Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Most kötöttek Adsl-t és a modemen van USB is. Milyan tapasztalatotok van az USB porttal kapcsolatban? Ugyanolyan megbízható ez is?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2) biker válasza M@trixfan (#1) üzenetére


biker
nagyúr

a LAN-on megy driver nélkül is, és megy linuxon is.

USB-n kell driver, meg szarozás, és görcsölni kell linux alá.

sebesség egyésugyanaz...

a többit szabadidődre bízom :)) :DDD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) Panther válasza biker (#2) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A mienken is van usb port
akkor az mire jó? Vmi management?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#4) lesaux válasza Panther (#3) üzenetére


lesaux
veterán

Helló, Panther!
Aki nem akar hálókarit venni, az USB-n nyomja. Ennyi. Csak mivel a K7S5A IRQ-kezelése egy kalap szar, ezért inkább vettünk a bátyámnak egy akciós hálókártyát. De mehetne USB-n is.

(#5) petakpa1 válasza lesaux (#4) üzenetére


petakpa1
őstag

Csá lesaux
ez az irq dolog még mindig nem oldódott meg, ha debrecen környkéi vagy szívesen megnézem a gépedet.
Ha nem használod tiltsd le a soros portokat, josticket, meg a hangkártyából is csak az AC'97 maradjon aktiválva...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#6) petakpa1 válasza petakpa1 (#5) üzenetére


petakpa1
őstag

ezáltal nyersz szabad irq-kat

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#7) lesaux válasza petakpa1 (#5) üzenetére


lesaux
veterán

OFF:
Sajna pesti vagyok. Az IRQ-s dolog nem oldódott meg, de most már nem is nagyon érdekel, nem az én gépem. Asszem, most a hangkártya meg még valami használja ugyanazt az IRQ-t. Nem fagy, szóval megy rendesen.
Nem alaplapi kártya van benne. Az alaplapi le van tiltva, meg a soros és párhuzamos portok is. Sőt a BIOS-ban állítgattam, hogy melyik slotnak melyik IRQ-t adja, de b.szik rá. Az 5-ösre meg a 11-esre pakol mindent: VGA, háló, hang, 2 USB. Ezeket mind.

(#8) M@trixfan válasza biker (#2) üzenetére


M@trixfan
addikt

Egyszerűen bedugtam egy szabad USB-be és az XP azonnal felismerte a Telindus device-t. Egy pillanatra villantak a diag. ledek és aztán felvillant az USB kapcsolatot jelző led. Nekem most úgy tűnik mintha nem kellene neki semmi driver. Gondolom be kell még állítgatni majd egy pár dolgot az internethez

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#9) drpele


drpele
senior tag

Ha minden igaz lassan hozzánk is elér az adsl :DD
Viszontúgy néz ki, hogy usb-s modemet fogok kapni :(
Csak éppen azt nem tudom, hogy milyen modemeket ad ki az invitel és van e rajtuk ethernet csatlakozó vagy sem.
Szal' nem tudja vki, hogy milyen modemekkel dolgozik az invitel mostanában (amiken van usb csati)?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#10) finest válasza drpele (#9) üzenetére


finest
őstag

ZTE ZXDSA 831A, am kötötték be az Inviteltől.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#11) Despy válasza drpele (#9) üzenetére


Despy
tag

Thomson speedtouch 530/530i multi user ADSL gateway
Meg vagyok vele elégedve (Invitel), mind az usb porton mind smc hálókártyával tökéletesen megy... :DD
(ECS K7S5A az egyik legstabilabb alaplap amit valaha láttam, nagyon jól eltalált ez a SIS alaplapi chipkészlet, és egész gyors is. Angol nyelvű internetes szaklapok szerint megjelenésének pillanatában a legjobb chipkészlet volt, csak hát a marketing nincs olyan a SIS-nél mint nvidiáéknál, meg nevesebb gyártók nem nagyon építettek köré épülő alaplapot)

''a fémet nem fogja érdekelni, hogy kohómérnök vagyok-e stb...'' by RGB

(#12) neduddki válasza drpele (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Szintn Invitel, szinten ZTE ZXDSL831A, van rajta mind a ketto es meg muxik is, kiprobaltam a usb-t is, de minthogy az kell masra eigy visszaterrtem a utp-re, nem erez\tem kulomseget a ket sebesseg kozott, de nem is mertem, csak erzesre...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

a szolgáltató által modemen beállított adatokat hogyan tudom megnézni? milyen paranccsal?

pedig láttam valahol csak nem emlékszem már rá, meg nem is találtam meg

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#14) pweisz válasza agrarfiatal (#13) üzenetére


pweisz
senior tag

elméletileg a modemnek van egy ip címe(használati utasításban benn van), ha azt beírod(mármint egy böngésző cím abalakába) akkor kapsz egy beállító ablakot. De ez gondolom gyártótol függ hogy oldották meg.

[Szerkesztve]

(#15) Szatír


Szatír
aktív tag

off

bocs

on



[Szerkesztve]

Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.