Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Watch_Dogs 2

"Játssz Marcus Holloway, a ragyogó fiatal hekker szerepében a technológiai forradalom bölcsőjében, San Francisco városában.
Állj össze a Dedsec, a hírhedt hekker csoport tagjaival, hogy a történelem legnagyobb hekkelését hajtsátok végre; iktassátok ki a ctOS 2.0 nevet viselő, invazív operációs rendszert, amely bűnözők kezében tömegesen figyeli meg és manipulálja az embereket.

Fedezd fel a játék végtelennek tűnő, nyílt világát, amely lehetőségek sokaságát tartogatja.
Törj fel minden hálózati eszközt, és vedd át az irányítást a város infrastruktúrája felett.
Fejlessz különféle készségeket a saját játékstílusodnak megfelelően, és fejleszd tovább az eszközeidet: távirányítós autókat, drónokat, 3D nyomtatóval készült fegyvereket és sok egyebet.
Maradj kapcsolatban a barátaiddal a Watch Dogs vadonatúj kooperatív és kompetitív többszemélyes játékmódjaival."

Megjelenés napja:

Xbox One/PlayStation 4: 2016. november 15.
PC: 2016. november 29.

Beszerzési lehetőségek:

Xbox One
PC/Steam
PlayStation 4

Bár a PC-s fórumban lett létrehozva a topik, jöhetnek ide a konzolos beszélgetések is, feleslegesen nem szükséges egyelőre szétszedni a játékosokat.

Live-Die-Respawn

(#2) melega


melega
őstag

Nekem az első rész nagy kedvenc volt a 2. rész is bejött. Tök felfejlesztettem a távirányítású drónokat, és már a tömeges és jármű közlekedést is meg tudom zavarnii, mire végigjátszottam a melléküldetéseket akkor jöttem rá hogyan kell játszani.

Mielött a fősztorit végigjátszottam azelött kellett volna.

Ezek nélkül:
A szemet szemért
Tiszta Sanghai
Sokaság hatalma
Blume lebuktatás nagyon nehezen ment.

Egész déluutánokat elvettek ezek a küldetések.

Amúgy a GTA 5 és Watch Dogs 1 után a kedvenc sand box játékom lett.

[ Szerkesztve ]

(#3) dergander


dergander
addikt

Másnál is kilép ha utcai kamerával akarunk fotózni? Valamint nem tudok felhőbe menteni. Valakinek hasonló probléma?

(#4) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Angolosoknak:

Watch Dogs 2 Uses EasyAntiCheat - Monitors Systems, Potentially Prevents Modding

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Gebriel


Gebriel
veterán

Jó láttom, hogy semmi "veszteség" nem ér ha meghalok a játékban :F

(#6) melega válasza dergander (#3) üzenetére


melega
őstag

Nálam nem de én konzolon játszom.

(#7) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Megvettem (PC-re)

háát felemás érzések, nem igazán éri el szerintem a Division szintjét grafikailag.
oké valszeg nagyobb a terület, de az árnyékokat sehogy sem sikerült úgy beállítanom h ne legyen ótvar ronda és meglegyen full HD-n a 60fps fixen... (980Ti)

még mindig nagyon nagy felismerés h a GTA5 olyan magasra helyezte a mércét.. h a közelében sincs senki.
kár.

(#8) melega válasza Gebriel (#5) üzenetére


melega
őstag

Igen engem sem ért se pénz veszteség, se a kutatási pontjaidból nem fog levonni a végigjátszásod során.

[ Szerkesztve ]

(#9) dergander


dergander
addikt

PC-sek, nektek se ment felhőbe a játék? Ha pedig csak nálam ilyen szerintetek mi a megoldás?

(#10) Alastair' válasza dergander (#9) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Megvárod az esőt, akkor több a felhő és hátha valamelyikbe elmenti. :DD

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#11) Gebriel válasza Alastair' (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#12) dergander válasza Alastair' (#10) üzenetére


dergander
addikt

Máskor "off"-ba a nem témához kapcsolódó hozzászólásokat,köszönöm :P

(#13) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Egyéb PC-s vélemény?? valaki? kíváncsi lennék más véleményére is?

Vagy csak én vettem meg? :)

(#14) G viktor válasza VincentVG (#13) üzenetére


G viktor
tag

Én is megvettem. :D
Eddig bejön, aránylag szép grafika és még az optimalizálás is tűrhető.
Kicsit kevésnek tűnik a multi lehetőség...

(#15) crue


crue
őstag

Valakinek van ötlete arra, hogy mi aktiválja az Öbölmenti rejtélyek #3-at és #5-öt? Már csak ezek hiányoznak és nem találok rá megoldást vagy egy hete.

(#16) Alastair' válasza dergander (#12) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ettől "on"-abb választ az életbe nem fogsz kapni :D

Alister from Hell

(#17) Rayner válasza VincentVG (#13) üzenetére


Rayner
őstag

Én is megvettem, teljesen rendben van a játék szerintem.
egyenlőre szórakoztató.
Irányítás, grafika rendben.
2 órám van eddig benne, viszont itt már érezhető az UBI új stratégiája.

(#18) #85552128


#85552128
törölt tag

Karakterek továbbra sem jönnek be, nagyon felületesen vannak megírva. Viszont eddig ez a játék a Ubisoft legjobb openworld próbálkozása, kb. legalább ilyen szinten kellett volna lennie a WD1-nek...
Optimalizálás amúgy szerintem nem rossz (valamennyit még javulni is fog), van 1-2 opció (geometria, árnyékok, tükröződések) ami 10-20 FPS-eket vesz el, de az összképet nem rontja a kikapcsolása, szóval ezektől kell megszabadulni és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Tök érdekes amit írtok, nektek nem csalódás a grafika? nekem érzetre AC unity + Division alatt van.. csak hogy UBI-nál maradjunk..

Főleg az erős fényben az árnyékok nekem borzasztó gagyik (very high + 2xMSAA), meg úgy egyben valahogy a világ nagyon nem realisztikus..

ugyanitt valaki megadhatnáa tuti beállítást 980Ti-hez... amivel tartja a 60fps-t de még a legszebb..
okok kikísérleteztem egyet csak elég sok minden OFF és mostmár nyomnám a story-t az állítgatások helyett.

(#20) dergander


dergander
addikt

Az miért van hogy a játékba fotóznom kellene 3x viszont miután 1x fotózok akkor megtelt a memória és törölnöm kell? 21. század 1 kép/memória? Mi a szösz?

(#21) Nandusz válasza VincentVG (#19) üzenetére


Nandusz
csendes tag

Temp filtering: ON
Extra Details: 0%
Árnyékok: Ultra
Gépkocsi fényszóró árnyék: Elég csak a saját gk.
A többi lehetséges beállítás mehet maximumra (MSAA és TXAA ugye inaktív a temp filt miatt)

Én ezzel a beállítással teljesen meg vagyok elégedve, tartja a 60 átlag FPS-t, és sztem teljesen gyönyörű.
Valaki írta, hogy nem élethű a grafika, hát sztem meg pont de. A távolságok és tér arányok kimagaslóan jól meg lettek oldva. És végre a házak ablaki mögött is fellelhető valamicske élet, nem csak sík buta textúrákat látunk a felhőkarcolók falain.

GIGABYTE Z370P D3 | i9 9900K | EVGA FTW3 ULTRA 3080Ti 12G | 32GB DDR4 | Acer Predator XB323UGP |Kingston 240G+500G SSD+500G M.2 SSD | Win10x64 | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

(#22) VincentVG válasza Nandusz (#21) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Szia, köszi a segítséget.

Sokat tesztelgettem, de megmondom őszintén maradok az elégedetlenek és fanyalgók táborában.

Már-már azt hittem megszépíti az eltelt időt pl a GTA%-öt... amire emlékeztem..
Úgyhogy leszedtem mégegyszer és asszem harmadszor is inkább azt játszom végig..
Egészen más liga, fényévekkel szebb és jobb mindenben...

(#23) #81556480


#81556480
törölt tag

MI a jó ég?? hova lett a hájp?? :D azthittem nagyobb név ez a játék, topicja se régóta van, és hsz sincs. Mi történt? most akarnám megvenni, vagy majd ha olcsóbb lesz.

nem értem. Mi folyik itt gyöngyösön ? :F

GTX 660 FX6100-on alapon el fog menni? benéznék San Franciscoba,

(#24) Viper26


Viper26
nagyúr

A vásárolt autók / hajók hová kerülnek?

Pixel 7 | FR955

(#25) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, kérdésem, a jupléj nem tudja szinkronizálni a mentéseket kilépés után :( , division-nál ilyen problémám nincs, sem tegnap, sem ma nem sikerült neki.

kérdés: ilyenkor lokálba is ment azért vmit /már nem vágom, hogy van/, vagy meg vagyok lőve a mentésekkel, esetleg más is tapasztalt ilyet? megoldás?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#26) LÁZ


LÁZ
addikt

aki játszik vele...

kérdés: a nevezetességek meglátogatását miarákért nem képes elmenteni a játék? másnál is ez van, megnézem-szelfi pipa, a kis ikon persze krikszkrakszol, hogy ment /gondolom én/ , de ha véletelnül meghalok, akkor kuka az egész :(((

@viper: még nem vágom, hajót már vettem, de nincs a kikötőben, az autókat sztem az autóhívó appban találod ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#27) Viper26 válasza LÁZ (#26) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ugyanez, hajót vettem én is, de nincs sehol, szóval nem egészen értem. :F

Pixel 7 | FR955

(#28) LÁZ válasza Viper26 (#27) üzenetére


LÁZ
addikt

vitorlás versenyeknél beadja, biztos a felhóbe menti :DDD , majd az autót megnézem az autóhívóval.

ps. viszont a nevezetességeket továbbra sem értem, b@szik megjegyezni bármit is, direkt mentettem az ágyon, és betöltésnél ugyanúgy le volt nullázva a számláló, 0/57 :F .

ez azért is vicces, mert a listából meg már hiányzanak azok, amiknél szelfiztem, vmelyik külföldi fórumon olvastam, hogy ha aktiv vmi küldetés, fő/mellék, akkor para lehet, de alapból aktív a fő sztori, szóval wtf?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#29) Viper26 válasza LÁZ (#28) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi. :)

Erre a fotós dologra ránézek, hogy mi van vele nálam.

Pixel 7 | FR955

(#30) LÁZ válasza Viper26 (#29) üzenetére


LÁZ
addikt

megköszönném :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#31) Viper26 válasza LÁZ (#30) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megnéztem, nálam minden jó vele. :)

Pixel 7 | FR955

(#32) LÁZ válasza Viper26 (#31) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor reinstall lesz belőle, hátha megjavul tőle a felhőbe mentés, mert az se megy :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#33) LÁZ válasza Viper26 (#31) üzenetére


LÁZ
addikt

na, asszem elengedem, ezek szerint csak nálam nem megy, vagy bugos, vagy ntom, uplay reinstall, játék reinstall, és ugyanúgy nem jegyzi meg scoutx dolgokat /a smiley-kat persze utána is beadja :F /, szóval tuti bug... :(((

ps. a jupléj szintén nem képes szinkronizálni a mentéseket, no mind1

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34) LÁZ válasza LÁZ (#33) üzenetére


LÁZ
addikt

úgy néz ki a mai peccs megoldotta, a savet még nem néztem, viszont olyan fps droppok vannak, hogy öröm nézni, eddig 50-70 között elvolt 1060 6gb ultrán, kb annyi most is van, de simán le tud esni 35-40re..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35) nesh_019


nesh_019
senior tag

sziasztok, nekem R9 380 a legújabb driverrel állandóan kilép, a régi driverrel is kilépet de nem egyből amint beléptem, valaki tapasztalt hasonlót?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#36) Viper26 válasza nesh_019 (#35) üzenetére


Viper26
nagyúr

Egyszer borult össze nekem még megjelenés után, de akkor a Uplay miatt.

Pixel 7 | FR955

(#37) Vadasz1 válasza Viper26 (#36) üzenetére


Vadasz1
tag

Sziasztok 78% nektek is összeomlik a rakétás küldetésnél,nem tudok tovább menni

(#38) LÁZ válasza Vadasz1 (#37) üzenetére


LÁZ
addikt

még nem tartok ott, hivatalos fórumon mit írnak?, lehet másnál is parás.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#39) Vadasz1 válasza LÁZ (#38) üzenetére


Vadasz1
tag

Sikerült csak ablakos modban tudtam megcsinálni.

(#40) melega válasza dergander (#20) üzenetére


melega
őstag

Én fotózás nélküöl végigjátszottam.

Én hülye elöbb a főküldetéseket, aztán a melléküldetéseket, aztán vettem fel a kutatási fejlesztési pontokat.

A Főküldetésekkel párhuzamosan kellett volna csinálni a melléküldetéseket, és a kutatási/fejlesztési pontokat felvenni nagyon megkönnyítette volna a A sokaság hatalma küldetést.

Legnehezebb feladatim:
Szemet szemért,
Tiszta Sanghai
A sokaság hatalma,
Blume beégetése.

[ Szerkesztve ]

(#41) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Tegnap játszottam ki a játékot, legalábbis a fő szálat akkor vittem végig, az elején fura volt minden, de a végére belejöttem, és megtetszett.:)

Összességében elég nagy a pálya, rengeteg küldetés, sok gyűjtögetni való, lövöldözés ezerrel, szóval azért hozta amit elvártam tőle, egyedül a multiplayer vagy coop része az ami annyira még nem jött be, legalábis a coop részénél sokszor alig talál embert a közös küldetésekhez, de egyedül is szokott menni.

(#42) #41133696


#41133696
törölt tag

Ennyire kevesen játszanak vele a fórumon?

Most elég olcsó lenne de meglepett, hogy itt a topicban 50 alatti a hozzászólások száma!

https://uk.gamersgate.com/DD-WATCH-DOGS-2-EMEA-RELEASE/

(#43) LÁZ válasza #41133696 (#42) üzenetére


LÁZ
addikt

ntudni, nekem megvolt az 1 ce is, és vártam ezt is, találtam egy angol oldalt, ahol kb 20k volt /postával/ az itthoni ce /san francisco ed./, így onnan rendeltem. Gondolom voltak páran akik az első rész parái miatt nem akarták megvenni, vagy csak simán hőbörgésből, de aztán simán tolják a virágboltival /ha van már/.

Nálam az is jól futott /igaz mindig van alatta vas/, ezzel sincs baj maxon /i5 4670k-1060g16gb-16ram/, egyedül a jupléj bugos nálam, nem képes a mentéseket szinkronizálni a felhőbe, meg a játékban a scoutx /túristás szelfizés/ rész. 39 órám van benne, de még a fő szállal nem foglalkoztam :D .

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#44) #41133696 válasza LÁZ (#43) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#45) VincentVG


VincentVG
aktív tag

közben újra feldobtam kíváncsiságból a gépre (PC) a Divisiont..
háát jól emlékeztem, sokkal szebb a grafikája.
(főként az árnyékolást érzem sokkal erősebbnek..)

valaki tudja rá a magyarázatot? a WD2 alatt régebbi engine fut? vagy ennyit számít h NY kisebb?

(#46) LÁZ


LÁZ
addikt

kérdés: a drónnál unlockoltam a bombázás skillt, hol/hogy tudok potyogtatni is vele, az eszköztárnál csak a zavarás skill-t látom, zaciban csak lőszert tudok venni, vagy a nyomtatónál kéne upgrade-elni? :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#47) LÁZ válasza LÁZ (#46) üzenetére


LÁZ
addikt

közben meglett ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#48) #81556480


#81556480
törölt tag

(#49) Đusty


Đusty
őstag

Jó kis játék ez, elég bonyolultra sikerült még jó, hogy legalább magyarul van :) A mafia3 után kész felüdülés.

[ Szerkesztve ]

(#50) Đusty


Đusty
őstag

A patkányos küldetés óta van egy képernyőbe időnként bemászó kék macska azt hogy kell lelőni? Elég idegesítő. A kutatási pontoknál (fekete halálfej) mit kell csinálni? Nem találok ott sosem semmit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.