Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LÁZ válasza Đusty (#50) üzenetére


LÁZ
addikt

a macsekra van külön missön, a patkányosnak a folytatása, vagy befejezése, hirtelen nem vágom, a kutatási pontokat fel lehet venni, hekkelni kell vmi cuccot mindig, és utána tudod felhasználni őket a fejlesztésekre. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#52) Đusty válasza LÁZ (#51) üzenetére


Đusty
addikt

kösz,
Egyre jobban tetszik ez, még a végén 100%-ra kell csinálnom mint a GTAV-öt :)
Pedig pl. a festés elsőre hülyeségnek tűnt aztán meg ráéreztem arra a feelingre mint a far cry-ban a tornyoknál, mindegyik egy kicsit más, fejtörős egész jó lett, a gokart verseny is tetszett volt idő mikor ilyet alapjátékként árultak :-).
Online-t sem akartam de most nézem, hogy ez is jól ki van találva lehet coop küldiket csinálni a single főküldetés közben amiért szintén jönnek a pontok. Szóval ez minden szempontból jobb lett mint az előző, úgyhogy klassz ez na. Főként, hogy magyarul is van bár a sztorit néha így sem sikerül mindig lekövetnem :)

[ Szerkesztve ]

(#53) LÁZ válasza Đusty (#52) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem is bejön, bár nálam a turistás scoutx szelfizés vmiért bugos, nem képes megjegyezni a megcsinált dolgokat, kicsit bosszantó, de ez van.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#54) urban racer


urban racer
senior tag

Látom egyre többen leszünk :) Én tegnap kezdtem :C

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#55) Đusty válasza urban racer (#54) üzenetére


Đusty
addikt

Király, én is csak 2 napja de minél többet játszok vele annál jobb lesz, bár kicsit már a ló tulsó oldala, hogy egy vacak hekkeléssel ami egy pontot hoz elmegy 1 óra, nem egyszerű ez.
Ha koop-ozni van valakinek kedve szóljon, a héten ráérek.
Nem tudom itt van olyan számláló mint a GTA-ban, hogy a küldetések vagy az egész hány százalékánál tartok?

(#56) LÁZ válasza Đusty (#55) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem csak a jupléj írja a játéknál, hogy hol tartasz, meg ott lehet megnézni mindenféle kihívást/achievmentet a kihívások/akciók/jutalmak résznél ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#57) #81556480 válasza LÁZ (#56) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem még nincs meg a WD2 de az 1-ben is meg minden ubi játékban van haladás mérő grafikon.

(#58) Black Dragon válasza Đusty (#55) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akkor vegyél fel engem: RiDu008

A héten még én is viszonylag ráérek, tolhatnánk valamit.:)

Amennyire én láttam itt nincs számláló, a telefonodban tudod megnézni, hogy mennyi küldetés van még hátra, de azt hiszem összesítés nincsen. Én most a trophykra hajtok, már csak 1 kell, és meg lesz a platina.:)

[ Szerkesztve ]

(#59) Đusty válasza Black Dragon (#58) üzenetére


Đusty
addikt

írtam privit

[ Szerkesztve ]

(#60) LÁZ


LÁZ
addikt

no, kipörgött, 43 óra alatt, nekem az előző rész is tetszett, és ezzel sem volt semmi bajom, elég jó árban tudtam megoldani egy SanFrancisco kiadást, kb 90%-ban összegyüjtöttem mindent, a scoutx szelfizgetés nálam bugos volt, igy az maradt úgy /bár 1x megcsináltam mindet azért, de nem mentette el utána/. Sztem a játék rendben volt, jól is futott, igaz van min :DDD /i54670k-1060g1 6gb-16gbram/. A mellékküldetések is jók voltak, online cuccokból csak párat csináltam meg, illetve a heti kihívásokból is.

szóval nekem bejött, várom a folytatást, ha lesz, illetve ha teheti az emberfia, kontrollerrel tolja, kényelmesebb.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#61) jossua


jossua
tag

Aki akar coop - ozni engem is felvehet Uplayen :)

felhasználom : nyilashonved

:)

[ Szerkesztve ]

Alias : Magyarbetyar

(#62) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Sikerült kipörgetni 100%-ra a játékot, vagyis ps-en nem jelöli hány 100%-nál tartok, de meg lett a platina trophy.:)

Viszont a multi sokszor felbaszott, sokszor nem tud csatlakozni az adott emberhez, coop-nál a másik fél kilép, nem csinál semmit stb. Szóval elég is volt a játékból, jöhet valami új.

(#63) Đusty válasza jossua (#61) üzenetére


Đusty
addikt

felvettelek

(#64) urban racer válasza LÁZ (#60) üzenetére


urban racer
senior tag

Én most végeztem, 32 óra alatt végigvittem a mellékküldik után a főküldiket. 93%ot mutat a uplay, holnap nekiállok onlineozni is, ha kiismertem az online részt, akkor énis "ismerkednék"

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#65) Đusty válasza urban racer (#64) üzenetére


Đusty
addikt

Nem tudom, hogy csináljátok ilyen gyorsan nekem jóval lasabban megy, az összes mellékküldivel meg a kutatási pontok gyűjtésével is elmegy egy csomó idő van olyan amit nem is tudok megszerezni. Normálom tolom így is van vele szívás rendesen, el sem tudom képzelni valósághű beállításon mi lenne. :)

(#66) Viper26 válasza Đusty (#65) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1

iPhone 14 | FR955

(#67) Đusty


Đusty
addikt

Na meg van az oaklandi sárga házas kutatási pont ami úgy frusztrált egész héten. Nagyon durván eldugták a bejáratot, sosem jöttem volna rá ha nem találom meg a neten. A többire mind sikerült rájönni magamtól :)

(#68) Đusty


Đusty
addikt

Na én is a végére értem mindenestül, baromi jó volt simán ott van a GTAV nyomában a 2. helyen nekem. Nem is értem miért nem pörög jobban a topik :)
A sztori és a játszhatóság is nagyon rendben volt, nem vitték túlzásba az idióta gyűjtögetősdit a mellékküldetések sem ismétlődtek, szóval jól ki volt találva minden.
Az utolsó küldi sorozat na az nagyon durva volt. :Y
Király játék lett.

[ Szerkesztve ]

(#69) LÁZ válasza Đusty (#68) üzenetére


LÁZ
addikt

+1 :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#70) dergander válasza Đusty (#68) üzenetére


dergander
addikt

Engem csak az zavart a játékba,hogy ugye vannak egy páran a Hekkerek. Senki nem csinál semmit,mindent neked kell csinálni... Persze hogy a főhős a mindenes,de az hogy valami meló van addig a többi a hackerbarlangba biggyeszti a fenekét az vicc.
A másik legnagyobb vicc számomra a főszereplő. Most ez valami vicc? Nem azért írom mert rasszista vagyok,hanem mert nálam Pearce volt a legjobb...és miért?...kiváló hacker,valamint fegyverszakértő. Ehelyett kapunk egy bohóc afroamerikait aki csak parkourozni tud,és ennyi?Végigjátszottam,nem volt rossz de nem is dobtam hanyatt magam. 10/7-et adnék neki. Viszont remélem a DLC-kbe már a jó öreg Pearce is visszaköszön. Még annyit utoljára leírok hogy ugye van egy mellékküldi ahol Pearce-t kell kiszabadítani,tehát ergo itt van a városba,de nem tudunk róla,és nem találkozunk vele. Ezt hogy sikerült összehozni a story-ba?

(#71) urban racer válasza Đusty (#68) üzenetére


urban racer
senior tag

Azért, mert ez 20 ezer, a gta meg 13 volt, mikor kijött. Jah és még mindig nincs fenn semmi warez oldalon.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#72) Đusty válasza urban racer (#71) üzenetére


Đusty
addikt

Viszont adták kuponba nvidia kártyák mellé és úgy árulták én pl. 6 ezerért vettem.

[ Szerkesztve ]

(#73) urban racer válasza Đusty (#72) üzenetére


urban racer
senior tag

Én meg emiatt vettem egy 140 ezres kártyát :DDD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#74) Romvr


Romvr
őstag

Hát ez a játék valami fertelem! Nagyon remélem hogy 115 perc játék után ad a Steam Refound-ot (hisz az nem lépte át a két órát :) ).
A bug-okkal még csak-csak kibékültem volna, de az hogy végre vettem egy autót és eltűnik a "car on demand"-ból az már nálam betette a poharat... pedig kifizettem, kiálltam vele garázsából és mentem vele egy darabig. Erre a car-on-demand kiírja hogy előbb vegyem meg csak akkor tudják küldeni... ez így nem vicces. Az meg a másik hogy ezek után gondoltam segítségért nyúlok és szereztem pénzt. Ismét megvettem az autót ismét mentem vele és ismét egy kilépés/belépés után eltűnt. Ugyanez van a drone-al is (gondolom majd mission-ben tudom csak megszerezni játék szerint azért nyomtatom ki, teszem el és nincs sehol mégsem. A kis ugráló izé az bezzeg van).

Ez és hogy TXAA(vagy)MSAA mellett 50 és 24 között ugrál az FPS, nélküle meg igaz hogy betonstabil 60 (V-Sync ON) de élvezhetetlenül recés minden amin az SMAA vagy FXAA sem tud segíteni.

Szóval inkább költöttem volna azt a 18500 forintot a Dishonored 2-re... :W Ha megkapom a visszatérítést azt fogom megvenni mert ez így ebben a formában élvezhetetlen számomra.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#75) VincentVG válasza Romvr (#74) üzenetére


VincentVG
aktív tag

engem az lep meg, h nem ilyen kommentekkel van tele a fórum...
szerintem is gyalázat a graf. mondjuk a mafia3nál azért szebb,
én sajnos nem tudtam refundolni, mert nem a steam-en vettem.
good luck neked!

(#76) Romvr válasza VincentVG (#75) üzenetére


Romvr
őstag

Gondolom senkit nem érdekel de visszakaptam a pénzt és megvettem a Dishonored 2-t belőle amivel már 15 órát játszottam és bár ebben is vannak bugok, de legalább nem tűnnek el a képességek/tárgyak amiket nehezen megszereztem :)

Talán majd ha kijavítják az összes hibáját a WD2-nek (persze-persze, arról híres az ubisoft) és lesz 50-75%-os leárazás akkor megveszem ismét. Mert ebben a formájában ~20 ezret nagyon nem ér meg, de 5.000-ért elviselném a hülyeségeit.

(Úgy érzem ha így folytatják akkor az egyetlen Ubisoft játékom a Far Cry Primal marad. Pedig én megadtam nekik az esélyt.)

"szerintem is gyalázat a graf."
Minden Ultrán 2xTXAA-val már ezért nagyon szép nappal a játék, nekem a kinézetével nem volt gondom. Csak az indokolatlan FPS harmadolástól ha olyan élsimítást teszek rá ami meg is látszik. Érdekes hogy eddig ez volt az egyetlen játék ahol a TXAA mellett érezhetően bezuhant az FPS-em. Vagy valamit rosszul írtak meg, vagy csak a játék motorja gyilkolja indokolatlan az erőforrásokat. Mert az i5-6500+GTX1060 mellett még nem tapasztaltam 18FPS minimumot és 24 FPS átlagot, 35FPS-es csúcsokkal ha éppen úgy fordul a karakter és a bolygók együttállása is kedvez.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#77) VincentVG válasza Romvr (#76) üzenetére


VincentVG
aktív tag

grafikánál főként az árnyékolás tette nekem játszhatatlanul gagyivá.
most nem tudok screen save-t mutatni h mire gondolok.

ubi-t meg nem értem, én sosem hisztiztem az AC szérián, elfogadtam ha szarul volt optimalizálva, gondoltam majd 1 év múlva lesz rá gépem, de itt a WD2-n nem látom azt sem h maxra húzva szeretnék vele foglalkozni.

aztán itt a másik ubi. Division, teljesen elégedett vagyok vele, nem értem miért nem tudtak hasonló színvonalat tartani..

illetve értem, más engine, más fejlesztők...

(#78) #41133696


#41133696
törölt tag

Akit érdekel, a Watch Dogs 2: Season Pass £23.99 VIP kedvezménnyel a Green Man Gamingen :K

Olcsóbb mint a Gamesplanet-en. Pedig a https://isthereanydeal.com azt ajánlotta volna :)

G2A-t felfedeztem mint piacot. Venni továbbra sem veszek ott semmit, csak eladok :DDD

(#79) #41133696 válasza #41133696 (#78) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ehh:

(#80) Romvr válasza VincentVG (#77) üzenetére


Romvr
őstag

"grafikánál főként az árnyékolás tette nekem játszhatatlanul gagyivá."
Én az alatt a 115 perc alatt nem vettem észre hogy baj lenne az árnyékolással, mondom Ultrán és Very High-on játszottam (igaz sebességben nem volt különbség), bár lehet elterelte a figyelmem a AA miatti pufogásom. :F

"AC szérián, elfogadtam ha szarul volt optimalizálva, gondoltam majd 1 év múlva lesz rá gépem"
Nekem volt szerencsém kipróbálni a legutóbbi AC-t (ami a unity után jött, azt a Londonost) még megjelenés környékén egy bivaly gépen. Nem nézett ki rosszul de nem voltam elájulva sem tőle (jó a mimika az ott volt a szeren). Bár nekem az AC sorozat annyira nem jön be. Még az elsővel játszottam de hamar unalomba fulladt ha nem a fő küldetést csináltad.
Ami nekem eddig meg lett vásárolva az Ubisoft-tól mert jó alkotás:
- Prince of Persia - Sands of Time / Warrior Within / Two Thrones (2003 / 2004 / 2005)
- Far Cry 1 (2004)
- Dark Messiah (2006)
- Call of Juarez (2006)
Ezek CD-n, Illetve digitálisan:
- Far Cry Primal (2016)

A legtöbb játékukat a fő sodrásból próbáltam de nem éreztem hajlandóságot az esetek 90%-ban arra se hogy 1-2 óránál többet játsszam őket, nem hogy megvásároljam.

"aztán itt a másik ubi. Division, teljesen elégedett vagyok vele, nem értem miért nem tudtak hasonló színvonalat tartani.."
Esetleg PM-ben tudnál írni erről a Division-ről? Mármint hogy szerinted mi olyan jó benne, meg mi nem tetszik... Elég vegyes értékeléseket kapott játékosoktól pedig videók alapján nekem tetszett.

ps: OFF-ba rakom inkább ezt az egészet mert már nagyon eltértünk a témától :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#81) VincentVG válasza Romvr (#80) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Próbálom témába vágóan válaszolni és akkor nem lesz off :)

Grafika árnyékolásban, főként a vetett árnyékokra gondolok, pl. déli napsütéses órák (WD2), parkos részek, minden ultrán/maxon, de olyan recések az árnyékok (+ más is, de ez különösen zavart), hogy nekem így játszhatatlan. Lehet h nem pontosan fogalmaztam, és lehet h ez inkább antialiasing probléma...
(viszonylag erős géppel játszom/ 40es Sony LCD TV)

Az h az FPS-t nem tudtam 60on tartani FULLhd-n az csak hab a tortán,
arra írtam, h az még belefért volna.

Mondjuk egy AC Unity nekem sokkal szebb volt összhatásban.
Kicsit úgy voltam vele, lehet hogy nekem rossz az emlékezetem, ezért feldobtam a GTA5-öt is mégegyszer (+ a Division-t) és hát nem, sokkal inkább egyben van mind2 game, a GTA5 pedig még mindig egy másik liga open worldben.

Division-nel kapcsolatban is ide írok, mert összehasonlítva a WD2-vel:
narratíva, story, fps, grafika mellett, csak úgy tudom megfogalmazni, h baromi fontos (nekem) a flow élmény.

Amikor tudod, így minden a helyén van, jól mozog a karakter a térben (open world, fedezékek, mászás) arra megy, oda ugrik, úgy ugrik, olyan animációval ugrik.. szóval úgy az egész szépen folyik (erre persze az is rásegít ha nincsenek frame dropok, és hát a division-ben nincs).

Az más kérdés, h egy lootolos repetatív shooter, de teszi ezt annyira tökéletesen, h nem lehet abbahagyni.
Kár h nem tudtad kipróbálni, volt most asszem ingyenes.

u.i. ha bármi kérdés van esetleg Division-nel kapcsolatban, jöhet privátban, de szerintem ennyi itt is belefért hamár ubisoft-ubisoft.. :)

(#82) dergander válasza #41133696 (#78) üzenetére


dergander
addikt

Uplay-en karácsonykor mintha olcsóbb lett volna...

(#83) evitiguF


evitiguF
senior tag

Lassan én is a végére érek a játéknak, szívesen multiznék olyan társakkal, akik nem a rambo módot részesítik előnyben, hanem tényleg a hekkelésre, a besurranásos feladatmegoldásra törekszenek. Privátban keressen, aki hasonlóképp szeretne multizni.

(#84) k-adi


k-adi
nagyúr

Try Watch_Dogs 2 for free! Play co-op or on your own in a vast open world where hacking is your ultimate weapon.
Free Trial available January 17th on PS4 and January 24th on Xbox One.

(#85) Vigilante válasza k-adi (#84) üzenetére


Vigilante
őstag

PC meg ugye sehol! :DDD De meg is érdemlik, hogy kikerült a virágboltba ezek után. :DDD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#86) k-adi válasza Vigilante (#85) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, CPY már feltörte. :K

(#87) Vigilante válasza k-adi (#86) üzenetére


Vigilante
őstag

Lehet ez a PC-sek "Free Trial"-ja!? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#88) nimfas válasza Vigilante (#87) üzenetére


nimfas
addikt

42 GB free trial 😉 a másik trialgyár csapat munkája

[ Szerkesztve ]

(#89) Vigilante válasza nimfas (#88) üzenetére


Vigilante
őstag

HD textúrákkal gondolom. CPY-féle próbaverzióm van, így már azt hagyom. ;]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#90) urban racer válasza k-adi (#86) üzenetére


urban racer
senior tag

KIND ───────────────■ GTA with hackers
FORMAT ─────────────■ ISO
PROTECTION ─────────■ uPlay + Denuvo x64 + Usual boring custom stuff

:DDD :DDD :DDD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#91) ScomComputer


ScomComputer
veterán

A watch dogs2 alatt miért nem működik a monitorozás(rivatuner)? :Y
Másnak is ilyen? :F

(#92) bazccka válasza ScomComputer (#91) üzenetére


bazccka
tag

igen.

(#93) Lottheus válasza ScomComputer (#91) üzenetére


Lottheus
tag

Asszem már van hozzá frissítés és működik dx12 alatt is a monitorozás

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#94) ScomComputer válasza Lottheus (#93) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi már rég a frissített van fenn a Division-t is dx12-ben tolom annál jó....ezért nem értem.... :F

(#95) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok! Ebbol a jatekbol sehogy nem lehet kihozni fix 60 fps-t egy i5 6500-al, gtx 1060 6gb-al illetve 16 gb hyperx ddr4 2133-as rammal? :( igaz 2560x1080-ba jatszanek, de 1920x1080-ba se sokkal jobb a helyzet.

Bankkártyával? Hát persze!

(#96) k-adi válasza sirszevenap (#95) üzenetére


k-adi
nagyúr

Dehogynem! Nekem gtx980 van, gyengébb a tiednél és simán megy! :K

(#97) sirszevenap válasza k-adi (#96) üzenetére


sirszevenap
őstag

A 980 nem gyengébb az 1060-nál, sőt! :) Mondjuk szerintem akkor más lesz a baj.

Bankkártyával? Hát persze!

(#98) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Lowon is néha beesik 60 alá! :( Nem értem... Control Panel -be be van állítva, hogy max teljesítmény. Legfrissebb driverek.

Bankkártyával? Hát persze!

(#99) Loha válasza sirszevenap (#98) üzenetére


Loha
veterán

Procilimites vagy mert nagyon zabálja a CPU-t a játék, és ki is használja az összes rendelkezésre álló magot.
Nézzél GPU használatot játék alatt/közben.

(#100) #81556480


#81556480
törölt tag

Vagy egy hónapig nem játszottam a játékkal, nem is töröltem le, erre most le kell töltenie 13 gb -t ?!?! :F Nemhiszem hogy patchel ugye ? :DDD

Mi ez már ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.