Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Wlan vs bluetooth (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Qki


Qki
csendes tag

Hellosztok!

Van egy Linksys Ap-m, és töltöttem le az N-Gage-mre egy olyan progit,amivel elvileg fel lehet kapcsolódni a wlanra. Én úgy tudom ,hogy ez a két rendszer nem kompatilbilis egymással( vagy igen?).
Szóval, ha igen, akkor tudtok ajánlani egy oldalt, ahonna le tudok tölteni egy működő sis-t?
Előre is kösz
Qki

(#2) LordX válasza Qki (#1) üzenetére


LordX
veterán

Nem kompatíbilis.

Egyébként gratula az IEEE-nek, hogy sikerült két, összeakadó rendszert szabványosítania..

(#3) zsiga667 válasza LordX (#2) üzenetére


zsiga667
addikt

''Egyébként gratula az IEEE-nek, hogy sikerült két, összeakadó rendszert szabványosítania..''
:F

(#4) LordX válasza zsiga667 (#3) üzenetére


LordX
veterán

Próbálj meg használni egy Kékfog meg egy WiFi eszközt kb. 1m-en belül.. Ha megy, akkor is mindkettő a lehető leglassabban.. (ugyanazt a frekiket használják, és nem veszik figyelembe, hogy van-e ott a másik..)

(#5) Qki


Qki
csendes tag

Értem, de akkor ez a progi egy nagy átverés.
Kösz

(#6) zsiga667 válasza LordX (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

Nálunk WLAN van a cégnél, az egyik AP 1-2 méterre van az USB-s kékfogtól, és semmi probléma. Teló-gép és teló-teló BT-kapcsolat is megy, meg a hálózat is, és sebességprobléma sincs. :F

(#7) LordX válasza zsiga667 (#6) üzenetére


LordX
veterán

2m az már-már elfogadható.. Amivel én találkoztam, ott a BT behülyítette a WiFi-t: max sebességen ment, azt ha bekapcsolt a BT, a WiFi gyököt vont a sebességéből.. Kösz, többet nem kérek belőle..

(#8) zsiga667 válasza LordX (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

OK, értem. Akkor nem rakjuk közelebb őket egymáshoz. :)
Thx.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Wlan vs bluetooth (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.