Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ati05


ati05
aktív tag

Szóval az a helyzet hogy win mwgfagyott amikor SFNightmare-nél a disable cd-re klikkeltem és reset után az egész rendszerem is összeomlott (újraindult egy ponton a gép win betöltésekor). Újrarktam a wint de nagy megdöbbenésemre látom hogy csak a c meghajtóm maradt meg épen a másik particiom eltünt, és a másik winyómat helyi lemezként ismeri fel és nem látom a tartalmát :O Na most nekem ezen a winyón fontos dolgaim vannak nem lehetne valahogy visszamenteni a tartalmát? Nem tudom mi sérülhetett meg de nem csináltam vele semmit hogy lehetőleg még menthető legyen a rajta lévő adat...

(#2) ati05


ati05
aktív tag

Na úgy néz ki az egyik meghajtóm a legfontosabb meglett de akkor sem megy még mindig a fő winyóm 2. particiója valami ötlet hogy hogyan tudnám beaktíválni ezt a particiót és látni az adataimat?

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Getdataback nevű progi kell neked.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) ati05 válasza kraftxld (#3) üzenetére


ati05
aktív tag

Kösz megnézem csak most mentek egy picit...

(#5) Protezis válasza ati05 (#4) üzenetére


Protezis
őstag

Én is most megyek haverhoz menteni. :C
(Remélem meglesznek az adataim :O)

(#6) ati05 válasza Protezis (#5) üzenetére


ati05
aktív tag

Együttérzek én el sem tudom kezdeni a mentést a progit nem tudom kipróbálni ugyanis meghalt az ide köröm eddig csak az egyik volt rossz most már a másik is :( Ez van megyek és veszek egy jó kis lapot+procit... És utána megpróbálom visszahozni a winyóm tartalmát addig marad a jó öreg p1 nootbook:D

(#7) blunt válasza ati05 (#1) üzenetére


blunt
aktív tag

nekem ugyanez a hiba volt mult het penteken. Tettem bele egy masik vinyot, rendszert ujratettem, majd rakotottem a regi ''hibas'' vinyot. Mindent le tudtam rola menteni gond nelkul ugy hogy slave volt es nem master. Nem mintha lenne kozte osszefugges csak elmondtam, hogy nekem igy sikerult.

(#8) ati05 válasza blunt (#7) üzenetére


ati05
aktív tag

Hát majd megnézem az a baj hogy most raw-ot ír ki arra a particióra...

(#9) blunt válasza ati05 (#8) üzenetére


blunt
aktív tag

az nem gaz.. nekem meg ugy nezett ki hogy nincs ott a particio.. Szoval en masik vinyot betennek --> install win xp -- > slave-nek a regit es sztm menni fog.
(Nekem legalabbis ment). Ez persze nem garancia ra. De egy probat meger.

(#10) ati05 válasza blunt (#9) üzenetére


ati05
aktív tag

Majd megpróbálom csak előbb kell egy új lap és proc is:O

(#11) Füly


Füly
tag

Nekem is ugyanezvan hogy nem particionált terület lett a vinyom..megkell formázni előtte vagy ilyesmi vagy csak simán rákell eresztei a getdataback-et?
Kösszi,üdvi

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#12) blunt válasza Füly (#11) üzenetére


blunt
aktív tag

raeresztheted a GDB-t.. Egy probat meger ha fontos dolgok vannak (vagy voltak) rajta..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.