Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    Sziasztok, segítségeteket kérném.
    Nemrég minden előjel nélkül tönkrement a HyperX cloud core (még az első alap 7.1 nélküli) fejhallgatóm. A bal hangszórója teljesen néma. Nagyon meg voltam elégedve vele eddig, ezért a hyperx-ek között nézelődtem, 2 kiszemelt van:
    [HyperX Cloud Alpha]
    [HyperX Cloud Alpha S]
    A 7.1 nem izgat nagyon, de mivel 2 ezerrel több csak az alpha S, annyit azért megérhet csak a plusz fülpárna is, gondolom maga a fejes ugyanaz, bár az S-en még van valami passziv bass csúszka is, de nem tudom ez előny vagy hátrány :). Az utóbbi időben viszont hallottam rosszakat a hyperx-ről, ha jól értettem mióta a HP átvette, romlott a minőség. Nem tudom ez mennyire valós.
    Ha ezek nem jók, azért leírom a szempontokat is hátha tudtok ajánlani jobbat

    (1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Zene és játék (mikrofont szeretnék, de a levehetős a legjobb)
    (2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 30.000Ft
    (3) Vezetékes vagy vezeték nélküli? Vezetékes
    (4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)? Circumaural
    (5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? Mikrofonnal (lehetőleg levehető)
    (6) Milyen hangzást vársz? Stereo, mivel zene is lesz a kiegyensúlyozott hangzás a legjobb, minden tartomány hallható legyen, amúgy főleg rock, heavy metalt hallgatok, ha ez számít
    (7) Milyen csatlakozású legyen? 3,5 Jack mindenképp legyen
    (8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? PC - Sound Blaster Audigy 5 (alaplapi Realtek® ALC1200 / ALC1220P Codec)
    (9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? Semmi extra, szín sötét, kábele lecsatlakoztatható? :U

    Utólag még felmerült lehetőségként a Razer Kraken, Razer Kraken Tournament is, de ezeknek nem kihúzható a kábele.

    Köszi mindenkinek, aki elolvasta :R

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés