Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Zoli329 válasza Jorus (#650) üzenetére


Zoli329
addikt

Kidobhatnának végre egy jobb procit... Mondjuk most kíváncsiságból szereztem egy léggel 3ghz-en stabil X2-t (2x1M-es) meg lesz majd elég jó kis gskill ramom, kíváncsi leszek mit fog domborítani. (na nem superpibe). Érdekel, mire képes pl winrar-ban a rendszer. Szted? 1500-1600 meglehet, nem?

(#652) Jorus válasza Zoli329 (#651) üzenetére


Jorus
nagyúr

Eddig is te tartottad az AMD-s WinRAR rekordot. :R Szerintem annyi simán lesz, de valószínűleg több. ;)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#653) Soak válasza Jorus (#648) üzenetére


Soak
veterán

Teeee :D , best lap ever :D

(#654) Zoli329 válasza Jorus (#652) üzenetére


Zoli329
addikt

Pedig az csak egy mezei PQI rammal volt...

(#655) Oliverda válasza Jorus (#652) üzenetére


Oliverda
félisten

:U :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#656) Jorus válasza Oliverda (#655) üzenetére


Jorus
nagyúr

:W Úgyértem az 1024-es modulok között. :B

:R :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#657) Oliverda válasza Jorus (#656) üzenetére


Oliverda
félisten

;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#658) Zoli329 válasza Oliverda (#657) üzenetére


Zoli329
addikt

Ha megjonnek a ramjaim ugyis lenyomlak. Egyebkent gratula, nagyon szep ddr1tol! Minden elismeresem, tutik a ramjaid.

(#659) Oliverda válasza Zoli329 (#658) üzenetére


Oliverda
félisten

Na majd meglátjuk.... :D Milyen RAMok lesznek? Amúgy köszi! ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#660) DeadMeat válasza Oliverda (#659) üzenetére


DeadMeat
veterán

Te mar nem nyomod le!De majd en :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#661) Oliverda válasza DeadMeat (#660) üzenetére


Oliverda
félisten

:D ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#662) prmcsk


prmcsk
addikt

2x512MB

Winrar = 1704[link]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#663) Zoli329 válasza DeadMeat (#660) üzenetére


Zoli329
addikt

Mivel? :) nekem proci 3ghz ram kb 1100cl4 vagy 850cl3 meg nem tudom melyik lesz a jobb. 1 het. Neked mi lesz?

(#664) DeadMeat válasza Zoli329 (#663) üzenetére


DeadMeat
veterán

Oliverida ramjai.Csak en tudok tobb feszt isadni nekik... 520-540Mzh 2 2 2 8-ra tervezek ha minden osszejon :) 3ghz+ procival :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#665) Oliverda válasza DeadMeat (#664) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó lesz a ''csata'' !! :DD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#666) beteg


beteg
őstag

kipróbáltam a p5b-deluxban. 1200MHz 4-4-4-8
[link]

de most végkép nemértem :(
a p5b-d ben lazán elindul 2.4V al is 1200 5-5-5-15 ön, de a p5w64 -ben meg nem. mitől lehet ez?

aztán a p5b-ben ha visszaveszem a szorzót 8-ra, 465 el is megy szépen 1:1 ben 3-3-3-6 ot, de valami rettenetesen gyenge winrart produkál. mintha nem szeretné az a lap a cl3-at. cl4 ben már szebben muzsikál, de még mindig messze elmarad a 975 ös laptól. ?

aztán az is furcsa volt, hogy betettem a vinyót, elinditottam, felismerte az új lapot. ok-s volt, ment is a procim ugyan úgy 420-430 at, de gondoltam adok neki 1 szűz installt. na azután, már 410 felett behalt.

de most már komolyan nemértek semmit.

amúgy cl5 ben 2,3 al 1100, 2,45 el 1260 a max. cl4 ben 2,45 el 1230.
holnap szétverem.

Csak futni kell!

(#667) Lalaboy válasza beteg (#666) üzenetére


Lalaboy
őstag

Strap valtas! 975-os lapban 1:1 Cl3-ban lehet jol futni, 965-ben inkabb Cl4-ben 1000Mhz felett! :)

(#668) Jorus válasza beteg (#666) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a nagy helyzet, ahogy Lala írta. 965-ös lapok nem szeretik a szűk időzítéseket, de legalábbis nem tudnak vele mit kezdeni, ellenben díjazzák a sávszélességet, tehát lazább időzítéseken, magas órajelen jobban mennek. Ugyanakkor a 965-s lapok mem kezelése sosem lesz fogható a 975-ösökéhez, tehát bármit is tud a 965, az WinRAR-ban kevés lesz 975-ös deszkák ellen. Ergo érik a voltmod annak a WS-nek. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#669) beteg


beteg
őstag

:O nehéz az élet.

azért köszönöm a segítséget!

ma lesz rá időm, kicsit még vizsgálgatom, aztán nekiugrok begyűjteni az infókat a vmodról, meg pncilezésről...

Csak futni kell!

(#670) Rusher válasza beteg (#666) üzenetére


Rusher
őstag

Hi! ''aztán a p5b-ben ha visszaveszem a szorzót 8-ra, 465 el is megy szépen 1:1 ben 3-3-3-6 ot, de valami rettenetesen gyenge winrart produkál'' próbáld meg 3-4-3-4-et az enyémbe nagyságrendekkel jobb mint ha 3-3-3-8-at állítok sztem nézd meg[link] ez nálam 3-4-3-4, ha 3-3-3-6/8 ra teszem pl a Memory Read csak 7400MB/s, winrarnál szintén vagy -200kb/s

(#671) Rusher válasza Rusher (#670) üzenetére


Rusher
őstag

ez pü akart lenni :F :D

(#672) Overlocker válasza beteg (#669) üzenetére


Overlocker
veterán

Pencil mod-ot raktam be a lap topicjába, vdroop és vdimm mod.

(#673) beteg válasza Rusher (#670) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#674) beteg válasza Overlocker (#672) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#675) beteg


beteg
őstag

all: :R :R :R
:)

Csak futni kell!

(#676) beteg válasza Rusher (#670) üzenetére


beteg
őstag

köszi! tényleg gyorsabb!

Csak futni kell!

(#677) Rusher válasza beteg (#676) üzenetére


Rusher
őstag

szívesen, örülök neki[kép] és az eredmények? ;)
privibe jöhet :)

(#678) westlake


westlake
félisten

en orulok neki a legjobban, ha porog a topik, de az elmult 60 hozzaszolasban osszesen 4 ertekelheto eredmeny volt.. legyetek szivesek a winrar eredmenyekre szoritkozni.. van ddr2-es tuning topik... oda mehet minden mas.. koszonom.. (a listat frissitem)

Play nice!

(#679) Zoli329 válasza westlake (#678) üzenetére


Zoli329
addikt

A kép linkjét átírod? :U

(#680) westlake válasza Zoli329 (#679) üzenetére


westlake
félisten

megtortent..

Play nice!

(#681) Zoli329


Zoli329
addikt

Valaki nézte már, hogy a 3.62 és a 3.70 beta 3 között van-e sebességbeli különbség benchmarknál? :)

(#682) bozont válasza westlake (#680) üzenetére


bozont
veterán

Asszem én kimaradtam, bár amúgysem vmi kiemelkedő a teljesítmény. [link]

(#683) westlake válasza bozont (#682) üzenetére


westlake
félisten

nem maradt ki senki.. el vannak mentve a linkek.. be fogom irni az eredmenyeket..dont panic ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#684) bozont válasza westlake (#683) üzenetére


bozont
veterán

Ja, csak azt hittem már láthatom magam a listában, sorry. :R

(#685) Rusher válasza westlake (#683) üzenetére


Rusher
őstag

egy új eredmény :) [link]

(#686) beteg válasza Rusher (#685) üzenetére


beteg
őstag

:C

Csak futni kell!

(#687) westlake válasza bozont (#684) üzenetére


westlake
félisten

sorry, de nincs a kepen a memset.. a szabaly mindenkire vonatkozik, kivetel nelkul :R

#662: mar at akartam irni az eredmenyed, de sajnalattal vettem eszre, hogy nem a megfelelo cpu-z ablak van a kepen :( igy nem tudom atirni..

mod: aki kimaradt volna a listabol, kerem jelezze.. koszonom!

[Szerkesztve]

Play nice!

(#688) Gorneck válasza westlake (#687) üzenetére


Gorneck
titán

Core 2 tuning topik eredményeivel mi van? ''Ezer éve'' nem került be senki...van ennek vmi oka?

Gorneck#1239

(#689) westlake válasza Gorneck (#688) üzenetére


westlake
félisten

igen, annyi az oka, hogy nem igazan van kedvem mostanaban szakmai topikokba irni.. megint kicsit kezdem elveszteni a kedvem a tuning irant.. lehet kinovom.. mondjuk eleg egyertelmunek kellett volna lennie mindenki szamara, hogy ha nem irok a topikba, akkor nem is foglalkozom vele.. nem kell felni, egyszer raszanom magam, hogy update-eljem az oldalt..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#690) Gorneck válasza westlake (#689) üzenetére


Gorneck
titán

Sejtettem... :R Csak még mindig vannak kik lelkesen linkelgetik az eredményeiket...

Gorneck#1239

(#691) westlake válasza Gorneck (#690) üzenetére


westlake
félisten

hidd, el mindenki be fog kerulni a llistaba..a szavamat adom ;)

Play nice!

(#692) Gorneck válasza westlake (#691) üzenetére


Gorneck
titán

:R

ui: Nekem mind1. Csak rég láttalak arra és sokan érdeklődtek mizu...

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#693) Fori23 válasza Gorneck (#692) üzenetére


Fori23
őstag

Á, csak Neked volt rég :D

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#694) Jorus válasza beteg (#686) üzenetére


Jorus
nagyúr

Este megnézem mit is csinál az a MemSet, aztán megmogyorózlak. :D Alacsonyabb memfrekin megelőzni nem szép dolog. :D (Mondjuk csak addig nagy a szám, amíg nem tudsz elég feszt adni a moduloknak, mert akkor nem sokan maradnak előtted. :DDD )

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#695) Zoli329 válasza Jorus (#694) üzenetére


Zoli329
addikt

Nos? A nep eredmenyeket var :)

(#696) beteg válasza Jorus (#694) üzenetére


beteg
őstag

:D :D
Köszi hogy versenytársnak tekintesz, de... :)
Igazából ezt az eredményt még nem is szerettem volna, ha westlake felteszi, mert ez még mindig olyan, csak ''megvette'' szagú. Nincs benne olyan sok plusz. Szóval örülnék, ha vagy 100 al megelőznél, mert onnan már igazi öröm lesz letaszítani :D
Most hírdetem, de ugysem fogják elvinni, lesz időm még reszelgetni rajta. Van 1-2 ötletem, hogy mit kéne csinálni még, meg aztán lehet, hogy tényleg meg is cerkázom a lapot, de majd a memtuning topikban..
Hajrá Jorus!

[Szerkesztve]

Csak futni kell!

(#697) Tivi32 válasza Zoli329 (#695) üzenetére


Tivi32
aktív tag

Itt egy eredmény:
[link]
A képen látszik minden !
Várom a véleményeket hogy jól sikerült - e vagy sem ? ? ? :F

(#698) Jorus válasza beteg (#696) üzenetére


Jorus
nagyúr

Elmarad a mogyorózás. :B

A memSet babrálása nem hozta meg a kívánt eredményt, lehet, hogy kövér már a winem, vagy hasonló. A 2060-as eredményedet még be tudtam állítani egy kicsivel magasabb órajelen, viszont utána már nagyon a lapom végén voltam FSB-ben, ahol már max feszt kellet adnom a chipsetnek, amit a gyári heatpipe-os hűtés már nem tolerál 200MB-ig. :(

Miért adod el? :F (És mennyiért? :DDD)

[Szerkesztve]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#699) beteg válasza Jorus (#698) üzenetére


beteg
őstag

el leszek innen zavarva, már látom, de válaszolok :)
nekem tök szűz winnel volt, ide-s vinyóval, még a hangkari sem volt felinstallálva. az északin nálam a zalman van, de így is 36 fokos. ez lenne az egyik, hogy azt lejebb hűteném. a feteken van nálam az eredeti heatpipe, csak elgörbítve :D, arra is tolok még valami tutit, mert az is 40 fokos. meg még van két ötletem :) és akkor talán meg tudom közelíteni a 4000-et, mert a procim szerintem bírná. kipróbáltam 1,6V al, meg sem kottyant neki és feljebb sem ment 50 foknál, szóval reménykedem :)
azért adnám el, mert 975 mellett unatkozik, de nagyon, 965re meg nem akarok váltani. új lap meg? az ára? :) meg sem merem mondani :D

Bocs westlake :R

Csak futni kell!

(#700) beteg válasza Tivi32 (#697) üzenetére


beteg
őstag

4100?? de durva!! nagyon kemény. de a ram miért csak 273on megy? 533as?

Csak futni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.