Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!
Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni! :B
Telómon egy ''érdekes'' lefagyás(eddig az egyetlen jó ideje) miatt meghibbant a főképernyőn lévő akkumulátor töltöttség jelző. Időben hülyeségeket írt ki leginkább(pl max feltöltés mellett kb 15 óra helyett 5 órát írt - utána persze intenzív használattal bírt továbbra is két napot :D ).
Tegnap le is töröltem sikeresen úgy tűnik pont azt a progit ami ezért a szolgáltatásért volt felelős. :B
Mivel hibás volt nem is nagyon bánom, de kellene helyette valamilyen másik program Win Mobile 2003 SE alá ami mutatná nekem főképernyőn a töltöttséget és lehetőleg a memóriaállapotot is.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#202) Wajk válasza BloodRay (#201) üzenetére


Wajk
addikt

ha bekukkantasz a Blogomba megismerkedhetsz a Resco Explorer-el amihez dögös ikonokat lehet bepasszintani és mutatják a screenshotokon is látható módon a töltöttséget pl így:

[kép]

de vannak free progik is, pl:

BatteryStatus

[kép]

[link]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#203) rumos14 válasza BloodRay (#201) üzenetére


rumos14
nagyúr

spb pocket plus-t használom a célra, szintén 2003 alatt. szerintem elég alap progi (mármint kvázi kötelező felrakni), persze vannak alternatívái.

na most megnéztem, 96%-os töltöttésgnél ez is ~5 órát ír ki, ami gondolom full terhelésre vonatkozik. szerintem praktikusabb ha %-ban írja ki az aksi töltöttséget.

(#204) BloodRay válasza Wajk (#202) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagyon szépen köszi a segítséget! Remélem rájövök h működnek a progik. :)
Írásodat olvastam egyébként csak nem mertem eddig progival ismerkedni, mert azt hittem leginkább programozni kell, h személyre szabjuk. Remélem működésre tudom bírni. :)
Kössz rumos14 megnézem azt a progit is bár Ez a Resco Explorer-es felület nagyon tetszik! :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#205) Wajk válasza BloodRay (#204) üzenetére


Wajk
addikt

SPB nem jutott eszembe, de tényleg jó az is, és ahhoz is vannak skinek, szóval ha a Rescoval nem jön össze, akkor nyugodtan felpróbálhatod. SPB-be plusz pozitívum, hogy legfelül a startmenü tetjén egy hosszú csíkban is jelöli az akksit ami nagyon jól néz ki és hasznos is. (látszik mindig)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#206) BloodRay válasza Wajk (#205) üzenetére


BloodRay
veterán

Épp most kezdem el keresni, honnan tudom letölteni. :)
Kipróbálom mindet. ;)
Hopp most látom ez volt fent nekem azt hiszem! :D Csakhogy nekem mint GPRS monitor volt feltüntetve... :((( Az meg ugye kellett a rossebnek. Viszont vele együtt mentek a dolgok. :DDD

[Szerkesztve]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#207) BloodRay


BloodRay
veterán

Nah köszi szépen a tippet Resco Explorer nagyon tetszik, valószínű meg is veszem h ne kelljen már letörölni 15 nap múlva.
Olyan ikonokat amilyenek a te 202. hozzászólásodban vannak, hogy lehet beszerezni? Illletve csináljak ahogy Skin Guide is leírja? :F
THX :R :R :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#208) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem tudja véletlenül valaki témákat(alapképernyő kinézet/színtémák), hogy lehet rárakni telefonra ill ha ráraktam, hogy lehet váltani közöttük? :B
Sorry. :DDD és THX! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#209) BloodRay válasza BloodRay (#208) üzenetére


BloodRay
veterán

Semmi! Már tákoltam valamit. :B :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210) szamovar


szamovar
tag

Bocsi, hogy nem olvastam végig a topic-ot, lehet már volt róla szó. Vettem egy
E-TEN M500 telefont, és hát elég új az egész, mivel ez az első ilyen tipusú készülékem!
A kérdésem az lenne, hogy jelenleg angol szoft. van rajta, de én magyart szeretnék! Melyiket érdemes? Honnan tudom leszedni? És hogyan csináljam?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#211) deviers66 válasza szamovar (#210) üzenetére


deviers66
csendes tag

Hello, egy olyan szoftvert keress, hogy Paragon Language Extender (LEng).

GPSMindenkinek.hu

(#212) szamovar válasza deviers66 (#211) üzenetére


szamovar
tag

Hogy kell fölrakni? Mert egyenlőre az se világos!

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#213) deviers66 válasza szamovar (#212) üzenetére


deviers66
csendes tag

Hol tartasz? Telepíted a PC-n, és AZ ASync átmásolja.

GPSMindenkinek.hu

(#214) Wajk válasza szamovar (#210) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem tanulj meg angolul, de most komolyan :U
érvek:
- mostani időkben, Interneten is kell az angol nyelv
- alig kell valamit megtanulnod, mert nem használ túl sokat a program
- eddig egy magyarosításról sem tudok ami nem lassítaná le a gépet, ha csak minimálisan is. (erőforrásokat másra is el lehet pazarolni)
- meg pár dolog sztem most nem jut eszembe, bátorság!

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#215) szamovar


szamovar
tag

Igazából nem tudtam, hova írjak, ezért ide írok! A lényeg, hogy van egy E-TEN M500-as készülékem és egyik pillanatról a másikra történt valami. A dolog lényege, hogy telefonbeszélgetés közben én hallok mindent, de a vonal másik végén engem nem hallanak! Ötlet?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#216) Viktor0610 válasza szamovar (#215) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ez simán lehet hardveres probléma -tehát a mikrofon hibája.

Samsung Galaxy A54

(#217) szamovar válasza Viktor0610 (#216) üzenetére


szamovar
tag

Tehát szervíz? Árban mit jelent ez? Egy másik fórumon, szoft. problémára gyanakodnak!

[Szerkesztve]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#218) Viktor0610 válasza szamovar (#217) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem akár szoftbver-, akár hardver hiba, a javítás ára kb. 3-5 e Ft lehet.

Samsung Galaxy A54

(#219) szamovar válasza Viktor0610 (#218) üzenetére


szamovar
tag

Húúú! Köszi, azért megnyugtattál hogy nem 10e ft-okról van szó! :R

[Szerkesztve]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#220) Ck. válasza szamovar (#215) üzenetére


Ck.
addikt

Anno így jártam az N90-esemmel is, a megoldás pedig egy mikrofon-csere volt.

(#221) Wajk válasza szamovar (#215) üzenetére


Wajk
addikt

headsettel nem tudod tesztelni?

ha nincs akkor esetleg néz be egy hszboltba, hátha adnak egyet akár a teszt erejéig ingyen is.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#222) rumos14 válasza szamovar (#219) üzenetére


rumos14
nagyúr

én egy hardresetet is megejtenék, hátha...

(#223) Wajk


Wajk
addikt

kíváncsi leszek a WM6-ra, legfőképpen azon részére, hogy updatelni is lehet majd mint az asztali gépeket...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#224) rumos14 válasza Wajk (#223) üzenetére


rumos14
nagyúr

ez is egy nagy újítás :DDD mondjuk eleve ha már szükség van ilyen ápdétekre, az sem teljesen megnyugtató.
amúgy WM6-os gépek már vannak (ill. inkább úgy fogalmaznék, hogy bizonyos gépeken már fut a wm6), tehát lehetnek már gyakorlati tapasztalatok.

(#225) BloodRay


BloodRay
veterán

Nekem még a WinMob 2003 SE -vel sem volt igazán gondom. :B
Nem tudom mennyire érné meg egy WM6-os. :F
Sok új csicsán kívül sajnos nem tudom pontosan mi az ami valóban gyakorlati újítás. :B :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#226) rdi


rdi
veterán

sziasztok,
hogy lehet win ce 4.2 coreból teljes értékű oprendszert csinálni?

Fej! Tor! Potroh!

(#227) BloodRay válasza rdi (#226) üzenetére


BloodRay
veterán

Huhh! :Y
Hajrá! ;) :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#228) rdi válasza BloodRay (#227) üzenetére


rdi
veterán

:DDD
esetleg ennél egy picit többet? :))

Fej! Tor! Potroh!

(#229) X-COM válasza rdi (#228) üzenetére


X-COM
nagyúr

nemtom mire akarsz kilyukadni, de ezeket mikor megveszik veszik hozzá a fejlesztőkörnyeztet is.
ha valami olyasmi volt a kérdés lényege, hogy a win ce 4.2-ből hogyan tudnál oprendszert varázsolni a monnyuk wm2002es eszközödre, akkor a válasz nagyjából sehogy.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#230) X-COM válasza rumos14 (#224) üzenetére


X-COM
nagyúr

update-ek idáig is voltak, csak a gyártó vagy befordította a rom-ba, vagy nem. A felhasználó vagy feltette az új rom-ot, vagy nem.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#231) Wajk válasza rumos14 (#224) üzenetére


Wajk
addikt

az AKU ha jóltudom eddig is szervíz pakkokat jelölt, de régire nem lehetett simán feltenni újat.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#232) Wajk válasza X-COM (#230) üzenetére


Wajk
addikt

na ezaz, erre gondoltam én is.

ezért örülök ha ezt a problémát áthidalják. persze majd meglátjuk

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#233) rumos14 válasza Wajk (#232) üzenetére


rumos14
nagyúr

OK de nem mindegy, hogy új fícsöröket raknak-e be az update-be, vagy kritikus biztonsági javításokat á la WinXp.

(#234) X-COM válasza rumos14 (#233) üzenetére


X-COM
nagyúr

és ezen most mit változtat az, hogy a wm6ban lesz update mechanizmus, vagy sem?

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#235) suste


suste
veterán

ha már frissítésről van szó:
tmobil mda compact2-n wm5 van, de nincsen benne bt explorer
más wm5ös kütyükben viszont láttam
akkor ez romcsere kérdés, vagy esetleg feltehetek valami progit, ami helyettesíti, vagy hogy csináljam?
sajna alapból a mydoc a mentési mappa, és ha telóról küldők valami nagyot (pl 200mb), akkor megszakad, mert nem fér el
ha lenne bt explorer, akor kijelölhetném a memkártyát.....

(#236) rdi válasza suste (#235) üzenetére


rdi
veterán

telóról szg-re onnan meg activesync?

Fej! Tor! Potroh!

(#237) rdi válasza X-COM (#229) üzenetére


rdi
veterán

mindössze egy programot szeretnék futtatni, dde nem tudom, mert azt irja ki, hogy nem win ce alkalmazás. Pedig más winesw pda-kon fut.
(ezt meg elfelejtettem)

Fej! Tor! Potroh!

(#238) suste válasza rdi (#236) üzenetére


suste
veterán

pc közelben ez nekem is egyértelmű, de kórházban, vagy máshol ahol nincsen ott a pc-m, ott kéne valami más megoldás
vicces hoyg ott a telóm ami bt-s, ott a pda ami bt-s, és nem tudok fájltcserélni -vagyis inkább sírnék

(#239) rdi válasza suste (#238) üzenetére


rdi
veterán

a mydoc mappa beállítás megváltoztatása nem játszik?

Fej! Tor! Potroh!

(#240) Peet210 válasza suste (#235) üzenetére


Peet210
őstag

A Resco Explorert próbáltad ki, abban van BT-os küldési lehetőség.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#241) suste válasza rdi (#239) üzenetére


suste
veterán

beállítom én, csak mondja meg valaki hogy hol:)
gőzöm sincsen hol lehet ez beállítva....gondolom registry, dehol????

(#242) suste válasza Peet210 (#240) üzenetére


suste
veterán

már annyi mindenki írta ezt a resco-t, hogy tényleg kipróbálom, DE én nem a pda-ról akarok küldeni, hanem a telóról a pda-ra, ezért kell hogy a pda-ról tudjak turkálni a telóban

[Szerkesztve]

(#243) rdi válasza suste (#241) üzenetére


rdi
veterán

szerintem meg a bloetooth progiban kell átállítani, de ebben nem vagyok biztos.

Fej! Tor! Potroh!

(#244) Peet210 válasza suste (#242) üzenetére


Peet210
őstag

A ''Bluetooth Menedzsert''-ben felismerteted a telódat is itt ''turkálhatsz'' benne.
Nekem az OBEX File Transfer szolgáltatással működik.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#245) suste válasza rdi (#243) üzenetére


suste
veterán

bt beállitásoknál iylen nincsen sajna:(

(#246) suste válasza Peet210 (#244) üzenetére


suste
veterán

bt menedzser, na ez az ami az mda c2ben nincsen, legalábbis nincsen hozá ikon, amivel el tudnám indítani:(
van a kapcsolatoknál bt, ott lehet bekapcsolni, társtani, azt ennyi

OBEX File Transfer, ez mi? valami külön progi?

(#247) rdi válasza suste (#245) üzenetére


rdi
veterán

hmm most nincs előttem a kötyüm, de csak van egy programs mappád, benne a bt progid. annak a könyvtárában nyilván van egy ini fájl, vagy ilyesmi. Ezek gyakran szöveges állományok tehát szerkeszthetőek.

Fej! Tor! Potroh!

(#248) suste válasza rdi (#247) üzenetére


suste
veterán

nem érted
nincsen bt progi. ezt mondom:(
csak a kapcsolatoknál van bt
és sehol nem találok bt mappát ahol lenne ini, amibe bele lehet túrni
de majd nézd meg a te pda-don, hoyg nmálad van-e
szerintem ha vidcom driveres, és van bt explorered, akkor sincsen bt mappa inivel:(
ez valahol a winbe van belőve, csak azt nem tudom hogy hol:(

(#249) rdi válasza suste (#248) üzenetére


rdi
veterán

Ja értem. Nálam van progi. Igaz ez pna de azért ebben hasonló.

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#250) suste válasza rdi (#249) üzenetére


suste
veterán

és milyen program van?
nem lehet azt leszedni valahonnan, és feltenni pda-ra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.