapps-al , viszont ART így nem megy, én pedig szeretném tesztelni. Ben féle mini gapps viszont úgy néz ki hogy csak nálam nem jó, legalábbis hiába húzom fel reco-ból (többször is, újra letöltve is, wipeolások előtte/utána is) indulásnál nem jön fel a google fiók bejelentkező varázsló és az appok nem jelennek meg, de még a play store sem. Pedig telepítés alatt nem dob semmilyen hibát. Valakinek ötlet?

(#23274) bladegery válasza Milestone2 (#23270) üzenetére


bladegery
senior tag

Koszi, jo kis tablazat, a jinxed felet akarom felrakni, viszont a recovery-hez ott nem talaltam letoltest, esetleg azzal meg meg tudnal szanni?

gergely-szabo.com

(#23275) helixP válasza bladegery (#23274) üzenetére


helixP
nagyúr

Ittvan, én is visszaolvastam, úgy találtam meg... Ne flash-seld, csak load-old, az a biztos.

namerke:Art csak bajosan megy, olvas vissza, tomiivagyok próbálgatta több-kevesebb sikerrel. Szerintem húzd újra az egészet, totális wipe-pal. Nekem tökéletesen megy, ahogy látom, ezzel kb. egyedül vagyok, pedig csak a fonix-által linkelt dolgokkal cselekedtem :)

[ Szerkesztve ]

(#23276) Milestone2 válasza helixP (#23275) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy-úgy!!!

Kicsit ugrál majd a kép, de attól ne ijedj meg!

Bagyusz CWM-jében cseréld ki a recovery fájlt és már mehet is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#23277) namerke válasza helixP (#23275) üzenetére


namerke
tag

Köszi, viszont ART nélkül működnie kellene a gapps csomagnak, de amint írtam, telepítés után sajnos nem jelenik meg a tartalma. Erre van tippetek esetleg? Elvileg van aki Mokee-hoz is azt a gapps-ot használja, és ott is megy, szerintem én vagyok az egyetlen delikvens akinek ilyen problémája van. Teljes újrahúzás rom-mal együtt sem segített.

(#23278) ORCA58 válasza #84490496 (#23255) üzenetére


ORCA58
addikt

Hasonló érzést éltem át az elmúlt 2 hétben. SonyEricson K750i-vel rohangáltam. Egy élmény volt rajta megtalálni a telefonszámokat. A hangja, főleg a csörgéskor brutális. Nem azért mert olyan jó!
A T-ben nem kaptam cserekészüléket, így került elő a jő öreg K750i.
Ma visszakaptam az OT995-öt. Meglepő módon érintő panelt cseréltek a kijelző hibára. Ha összeszerelési hiba miatt vackolt a kijelző, akkor van rá esély, hogy végleg megjavul. A képernyő érzékenysége viszont jobb lett. Felkerült rá egy új fólia (a régi 1,5 évig szolgált).
Nem tudom a fólia, vagy az érintő panel az oka, de sokkal szebbnek látom a képernyőt, mint volt. (vagy csak a K750i után tűnik annak?

(#23279) x1port válasza ORCA58 (#23278) üzenetére


x1port
addikt

Ezek szerint volt alkatrész hozzá ;)

Egyébként pedig hatalmas szórás van alkatrész és alkatrész között.
Például az asszonyénak teljesen más valahogy a képe mint ennek,az enyémnek.
Valahogy világosabb meg ..nem is tudom.

(#23280) ViCk980 válasza bagyusz (#23262) üzenetére


ViCk980
tag

Azt hiszem minden idelátogató nevében mondhatom, hogy érdeklődve várjuk a fejleményeket.. :)

(#23281) ORCA58 válasza x1port (#23279) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem tudom miből lehet nekik hiány, de az alaplap problémával küzdők mostanában már cserét kaptak javítás helyett. Ha végleg megjavult, csak örülhetek, mert a +- 5000 Ft-os árkategóriában nem nagyon van olyan készülék, mely kellene helyette.

(#23282) x1port válasza ORCA58 (#23281) üzenetére


x1port
addikt

Tényleg nem nagyon van ebben az árkategóriában hasonló készülék.
De én szkeptikus vagyok ezzel az alkatrészhiánymiattcseréltékakészülékemet dologgal.
Sőt ! megnéznék egy fotót a jegyzőkönyvről amit a Telenor adott ki.(vagy más szolgáltató) esetleg a Telemax.

Amióta itt dolgozok még nem láttam ilyet..
Van,hogy hiánycikk egy-egy alkatrész de azt beszerzik..ilyenkor anyázik az ügyfél,hogy 4-5 hét mire kész az eszköze de újat nem kap :)

Ha valakinek volt ilyen esete hogy cserélték emiatt küldhetne egy fotót.
(és nem olyat hogy a haverom haverja kapott.. :) )

(#23283) bagyulus válasza x1port (#23282) üzenetére


bagyulus
tag

Ment privát.

(#23284) ORCA58 válasza x1port (#23282) üzenetére


ORCA58
addikt

Ebben a topikban többen kaptak új OT995-öt, de mivel az nincs már mást adnak.
Volt aki OT995-os helyet választhatott IDOLT (véletlenül IDOL S lett belőle).

Ebben a topikban többen is vannak főleg grand x-esek [link]

Egyébként az ügyfélszolgálaton is megmondják,hogy mikor van csere készülék.

(#23285) ricsi8800gt válasza ORCA58 (#23284) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Nekem a Régi OT995-öt ki cserélték egy uJJ OT995-re.Igaz a faszi mondta hogy nem valószinű hogy meg csinálják a telom.Azt akkor mondta hogy lehet választani egy listárol telot ha nem csin meg.De azt kaptam egy UJJ OT-t.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#23286) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Kihagyok két-három napot, és máris 150 hsz.. Pörög a topik nagyon! :D
Nos az első kérdésekre válaszolva, igen nekem is bajos volt a lapozás, és az elvi javított verzió előtt egy widget-tel is. Az elixir 2 widget-jét az istennek sem volt hajlandó kirakni SEHOVA! Üres képerőre sem! Az elvi javított verzió telepítése után ez megszűnt.
Görgetéssel semmi bajom nem volt, és nincs is továbbra sem!
Lapozás más kezelőfelülettel /HOLO Launcher/ nem jelentkezik, úgy megy mint forró kés a vajban. Widget kirakás ugyancsak probléma mentes. Ez a kezelőfelület hibája lehet nagy valószínűséggel.
Akkumulátor: ha 14%-nál beriaszt, mert ha jól emlékszem ez az első riasztási küszöb, akkor nem árt ha kéznél van egy töltő, mert a következő riasztás, ami kb. 5perc, az már 4% lesz. Ha kikapcsolásig merül, onnan nagyon macera elindítani, elkezdi a reboot loop-ot. De hagyni kell töltőn, tölt közben is csak lassabban, mert induláskor mindig ki is veszi az aksiból. Egyfajta csepp töltéssel tölt ennek következtében, ami néhány órahossza, mire el tud indulni. Az akku melegítés nem ér semmit, ha kikapcsolásig merült. Próbáltam. Az erősebb töltő nem árt, én a tabom 2A-es töltőjéről töltöttem.
Ha az aksit nem enné ennyire, elég jó kis ROM lenne! Nekem nagyon tetszik!

(#23287) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Felraktam a legújabb MIUI Romot. Elég vegyesek vele szemben az érzéseim. Egy részről nagyon tetszik, viszont van pár elég bosszantó hibája: A képernyőzár nagyon lassan reagál a mozgatásra. A főképernyőn a balra jobbra való lapozás valami irgalmatlan nehézkes. Ez lehet, hogy az én hibám, de nem lehet/tudom kikapcsolni a CRT screen off-t. Ezen kívül még alapértelmezetten a home gomb hosszan nyomásával össze-vissza ki-be lépked a feladatkezelő, viszont ezt a gombok-tartás késleltetés átállításával meg lehet oldani.

(#23288) lazlo16 válasza mustang08 (#23287) üzenetére


lazlo16
aktív tag

Ugyan ezek nekem is :)

(#23289) Szabónagymer válasza mustang08 (#23287) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Próbálj ki másik kezelő felületet, valamint kapcsold ki a memóriában tartását, ha be volna kapcsolva.
Nálam sem a zár, sem a home gomb nem probléma.

Nekem ez az eddigi első "normálisan" működő ROM. A sokaknak bevált más CM romok sorai elvéreztek.
Anno volt egy hülye megjegyzésem a máig nagyra becsült H1N1 ROM-ra, hogy tényleg vírus mint a neve... Elég bunkó megjegyzés volt tőlem, azóta rájöttem...
Nekem nagyon nem vált be. Ez mindinkább a telefonomnak köszönhető, mint a ROM hibájának.
Egyre inkább kirajzolódik a tpoik "anatómiájából", hogy elég egyedi jelleggel bírnak a készülékek, van szórás bőven.
Valószínű ez a szórás meg van a PC-knél is, de ott az OS terjedelme megengedi a hibafaktor bekalibrálását, és annak javítását eleve integrálni.
Elég gyermeteg még mindig ez az Android. És ha nem lennének a Bagyusz féle emberek, a gyártókra bízva magunkat igencsak főhetnénk a saját levünkbe, és lehetne évente cserélni készüléket....
Ez egy viszonylag új rendszer, és ennek a típusnak most került a látókörébe. Én a rendszer gyermek betegségei ellenére is kitartok mellette, és várom Bagyusz javításait.
Nekem most kb 40 app van telepítve, és nincs bajom a sebességével.
Bár én netezésen és telefonáláson kívül max még fotózásra használom. Persze nem a saját kamra alkalmazását használom.
Telefonkönyv van hogy olykor kisvártatva tölt be de ez belefér.
Ami még az akku kezelésen kívül zavaró hiba, hogy újrainduláskor nekem nem akar hálózatot találni, mégegyszer újra kell indítani. Valamint újraindításkor néma üzemmóddal nyit.
Néha, ha olyanja van, elfelejti kivilágítani az érintő gombokat, hiába kapcsolgatom ki-be a gyors menüben. Bár ennek a funkciónak nem igazán tudtam megérteni a létjogosultságát?!

[ Szerkesztve ]

(#23290) x1port válasza mustang08 (#23287) üzenetére


x1port
addikt

+1 , a feladatkezelőt nem tudtam én sem megállítani.
Sőt a képernyők közötti váltás is inkább valami játékra hasonlít , olyan mint ha ilyen gumis lenne. Mindig visszaugrik az előző képernyőre :)

(#23291) interstart válasza x1port (#23290) üzenetére


interstart
tag

ha kikapcsolod az animációkat, akkor a feladatkezelő is korrektül működik. Legalábbis nálam mostmár nem ugrál a feladatkezelő ablak. Az viszont tény, hogy a home gomb nyomkodására még ha ugrál sem mindig jön be a feladatkezelő csak sokadik tapicskolásra. Ettől függetlenül sok MIUI-s funkció van benne pl.: a lockscreen-nél a home gombbal a LED-et lámpaként be tudod kapcsolni addig amíg nyomva tartod a gombot. Kifejezetten hasznos szerintem, este nem kell keresgélni az alkalmazások között, ha be akarsz jutni a lakásba és kellene egy kis fény. Képernyőképet a hangerő le+a menü gombbal tudsz készíteni. Szval van itt sok funkció benne, érdemes ellátogatni a MIUI honlapjára, hogy a V5 mivel tud többet mint egy stock Android vagy CM. :)

(#23292) x1port válasza interstart (#23291) üzenetére


x1port
addikt

Ezt senki nem is vitatja..Nekem a kedvenc rendszerem a miui.
De ez a touch kezelhetősége borzalom.

Reméljük hamarosan Bagyusz javítja és tolom is fel! :K

(#23293) bladegery


bladegery
senior tag

Na delutan felraktam a cm11-et, eddig szepen megy a touch talan kicsit jobbnak erzodik, viszont a beeptitett bongeszot le kellett cserelnem, mert hasznalhatatlan volt.

gergely-szabo.com

(#23294) mercurytopaz válasza bagyusz (#23262) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Sook sook sikert, nagyon várjuk ..

(#23295) zsolt1981062


zsolt1981062
csendes tag

Sziasztok
A telómon cm10.2 rom van gapps nékül mert elfejtettem rátenni azóta bárhogy szeretném nem ismeri fel a telót a gép bármilyen programot és boot-t, telefonról indítva a recovery meg nem ismeri fel az sd kártyát. De az lenne a baj tegnap óta nem lehet használni a wifit rajta hiába kapcsolom be nem Működik meg azt írja ki ahogy biztonsági módba van hiba csinálok gyáru vissza álítást akkor sem működik.

(#23296) mercurytopaz válasza zsolt1981062 (#23295) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Fakirr1 blogjában megtalálod a választ, ha akkor se jó, sevice.

(#23297) kgymac válasza zsolt1981062 (#23295) üzenetére


kgymac
őstag

Szia, ezt találtam hirtelen: http://androidportal.hu/2012-07-17/jelly-bean-ujdonsagok-es-sajat-tapasztalatok-2-resz . Indítsd újra a telefont, de ne biztonsági módban. Tedd be a pipát a debug usb-hez és úgy próbálj belépni cwm6-ba. Majd wipe-ok + rom+gapps feltétele + újra belakás, TB-t hanyagold, ha van is.

[ Szerkesztve ]

(#23298) kgymac válasza mercurytopaz (#23296) üzenetére


kgymac
őstag

Nem kell service. Be kéne tudni lépni cwm6-ba és újrasütni a romot. Cwm5.5-ben nem volt sd, így hiába próbálta utólag feltenni a gappsot.

(#23299) #84490496 válasza kgymac (#23298) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha a machfixes 5.5-öt használja,akkor meg van sd is. :D

(#23300) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Nem hagyott nyugodni, tehát felraktam, vagyis próbáltam
felrakni a mokee romot, az újabbat, de az én droidom se bírja.
Rögtön hanyattesik, és hasbaszúrja, a felkiáltójel. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.