Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#279) Menthirist


Menthirist
veterán

:D:D Na a sihedert is rég mondták már rám... Nem vagyok egy vén csont, de azért 20 már elmúltam :D És végigéltem a számtech világ jó részét a Stuntstól mostanáig (persze azért igyekszem nem addikt lenni... Mostmár nem is nagyon játszok :D Sőt... Mára abszolút Jukebox/hobbigépnek lett degradálva, bár még sokat ülök előtte, mert minden ismerősöm fősulin/egyetemen van, és csak hétvégére jönnek haza... Szal addig csinálom a Maya-t :D)

Ja Balika: az animot láthatjuk? Nem akartam röhögni, a marketing szerintem tud nehéz lenni... Mint bármely tantárgy, amit komolyan tanítanak...

Amúgy nyakaskakas: Sajna én nem zenéltem, de ismerek egy-két zenekart, és voltam már próbán is velük (pl. a Remorse egyik gitárosa a gyerekkori barátomnak a pasia...). Szóval nem is nagyon vonzott a zenei élet, én a zenét csak hallgatni szeretem... Pedig dobos szívesen lennék :D... De addigis hallgatom a fasza kis kedvenceimet: Nightwish, Within temptation, Lacuna Coil, Avantasia, Elvenking... szal minden ilyen metált,
meg ezen kívül nagyon szeretem a filmzenékből is a jókat: Gyűrűk Ura sorozat (Főleg a 2. részben a Gollum'-s Song-ot), Hair, Jézus Krisztus Szupersztárt (OK, ez a kettő nem annyira filmzene, hanem musicel), Utolsó Mohikán, Twin Peaks... Szeretem még az Evanescence-t, 2-3 Linkin Park számot, Tereskova, Therion, Tool, Portishead, Nirvana, Loreena McKennit... Szóval elég széles a zenei ízléspalettám, mindent szeretek, ahol profin tudnak játszani a hangszereiken, az énekesnek meg kiművelt hangja van...

Na most nekiállok majd lecsekkolni a felvételimet, és utána vissza a Maya-hoz, meg a Galaxis Utikalaúz Stopposoknakhoz...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.