Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dewri


Dewri
aktív tag

Szomorú dolog, amit a wargaming művel. Itt ez a játék, ami szinte már játszható, nincs arty, csak +1 tier van, 7 perces a kör, 7 ellenfél van és csak 3 giga, nem 70... Mellélövések, eltűnő lövések, nevetséges lepattanók persze vannak, hiszen wargaming, de ezekkel lehet dolgozni.

Ám mindezek ellenére mégis kötelességüknek érzik, hogy tönkretegyék az ember szórakozását, mégpedig azzal, hogy direkt folyamatosan agyhalott nulla csapattársakat adnak be, miközben szemben a pro-k vannak. És egyedül nem lehet kinyírni mind a 7 ellenfelet. Azt mondjuk továbbra sem értem, hogy miért én vagyok 90%-ban a vesztes oldalon (ötletem persze van, de az "összeesküvés elmélet"...), de sajnos ez van...

Végre lehetne használni a nehéztankot, mert jó a páncél, pattog az ellenfél, a pályák is nagyszerűek, bármilyen helyre oda lehet menni mindenfelől. De ilyen emberekkel semmit nem lehet csinálni. Egyedül tartok föl 4 tankot, SENKI nem megy be addig a 4 tank mögé, hogy csipegessék őket, inkább a pálya másik végén ülnek. Másik körben elindulok, bemegyek mögéjük, lövöm őket, egyedül. Pedig ha csak 2 jönne velem, még érnénk is valamit, de nem, inkább ülnek egy szikla mögött, mint a nagy wotban... És amikor 10ből 9 ilyen kör, az nagyon elveszi az ember kedvét, mert ez ellen nem lehet mit csinálni, szemét sorsolás ellen nincs semmi esély, így nincs xp, nincs kredit, csak fölösleges időpazarlás van...

És íme, nem a levegőbe beszélek, ez a mai termés, iszonyat szánalmas:

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.