Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Usb probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ryokie


ryokie
csendes tag

Sziasztok,

nem biztos, hogy hardware probléma, de az történt, hogy az USB eszközök egyik nap még működtek (webkamera, fényképezőgép, infraport, mp3), aztán pár napja hiába csatlakoztatok bármit, abszolút semmi nem történik. Nem tudom használni az USB eszközöket, olyan mintha nem is lennének csatlakoztatva.

Futtattam Intel USB check és Entrega USB ready progikat, mindkettő azt mondja, hogy minden rendben, szofteverileg és hardverileg is. Mi lehet a baj?

ui: windows xp fut a gépen

(#2) szandisas válasza ryokie (#1) üzenetére


szandisas
senior tag

ugyanez van nekem is a digit fényképezőmmel... :(
próbáltam megoldást keresni a problémára, de nem találtam :O

aláírás

(#3) ryokie válasza szandisas (#2) üzenetére


ryokie
csendes tag

A baj az, hogy nekem nem csak egy eszközzel, hanem mindennel - semmi nem működik, amit az usb portba csatlakoztatok. Egyik nap még működött, aztán hello. Érthetetlen.

Különben azóta ellenőriztem a BIOS-t, a kábeleket, eltávolítottam az eszközkezelőben és újrainstalláltam az usb portokat. Eddig nem segített semmi :F

(#4) gykarcsi válasza ryokie (#3) üzenetére


gykarcsi
tag

Hali!
A WIN Mini PE (kezeli az USB portokat)-vel bootold be a gépet, egy USB-s egérrel kipróbálhatod, hogy jók-e a portok. Ha itt jó, akkor a win-nel van probléma

(#5) Racecam válasza ryokie (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha a kérdésed feltevése előtt használtad volna a keresőt, akkor láthattad volna, hogy van már egy USB problémákkal foglalkozó topic: ''Usb gond'' [link] kérlek oda írd be a kérdésedet, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Usb probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.