Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Adott a feladat. Wmv formátumú videót szeretnék AVI vagy MPEG formátumúvá tenni. AVI-ból, MPEG-ből tudok Wmv-t, de fordítva megy? Ha igen, mivel?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#2) Som@ válasza Don Vittorio (#1) üzenetére


Som@
őstag

Erre azt szoktam mondani, hogy minden megolható. Pláne így, hogy az egyik irányba gond nélkül megoldottad a konverziót.
Konkrét programot nem tudok ajánlani.
Azonban szerintem itt nézz körül: [L]http://audio.newfreeware.com/search.php3?q=convert+wmv+avi[/L] :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#3) Don Vittorio válasza Som@ (#2) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Sajna nem olyan triviális az ügy, hogy ha erre megy, akkor arra is... De azért köszönöm a linket, megnézem...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#4) Keitaro válasza Don Vittorio (#3) üzenetére


Keitaro
addikt

TMPGEnc átrakja MPG-be asszem, de akkor két lépés, mert utána még convert aviba

(#5) Polesz válasza Don Vittorio (#3) üzenetére


Polesz
addikt

Linux alatt mplayer/mencoder páros, bár szerintem neked win alá kellene :) Na mindjárt keresek egyet.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#6) Polesz válasza Polesz (#5) üzenetére


Polesz
addikt

Adobe Premiere pl.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#7) Polesz válasza Polesz (#6) üzenetére


Polesz
addikt

Ulead Media Stud Pro
Canopus Procoder

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#8) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

A Stoik video converter programot érdemes letölteni.
[L]http://www.stoik.com/products/morphman/mm30_svc.htm[/L]

Ezzel én egy 1920*1080-as felbontású WMV9-et is simán át tudtam konvertálni DivX-be.

(#9) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Köszi minden tanácsot, megvizsgálom a kérdést...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#10) Gregorius válasza Don Vittorio (#1) üzenetére


Gregorius
őstag

Az ultimate GraphEdit:
A DirectX SDK része, de letölthető külön is
Kényelmetlen, az interfész bugzik, kell hozzá egy kis szakértelem (kézzel kell összehúzni az egyes filtereket), de bármiből közvetlenül konvertál bármibe, amit a win ismer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.