Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#295) #72042496 válasza Menthirist (#289) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jah, akkor a világítás miatt szenvedett a gép: A kocsi csak úgy csillog a dukkózástól... :DDD
Látom, a BMW is lassan elnyeri végleges formáját, szuper jók a képek! :C
Kicsit azért elcsodálkoztam: Erre még jön egy smooth? :Y Azért kérdezem, mert a Ferrarit nézegetve eszembe ötlött, hogy szép-szép, de ha erre még egy HyperSmooth-ot ráengednék, na, akkor milyen dögösen nézne ki...
Nosza, rá is engedtem, de az erősebb hajlatoknál (sárvédők, lámpák környékén)
eltorzította a masinát.
Mondjuk ebből a simítóból is létezik jópár, lehet, hogy egy másikat kellett volna használnom... :F

Anno (5-6 éve :D) kép alapján összeszenvedtem Paint-ben egy házat, ami a lehetőségekhez mérten egész jó lett. (Bizonyos részeket pixelenként rajzoltam, gány meló volt...) Most viszont nekiállok, átültetem a cuccot 3D-be. :)
Nem lesz egyszerű, de ha elkészül, azért látszódni fog némi különbség a kettő között. :D
Előtte azonban készítek egy Metallica logót (nagyon rákaptam a logókra :D), de a felirat nem Metallica, hanem Matematica lesz... :DDD
Majd rányomtattatom egy pólóra, s rendszeresítem analízis előadásra. :D

Nyúltáp: Igen, most minden klappol! :C A görbéknél szúrhattam el valamit, lehet, hogy nem össze-vissza, az éppen legszipatikusabb fehér négyzetet kellett volna megweld-elni, hanem mondjuk felülről lefelé haladva, szépen sorjában. :F

A logón egy bump map (amúgy darált zöldség :DDD), plusz még két - hirtelen nem tudom pontosan milyen :B - map feszül, az alap textúra egy Netről letöltött csiszolt fém. A megvilágítást egy omni és egy spotlight-ra bíztam.
A render pedig 1024*768-ban történt (ManOwaR megérdemli :D), Mental Ray-el.

Tudom, még van mit finomítani a módszereimen... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.