Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fecke78


fecke78
senior tag

Hány bört , és hány évtizedig , akarják még ezt húzni ...
Annyira nem volt az nagy szám

(#2) xsjado93 válasza fecke78 (#1) üzenetére


xsjado93
senior tag

Pedig szerintem kevés szórakoztatóbb játék van a sorozatnál. Nem egy futószalagon készült cod/fifa meg társai, hanem tisztességes iparosmunka, melynek az elsődleges célja a szórakoztatás nem pedig a monetizáció. Persze ők is pénzért adják, csak az attitűd nem mindegy.
De valószínűleg nem neked készült a játék. Én azt mondom, csináljak, amíg ilyen minőséget tudnak szolgáltatni. (tudom, gyerekes grafika meg 30fps)
A gép viszont tuti vétel, eszméletlen tetszik!

Your life is a lie.

(#3) Farkassacred válasza fecke78 (#1) üzenetére


Farkassacred
őstag

A játékok 98%-a, ami manapság megjelenik nem "nagy" szám, mégis megvesszük őket és játszunk velük, ki érti ezt..
Egyébként ez a játék egy műremek szakmailag nézve, személyes véleményem szerint meg a játék. ;)

(#4) b. válasza fecke78 (#1) üzenetére


b.
félisten

Hát pedig de, elég nagy szám.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Seep válasza xsjado93 (#2) üzenetére


Seep
senior tag

Egyet ertek, a botw a legjobb amit idaig jatszottam. Pedig nem ma kezdtem.

(#6) Duree


Duree
veterán

Na egy újabb bört húznak le a lóról, de igaz drágábban. Így kell ezt csinálni.

duree54

(#7) g@bo válasza Duree (#6) üzenetére


g@bo
nagyúr

Nem kell megvenni. ;]

Amúgy a switch mèg mindig a legjobb konzol, gyerek mindig tolja, míg ps4 en egyszerűen nincs semmi, vagy minden 18+ os hentelős játék.

(#8) xsjado93 válasza Duree (#6) üzenetére


xsjado93
senior tag

Persze, mert eddig mindegyik játék dettó ugyanaz volt, nulla korszakalkotó játékmechanikai újítással :U Bárcsak ez a rókabőr lenne a mérce a mai AAA játékoknál, nem így nézne ki a piac.

De gondolom akkor zenekarok új lemezeit sem hallgatod, meg sorozatok új részeit is teljesen mellőzöd, hisz azok is csak lóbőrök, nem?

[ Szerkesztve ]

Your life is a lie.

(#9) #72042496 válasza xsjado93 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt nem a játékról van szó, hanem a konzolról.

(#10) mepet


mepet
addikt

Na ez a dizajn tenyleg szep.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.