Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) FіkuszKukіsz válasza Milestone2 (#147) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az MS blog szerint a belső tesztek során még nem sikerült nekik téglásítani egy telefont sem.Bár biztos vannak ilyen téren "tehetséges" emberek akiknek ez is sikerülhet.

Romanes eunt domus

(#152) Воланд válasza Blyan (#150) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#153) junior11


junior11
veterán

Na, akkor éljen a hamburger :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#154) Glenda válasza Воланд (#117) üzenetére


Glenda
addikt

Lol, szegény Mikroszoft amikor majd olvassa a feedbackjeid...
"Yes", "Wrong", "Ugly" ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#155) no1r


no1r
őstag

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#156) Blyan válasza Glenda (#154) üzenetére


Blyan
félisten

+1 ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#157) Pttypang válasza Blyan (#150) üzenetére


Pttypang
veterán

Huseggel nem vesz telefont, elofizu meg neki felesleges, szoval valoszinuleg igen.

(#154) Glenda
Minden feedback aljan "No hamburger pls"

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#158) Blyan válasza Pttypang (#157) üzenetére


Blyan
félisten

Egy ágyból cseresznyéztek? :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#159) Воланд válasza Pttypang (#157) üzenetére


Воланд
titán

van elofizetesem, meg egy nem kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#160) zsoltyyy válasza Pttypang (#157) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Azzal kéne szétspamelni őket. :DDD Biztos néznének egyet.

(#161) JamesHun


JamesHun
addikt

remélem azért a settingset csinosítani fogják, mert így a kezdő kép nekem tetszik, de utána irtó rusnya a design

SeriesX: JamesSHun

(#162) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#159) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Át kell írni a WTP FAQ-t. Mi kell ahhoz, hogy legyen WTP-d.

1. Vegyél egy Lumia 630/635-öt
.
.
.

Mondjuk nekem nem érne meg 30 ezret. Pedig engem is idegesít, hogy 2 Lumia közül egyik sincs a jelenleg támogatottak listájában.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#163) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#162) üzenetére


Воланд
titán

adnak melle egy kb 10.000 forint erteku hordozhato toltot, ugy mar kicsit jobban megeri.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#164) this is life válasza FіkuszKukіsz (#162) üzenetére


this is life
Ármester

Orulj neki hogy nem tamogatott a mostani 2 db wp telod, ha telepitheto lenne valamelyikre, valoszinuleg jobban szetb....a az ideg. :DDD jelen allapotaban hanyagolhato az insider w10 .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#165) Воланд


Воланд
titán

jesszusom. :DDD :O

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#166) Levwi válasza FіkuszKukіsz (#162) üzenetére


Levwi
aktív tag

Már szóltak mások Woland csak hallgat rájuk :DD

[link]

Huawei P20 Pro Black

(#167) legiaap válasza Воланд (#165) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez bűn ronda így. Az egész rendszer egy átgondolatlan katyvasz lett.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#168) Blyan válasza Воланд (#165) üzenetére


Blyan
félisten

Bizony! Brand new world! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#169) Blyan válasza Levwi (#166) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk az 50 dollár kicsit jobb ajánlat. :DD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#170) mukibuci válasza Blyan (#169) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bulányi, nálad is világít hívás közben a kijelző? meg melegszik is hívás közben a felső része, mintha muszáj lenne neki :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#171) Glenda válasza legiaap (#167) üzenetére


Glenda
addikt

Igazából úgy lehetnek, mint az indiánok amikor döglenek a lovaik...próbáltak már mindent, nem veszik a cuccot, most lehet kifogytak az ötletekből és inverzre csinálják.

Másrészt, az első desktop TP-ban is elég csunyák voltak azok a fakó ikonok, feedbackeltük, ki is cserélték őket. A PC Settingsnél én feedbackeltem a drótikonokat, ha kijön a telefonomra a preview, akkor ott is fogom.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#172) Воланд


Воланд
titán

Microsoft Employee recounts Windows 10 for Phones Technical Preview Release Day

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#173) Blyan válasza mukibuci (#170) üzenetére


Blyan
félisten

Nem világított. Melegedést is csak kicsit tapasztaltam. Bár 2-3 perc volt a max beszélgetés.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#174) mukibuci válasza Blyan (#173) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nemtom, eddig 2x telefonáltam, az előbb tünt fel csak, hogy valami világít. 2-3 percnél nem beszéltem többet, de égette a fülem :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#175) Blyan válasza Воланд (#172) üzenetére


Blyan
félisten

Muhaha! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#176) Plazmacucci válasza Воланд (#172) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#177) Blyan válasza mukibuci (#174) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk én most adtam neki egy HR-t. De reggel még a 8.1-re nyomott W10-en se világított.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#178) mukibuci válasza Blyan (#177) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából sokmindenre nem használom, telefonálni tudjak, meg menjen rajta a tethering, más igényem nincs jelenleg :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#179) Blyan válasza mukibuci (#178) üzenetére


Blyan
félisten

Ezért kár a W10 Mackó! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#180) mukibuci válasza Blyan (#179) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pont ezért nem kár, ha valami nem megy rajta a w10 miatt :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#181) Blyan válasza mukibuci (#180) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk erre elég a L800 is. :P

Amúgy most volt két hívásom, 1-2 perc (voltam hívó és hívott fél is) mindkétszer lekapcsolt a kijelző. Melegedés nem volt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#182) mukibuci válasza Blyan (#181) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet majd ujrainditom :D

egyébként a nem fogadott hívások nem tünnek el a csempéről, hiába nézem meg a historyt

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#183) Glenda válasza mukibuci (#182) üzenetére


Glenda
addikt

Power + Volume down.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#184) Pttypang válasza Blyan (#158) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak emlekeztem h irta off-ban, hogy huseg, szolgaltatofuggo telo nemgyerebe :D

Az ero veled van, meghodithatod meg :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#185) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A felső sávot/gombokat felejtsék már el, hagyják meg a robotos rendszerben. Nem kellene átvenni ezt a sok butaságot, maradhatna a swype a tárcsázónál is.

(#186) this is life


this is life
Ármester

Glenda ,Woland

Lesz mit feedback-eznetek no hamburger,no zsinor ikon, no white setup almenuben az is random, az egyik beallitasnal fekete ,maskor meg feher, otvar tarcsazo,swipe hianya a hivaslistaban, a fokepernyot meg se emlitem...stb
Ezt igy kar volt kiadniuk.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#187) Glenda válasza this is life (#186) üzenetére


Glenda
addikt

Én még nem tudok, 1320-ra nincs kinn.

no hamburger
Ezzel nincs bajom, maradhat.

no zsinor ikon
Ezt viszont feedbackeltem a desktopban, itt is fogom amint lesz rá lehetőségem.

no white setup almenuben az is random, az egyik beallitasnal fekete ,maskor meg feher
Az újak fehérek, a régiek át lettek emelve csak. A fehér jobban tetszik, csak az a header bar ne legyen ott.

otvar tarcsazo
Nekem tetszik, valahogy a számológép után konzisztensebb.

swipe hianya a hivaslistaban
Nem érdekel, phabletem van, és egyébként is lassabb vagyok rajzolgatással, mint sima bevitellel, ráadásul három nyelven írok, nincs prediktív billentyűzet ami ezt elviselné. Ráadásul sokszor hunglishül.

a fokepernyot meg se emlitem
Rubino képeit láttam, ő izlésesen berendezte a kezdőképernyőt, így már tetszik. Szép lesz ez.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#188) westcoastog


westcoastog
veterán

Még azt nem értem, hogy a fehér menükben miért kellett olyan kicsire venni a tartalmat? Szöveg, kapcsolók..
Állíthatnák nagyobbra a betűket, ne legyen üres a háromnegyede a kijelzőnek.

(#189) Levwi válasza Glenda (#187) üzenetére


Levwi
aktív tag

no white setup almenuben az is random, az egyik beallitasnal fekete ,maskor meg feher
Az újak fehérek, a régiek át lettek emelve csak. A fehér jobban tetszik, csak az a header bar ne legyen ott.

Nekem meg pont a fehér nem tetszik, hagyják meg a választási lehetőséget fehér meg fekete között.
A többivel eddig semmi bajom sőt tetszik.

A swype hiánya a híváslistában alatt szerintem azt értette, hogy ne kelljen fent a gombokat böködni hanem oldalra húzással lehessen váltani. Annak mondjuk én is örülnék, ha visszatennék ezt a funkciót.

Huawei P20 Pro Black

(#190) Blyan válasza Glenda (#187) üzenetére


Blyan
félisten

swipe hianya a hivaslistaban
Nem érdekel, phabletem van, és egyébként is lassabb vagyok rajzolgatással, mint sima bevitellel, ráadásul három nyelven írok, nincs prediktív billentyűzet ami ezt elviselné. Ráadásul sokszor hunglishül.

Erősen gyanítom, hogy itt valamit elkameráztál. Nem írásbevitelről van szó, nem lehet lapozni balra-jobbra a híváslista és gyorshívás lista között - csak gombnyomással lehet váltani. Ha phableted van, akkor triplán szopás Neked. Ha csak nem lettél hirtelen Kareem Abdul-Jabbar.
Amúgy ez lapozási mód mindenhonnan kezd kihalni a W10-ben. Ami a felülre tervezett hambi menü gombokkal kéz a kézben felejtősé teszik az egykezes használatot egyre több helyen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#191) this is life válasza Glenda (#187) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor inkabb atfogalmaznam , ha fekete a temaszin, akkor a beallitasok almenuje is legyen fekete, fehernel pedig feher.

A zsinor ikonok helyett maradhatna a szoveges, vagy legalabb negyzet alaku mar elfogadhato lenne .

A hivaslistanal a swipere ugy gondoltam , hogy oldalra huzom es akkor ott vannak a kedvencek...stb na Blyan megelozott ,ez maradhatna jobb mint nyomkodni. Az irasnal nem ver a viz a swipert , mert ott csak siman gepelek a t9-et , meg vagy hasznalom vagy nem .

A hamburger koltozhetne lentre is , hogy ne keljen fogast valtani.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#192) Levwi válasza this is life (#191) üzenetére


Levwi
aktív tag

A hamburger szerintem maradjon fent csak lehessen oldalra húzással előhívni a menüt. Azért maradjon fent mert így jobban néz ki és ha valakinek kell valami akkor vagy oldalra húzza vagy rábök azt már majd eldönti.

Huawei P20 Pro Black

(#193) this is life válasza Levwi (#192) üzenetére


this is life
Ármester

Respect az otletednek :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#194) angelus8925


angelus8925
tag

Levwi ajánlására ide is bemásolom, amit írtam:

Legyetek szívesek, azok akiknek a telefonjára elérhető a Windows 10 Preview for Phone, az telepítse fel, lehetőleg minél többen, annál jobb és nyomja a Picipuhának a visszajelzéseket. Mert néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdőt…vagy mi

Már nem emlékszem melyik oldalon, talán valami fórumban összeszedték, hogy kinek mely dolgok nem tetszenek és mit változtatnának rajta..öröm volt olvasni, hogy azért van olyan, aki értelmesen vesz részt a fejlesztést segítendő hozzászólásaival és nem csak beszólogat. Nekem tetszik a fejlesztés iránya meg nem is.
Jó, hogy a felhasználói élményen akarnak javítani, de:

- ez a mindent pakoljunk a legelérhetetlenebb helyre, felülre, nehogy már egy kézzel is lehessen használni a telefont, nagyon nem gyere be (nem kéne a következetlenségeket is átvenni a konkurenciától);

- minden fehér, ami gond (lehetne sötét és világos, opcionálisan), egyrészt mert ez nem tesz jót az Amoled-es kijelzővel szerelt telefonok üzemidejének, másrészt pedig kiég tőle a szemem (naptár alkalmazás);

- csinálhatnának mindenhová fekvő módot is.. vagy minek nevezik;

- az új billentyűzet jó, az áthelyezhetőségével és a piros gombos a szövegben való navigációt megkönnyebbítendő pöcökkel? (mert a szövegben való piszkálódás nem volt a legkényelmesebb vagy gyors számomra..) .. viszont nem értem, hogy minek kellett egy gombra rakni a smile-kat és a számokat, mert ez lassítja a gépelést..szedjék szét, hagyják úgy, ahogy volt;

- az új Office a funkciói miatt tetszik, erre várok leginkább (mert ami most van, az borzalom, a szövegtördelésével együtt, ami megakadályoz abban, hogy normálisan, egészében láthassam az oldalakat, úgy ahogyan annak ki kellene néznie);

- remélem a fekete-fehér témát, amit anno terveztek bevezetni az asztali Office-ba mobilra is összehozzák;

- Cortana és a Swype is tudhatna már magyarul, bár nem halok bele, ha mégsem;
- ugorjanak rá a Bing-re is, mert vicces eredményeket ad ki és jó lenne konkurencia a Google-nek;

- jó a fejlesztett értesítések, de jobban örülnék, ha oldalról lehetne behúzni vagy alulról, az egykezes használhatóság érdekében. A kapcsolható gombok pedig lekerülhetnének alulra;

- beállítások menü.. a régebbi tetszetősebb, persze, ha rendszerezték volna.. Nagyon jó ötlet, hogy az asztali beállítások külsejét emelik át ide, de az az igazság, hogy ott is idegenként hatott.. dolgozhatnának rajta, kezdésnek új ikonokkal (bár ez az egész asztali win10-nél is zavar, pedig milyen frankó flat ikonokat össze lehetne hozni.........);

- az új Fájlok, azaz a fájlkezelő is tetszik, remélem nem állnak le a külsejénél és belerakják a tömörítés, kicsomagolás funkciót is, illetve egy részletesebb fájl tulajdonságok nézetet (ha már univerzális appok..);

- a csempéken lévő ikonokat is átalakíthatnák picit, a naptáralkalmazás (és még néhány) csempéjét is megokosíthatnák végre, hogy egyszerre ne csak egy eseményt jelezzen ki, amikor kiférne rá minimum 3..;

- jópofa, hogy kikapcsoláskor kiírja, hogy el ne felejtsem, amit bejegyeztem a naptárba, bár sohasem kapcsolom ki... nah jó, igyekszem havonta egyszer, mert hiszek abban, hogy csak nem árt (régebbi telefonjaimból kiindulva);

- tetszik az új fényképek alkalmazás, ugyanakkor remélem, hogy az a hamburgeres izé (menü?) oldalról is behúzható és nem kell nyomogatni, ha nem akarom. Eddig a 3 pöttyös menük, ami alul van\volt is felhúzhatóak nem muszáj rájuk bökni;

- az alkalmazásváltót is átalakíthatnák kicsit, hogy ha akarom egyszerre az összes ablakot láthassam és ne csak hármat (opcionálisan persze);

- a kezdőképernyős változtatások jók, bár kicsit többet vártam. Jó háttérrel egész szépen néz ki, de pár videoban és fényképen, amiket láttam, hát.. tróger...az alkalmazáslistánál üdvözölendő, hogy végre el lehet majd olvasni a program teljes nevét ....................... remélem, az alkalmazások közti keresésnél (és a Kapcsolatk-nál is), mikor a betűre nyomok rá, akkor nem kell majd lefelé lapoznom, hogy az utolsó betűket is megtaláljam ..;

- pofás az új zene alkalmazás, de a video alkalmazásról még semmit sem mutattak, illetve kíváncsi vagyok az új böngészőre ... de leginkább arra, hogy mikor lesz már elérhető a kész Windows 10 a Nokia Lumia 925-ömre és miket hagynak ki belőle, ha egyáltalán kihagynak valamit (én a Cortana-val kapcsolatos funkciók némelyikére tippelek illetve a Kamera alkalmazásra, de ez utóbbit már most is tudni lehet..);
- remélem közben megtalálják a hangot a külső fejlesztőkkel is.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. :DD

Mindig meg tudtok lepni, ahogy összevesztek azon, hogy kinek mely operációs rendszer tetszik, aki nem azt használja az meg „gyagyás”.. Azzal nincs baj, ha valaki próbálja megmagyarázni a másiknak, hogy amit mond az szerinte rossz, de azért túlzásokba esni nem kellene, akárkinek is van igaza, pláne ha részigazságokkal dobálózik mind2...mert minek? nem volt még elég vita az összes többi fórumban ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt?! Inkább az összefogást kéne erőltetni, nem a széthúzást, tudom, utóbbi könyebb és egyszerűbb, kényelmesebb.. De ha lehet ne így eresszétek ki a gőzt, mert aki értelmes hozzászólásokat olvasna, annak bizony türelmesen kell lapoznia és lapoznia és lapozni és lapozni tovább...

[ Szerkesztve ]

(#195) Pttypang válasza Glenda (#187) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem veletlenul van az a szerencsetlen temavalasztas, amoleden en szivesebben nezek feketet, meg legalabb sotetben nem vakit, neked meg ha jobban tetszik, akkor valaszd a feheret, de akkor ezek szerint ha atvaltasz feherre, nem tortenik semmi, ugyanilyen mixes marad? Btw mukodik egyaltalan a beallitasa?

Everybody lies.

(#196) Blyan válasza this is life (#191) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy van magyarul Swype szerű szövegbevitel és tökéletesen működik is.
Sőt a billentyűzetbe ágyazott trackpoint szerű izé is jól működik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#197) Blyan válasza angelus8925 (#194) üzenetére


Blyan
félisten

Milyen az új zene alkalmazás? Én még nem találkoztam vele itt a preview változtban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#198) baji válasza JamesHun (#148) üzenetére


baji
tag

És működik mindkettő sim kártya? Nekem is dualos van és e miatt nem merem felrakni.

(#199) netpeti98


netpeti98
addikt

Nemrégiben nyílt pár user voice topik is az Androidos kinézet ellen:
Vissza a lenti elhelyezést
Az Android UI ellen

(#200) Blyan


Blyan
félisten

Amúgy azon is javíthatnának, hogy ne csak a toast értesítés legyen interaktív, hanem a AC-ben lévő értesítés is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.