Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 98 görög verzio (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) e-biza


e-biza
őstag

Sziasztok, engem a Windows 98 Görög verzioja érdekelne. A legelsö windows 98 görög verzio kellene, serial nélkül, hihetetlen,de legalizált lesz, csak éppen nem tudják sehonnan letölteni.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#2) The_Tom válasza e-biza (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

Microsoft Magyarorszag biztos tud segiteni.

Üdv.

Szerintem.

(#3) Pötyi


Pötyi
őstag

Na, erre a témára én is kivancsi leszek! Nekem egy orosz számára kellett cirill betüs billentyuzetet vennem - itt, Budapesten!

(Ja, és kaptam!) :D

QNX is cool!

(#4) tomcs válasza e-biza (#1) üzenetére


tomcs
őstag

tenyleg nem 1xu eset letolteni, spanyolt is eleg nehezen szedtem ossze.. inkabb probalkozz meg a diaklicences izevel azt barmilyen wint kerhetsz vagy ha legalis csak serult az adathordozo akkor azt cserelik

(#5) tomcs válasza Pötyi (#3) üzenetére


tomcs
őstag

en demostudioban kaptam hozza spanyol billt, ok is ugy hoztak.. de 1 rakat boltot felhivtam elottuk

(#6) hungeek válasza Pötyi (#3) üzenetére


hungeek
senior tag

drakula! :)

(#7) e-biza


e-biza
őstag

elvileg ha a cég megveszi a licenszet akkor kérheti hogy görög cd-t adjanak? ezt lehet megkérdem majkroszoft ungarissétől. a campusommal csak windows xphez férek hozzá nem? söt a windows hálozathoz csak isklák és könyvtárak férnek hozzá vagy nem?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#8) tomcs válasza e-biza (#7) üzenetére


tomcs
őstag

na. campusban akarmilyen wint kerhetsz, akarmilyen nyelven, de kerdezd meg az a biztos. xp-nek pl en 1 tok nomal corp-ot kaptam, semmi aktivalos hulyeseg csak 1 egyeni oem kod amivel updatelni is tudom rendesen.

''windows halozat'' alatt mit ertesz?

(#9) tomcs válasza e-biza (#7) üzenetére


tomcs
őstag

mellesleg.. hogy van gorogul az hogy ''gorog'', ''gorogul'', ''gorog verzio'', ''windows 98 gorog verzio'' :D

(#10) e-biza válasza tomcs (#8) üzenetére


e-biza
őstag

Windowsos hálozat az alatt azt értem, ahonnan elvileg le tudod tölteni a windows xp campus editionját, de tudtommal ott csak magyar és angol verzioja van az xpnek, nekem meg 98 kéne görögként. akarom mondani Thuridoô 98 Ελληνικός diaskeuê de ez csak egy leirása vagy irhattam volna ezt is: Windows 98 Ελληνικός έκδοση. Igy megtalálod nekem? :))

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#11) nap válasza tomcs (#4) üzenetére


nap
addikt

A campus akciot kifejezetten ugy hirdettek, hogy csak xp semmi korabbi cucc.
Itt nalunk elvileg beszerezheto barmilyen billentyuzet, mondjuk mikor kivancsisagbol megemlitettem a kinait, akkor nezett egy nagyot a boltos, de amugy az europai nyelvekre rabolintott. Ket hetet kellett ra varnom, de megjott az angol billentyuzetem. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) Pötyi


Pötyi
őstag

Telleg két hetet vártál egy angol nyelvu billentyuzetre? Ez most valami vicc? Biztos járókerettel közlekedett az eladó a raktár és a kiszolgálópult között...

:D

QNX is cool!

(#13) Don Vittorio válasza e-biza (#10) üzenetére


Don Vittorio
őstag

95%, hogy tudok Neked holnap görög Win98-at szerezni CD-n.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#14) tomcs válasza nap (#11) üzenetére


tomcs
őstag

angol :DDD

nem lehet regebbit? akkor bocs, rosszul tudtam... :(

(#15) e-biza válasza Don Vittorio (#13) üzenetére


e-biza
őstag

van idö, de köszönöm előre is, irtam emailt aki kérte, hogy kell-e neki, megadtam az email cimed amennyiben nem haragszol :)) - szoval szerintem fog irni egy emailt a holnapi nap során, legrosszabb esetben nekem, akkor én irok ;]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#16) nap válasza Pötyi (#12) üzenetére


nap
addikt

nem volt raktaron, meg kellett rendelni.. :))

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17) Pötyi


Pötyi
őstag

A nap bármelyik szakában, szombat, vasár- és ünnepnap is, bármikor lerakok a küszöböd elé körülbelül hat raklap angol nyelvu billentyuzetet, AT, PS/2 es USB kivitelben is... :D

Hacsak nem valami spécit rendeltél...

QNX is cool!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 98 görög verzio (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.