Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepődtem, hogy nincs még a játéknak topikja. Gondoltam indítok egyet.
Tegnap megjelent egy új gameplay trailer a Strawberry Milkshake. Igaz ebben még nem a zúzást mutatják be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

jackfrags videója:

WOLFENSTEIN II - Gameplay and Impressions

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem tetszik. Lehet nem is nézek több gameplay-t már. Meglepődtem milyen sokat mutat ez a videó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#6) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Várós a game, az előző részek is nagyon tetszettek juhéjj :))

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#7) syIex


syIex
veterán

Remélhető, hogy tudják hozni a New Order szintjét. Valami fenomenális lett szerintem az a játék. Az Old Blood sem volt rossz, csak nagyon rövid! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#9) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Aki az elővételen gondolkodik az nézzen rá a Green Man Gaming weboldalára, a sima és a Digital Delux is egész jó áron szerezhető be.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#11) Snip3r_HUN válasza oriic (#10) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A hét elején már bezsákoltam a játékot steam-ről, jó lesz ez akárcsak a korábbi részek. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12) melega


melega
őstag

Nekem az előző rész is nagyon tetszett hiszen a 18+-os jelzést kihasználja az utolsó szálig. Remélem ez a rész is lesz olyan jó. A játékmenet nagyon hasonló az előző részhez, de a vedók tetszenek

Látva az előzményeket az összes ID Softwareset rábíznám a Bethasdara. Ők értenek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14) Snip3r_HUN válasza oriic (#13) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az a zene. :C

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Wolfenstein II: The New Colossus - Félórányi gameplay

Live-Die-Respawn

(#16) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

TheVR gameplay

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a kép. :DDD

[kép]

Live-Die-Respawn

(#18) batman91


batman91
őstag

Gépigényét szerintetek mikor fogják közzé tenni?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Wolfenstein II: The New Colossus - Launch trailer

Jó lesz ez nagyon. :C

Live-Die-Respawn

(#20) Snip3r_HUN válasza oriic (#19) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Gondolom az elején majd választanunk kell,tekintve hogy a New Order-ben rajtunk múlt hogy ki maradjon életben,Wyatt vagy Fergus.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Emirátusokban már kapható a Wolfenstein II, szóval lehet hogy spoilerekbe futhat az ember.

Live-Die-Respawn

(#22) oriic válasza oriic (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És az egyik első rövid élmény beszámoló (Spoiler mentes)

"So I posted bout getting the game a few hours ago. I just beat the first mission and good God what a start ! I'm loving the art design and visual direction of the game. Everything feels visceral and the action is frenetic so say the least. The Game doubles down on the Gore and violence but there's also the perfect dissonance between being serious when it's trying to tell a story and the downright ridiculous nature of the game's signature Nazi executions."

Live-Die-Respawn

(#23) arnikusz


arnikusz
veterán

Season Pass DLC-k kép és tartalom: (forrás forgalmazó bolt megnevezés/reklám nélkül)

A The Freedom Chronicles az alábbi három DLC csomagot tartalmazza:

-The Adventures of Gunslinger Joe (Pisztolyhős Joe kalandjai)– Verekedd át magad a náci hordákon Joseph Stallion, a korábbi profi irányító középpályásként, Chicago romjaitól egészen a világűr végtelenjéig!
-The Diaries of Agent Silent Death (Csendes Halál ügynök naplói) – Bújj a korábbi OSS ügynök és orgyilkos Jessica Valiant bőrébe, szivárogj be Kalifornia rejtett náci bunkereibe, és fedezd fel a San Andreas művelet titkait!
-The Amazing Deeds of Captain Wilkins (Wilkins százados csodálatos tettei)– Indulj egy veszélyes küldetésre a nácik által megszállt Alaszkába, Gerald Wilkins-t, az amerikai hadsereg legendás századosát irányítva, és akadályozd meg a Black Sun műveletet!

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#24) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#23) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A Freedom Chronicles Episode Zero a legtöbb helyen jár az előrendelőknek. Pénteken meglátjuk,én már alig várom.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Steam-ről már előtölthető a játék, 41.2 GB
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#26) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#25) üzenetére


arnikusz
veterán

Én most módosítattam a kiszállítást otthonra.

Mindenkinek kellemes hétvégi Wolfensteint, a neten vannak már fent ps4-es walktrought videók is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27) Desy


Desy
tag

... új rend, régi vér, új kolosszus.... és a következő majd megint "régi" lesz. :K

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#28) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

ŪDV!

Fòrumtàrsak.Kèrdeznèm tőletek h nàlunk helyi idő szerint mikor startol a jàtèk?

Ma èjfèl???

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#29) Németh Péter

A steam szerint körülbelül 6 óra múlva, szóval szerintem éjféltől lehet játszani.

(#30) Németh Péter válasza Snip3r_HUN (#25) üzenetére

Nekem az a gondom az előtöltéssel, hogy utána nem elindítani lehet a játékot, hanem előtte ki kell kódolni. Na most nekem gyorsabb a letöltés, mint a kikódolás. De ez ilyen first world problem...

(#31) oriic válasza PeTeR_33 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Éjféltől.

Belenéztem a játékba random helyeken. Hááát lesznek itt nagyon durva, nagyon nem családbarát jelenetek. Olyanok is amiket nem is linkelhetek szabályzat miatt, mert még én is kapok warnt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#32) batman91 válasza oriic (#31) üzenetére


batman91
őstag

Nem is kicsit, olyan beteg dolgok vannak benne, hogy szerintem ilyet még játékban nem láttunk. De alig várom már, hogy végre megkaparinthassam ezt a remekművet.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#33) Zolee888


Zolee888
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a játék úgy fagy ki, hogy a kép megáll,de a hang az megy tovább?

(#34) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Talán,mert virágbolti verziót használsz??? :U

Nálam még nem elérhető a játék.

Egyébként VGA,Cpu túlhúzás esetén találkoztam hasonló hiba jelenséggel.

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#35) Desy válasza Zolee888 (#33) üzenetére


Desy
tag

... gyenge a géped.
Különben nincs ennek semmi baja azon túl, hogy a vezérlő érzékenységét testre kell szabni a kép mérettel. Gördülékenyen úszik az egész.... még. A tengeralattjáró eszméletlenül hatalmas! (nem csoda, hogy berágott a tulaj az ellopásáért :DD )

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#36) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na gyors beletoltam kb 2 órát, hát mit ne mondjak, a jó lett az olyan enyhe kifejezés itt. :D

Játékmenetben pár finomítástól eltekintve azt hozza amit az előző részek, szóval nem lehet rá panasz.

A történet szerintem nagyon durva lesz, nem akarok spoilerezni, de az első két órában is voltak bőven történések, és ami nagyon tetszett hogy bizony itt Blazko nem csak egy névtelen hőst játszik, hanem komolyan foglalkoznak vele, de a többi legyen titok. :D Na meg már így az elején jöttek olyan dolgok amik miatt lehet végig izgulni, hogy épp mi lesz, megtörténik vagy sem...

Technikai oldalról meg, csak annyit nem értek minek riogatták a népet a gépigénnyel? :D Példásan lett optimalizálva, konkrétan jobban fut mint a Doom... Maxra húzkodva viszont grafikailag szerintem szebb, bár igazából a két eltérő stílus miatt nehéz megítélni, de nincs mit szégyellnie.

Alapból Vulkan-al indul, és ebből jött elő az egyetlen zavaró apróság is, bár a játékmenetet nem befolyásolja, de nem működik a Steam overlay egyelőre, szerintem ez a Vulkan számlájára írható, de ez legyen a legnagyobb gond. :D Csak azért tűnt fel, mert 2 óra alatt egy achit sem láttam felvillanni, aztán próbáltam előhozni a menüt, de nem jött össze, amúgy achikat rendesen jóváírja, csak nem mutatja ingame mikor megkapja az ember.

Na szerintem még bőven lesz benn pár órám, de eddigiek alapján teljesen jogosak a 90+ os értékelések. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#37) sqpp válasza laceszgamer (#36) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem is nagyon szépen fut, bár nekem azért nem csoda, viszont a lényeg, hogy a játék beteg, de nagyon nagy szinten és a hangulat is hatalmas :D Nem csalódtam Bethesda bébi ❤ :P

[ Szerkesztve ]

(#38) laceszgamer válasza sqpp (#37) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem sem az a konfig van ami a profilomban, csak lusta vagyok átírni, de szerintem még azon is szépen futna. :D

Pár nap aztán úgy is lesz egy rakat teljesítményteszt.

Remélem jó hosszú játék lesz, igaz nem sietek szépen körülnézek mindenhol, meg próbálom csinálni a fejlövés, robbantás stb killes challangeokat is, tovább kitartson, aztán úgy is lesz még minimum egy végigjátszás mikor megpróbálok összeszedegetni mindent. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#39) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Season Pass is bezsebelve. :D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40) Departed válasza sqpp (#37) üzenetére


Departed
őstag

Bethesda csak a kiadó, a MachineGames a fejlesztő, őket dícsérd. :)

(#41) sqpp válasza Departed (#40) üzenetére


sqpp
őstag

Attól még mindig ők adják ki a legjobb gameket :P

(#42) Desy válasza sqpp (#41) üzenetére


Desy
tag

... én kíváncsi leszek, ki fog nekiesni a fordításnak és az, mikorra lesz kész. :K

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#43) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Szerencsére csak délutánra megyek dolgozni,így sikerült 4 órát játszani vele. Eszméletlen jó lett. Arra esetleg tud valaki megoldást hogy a steam overlay hogyan hozható működésbe a játék alatt,mivel esélyes hogy a vulkan api blokkolja,kapcsolót viszont nem találtam az átállítására.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#44) Németh Péter válasza Snip3r_HUN (#43) üzenetére

A Steam-nek kellene kijönni egy Vulkán API-s overlay-el.

(#45) tomi5577


tomi5577
csendes tag

Nagyon kemény ez a játék.
i5 4590, 16 GB DDR3, Asus GTX960 4GB gond nélkül megy ultrán.

(#46) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem jövőhéten Én is belekezdek, de még előtte a New Order végére kell érnem.

Kíváncsian várom. Ahogy olvasom, tartották a szintet, vagyis még fokozták.

Véleményem szubjektív...

(#47) hackeeeee válasza Snip3r_HUN (#39) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Maga a freedom chronicles megvehető 3 fontért.. Vagy ez, miez?

Ez most 3 csomagot fog adni?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#48) Frod


Frod
addikt

Hali!
Előrendelői tornazsákot vennék, ha valaki esetleg azzal vette, de nincs rá szüksége!
Üzenetben keressetek!
Köszi :R

Do you see the white shadow?

(#49) Snip3r_HUN válasza hackeeeee (#47) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Előrendelőknek jár hozzá a Freedom Chronicles Episode Zero,a többi pedig a season pass-al érhető el.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#50) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

akit érdekel a játék zenéje mögötti kis kulisszatitkok Mick gordon éppen livestreamel
[link]

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.