Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vettem a furdobe egy szellozteto ventilatort... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

A leirasban nagybetukkel szerepel hogy foldelten kell bekotni, viszont nekem csak 2 vezetekem van. Most mi lesz? bekothetem? Jo magasan lesz, es nem fogunk hozzaerni soha, muanyag burkolata van.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) birka1337 válasza Márton (#1) üzenetére


birka1337
tag

Kérem kapcsojja ki!

-

(#3) Lord Zero válasza Márton (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

lol
a ventit a lapra kell kötni, biosban engedélyezni a chassis fant, így a fordulatszámot is fogod tudni mérni
a 2 vezeték azért van, h egy-gy molex csatira kösd (mint a pci-e vga kártyáknál), de ha a tápodnak van pci-e 6 tűs csatija, akkor még jobb
ha nem hűt megfelelően, mehet a víz..

nem, mindegy

(#4) Digital válasza Lord Zero (#3) üzenetére


Digital
addikt

Báázz nekem úgy jött le a dolog hogy a fürdőszobába vette a ventit! Kösse rá az alaplapra,bios-ban engedélyezni... L :DDD L

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr

Ha a t. topiknyitó mindenáron egy hardware-fórumon szeretné feltenni a kérdését, akkor ajánlom az aktuális Off topikot ([link]), ha pedig ragaszkodik egy szakmai témához a kérdésben, akkor: [link].

Ezt zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vettem a furdobe egy szellozteto ventilatort... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.