Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Update kéne a konfigomhoz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zaba


zaba
tag

Ár-érték arányosan a legjobb fejlesztést szeretném végrehajtani, nem feltétlenül a legeslegújabb 3000+ -os AMD procival. Szerintetek mi az, amit még szabad venni, és nem lesz holnapután kukára való? Legalább 1,5 évet szeretnék vele kibírni.
Help. Ja a vga-m vadiúj, ahhoz valamit ami passzol.
Kössz.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#2) PeliScan válasza zaba (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Sok választásod nincs, csak az, hogy mikor szeretnéd, mivel a procit+lapot+memóráit egyszerre célszerű/szüxséges lecserélni.

Csak úgy nagyon saccra, szerintem a használt dolgaidért kaphatsz olyan 25e-t; veszel egy NF7 alaplapot br. 20e, egy 2000+ 17e, és 256-512 DDRt, olyan 10-20ért.

Szerintem, persze. :)

(#3) sequator válasza PeliScan (#2) üzenetére


sequator
senior tag

valszeg szükség lesz egy új procihűtőre is(3-5ezer), esetleg új tápra(5-10ezer)
olyan 50-70 ezerből ki tudsz jönni

Sautia

sequator

(#4) esteban


esteban
senior tag

velemenyem szerint, ez meg nem olyan lassu konfig ... varj par honapot, gyujtogess, es csereld majd le egy AMD 64-es keszletre.

iBook + RedBull :)

(#5) zaba


zaba
tag

Ramot minek cseréljek? 266os DDR már kevés mondjuk egy 2000+os AMD-hez?

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#6) zaba


zaba
tag

Ja, a tápot tényleg kéne cserélni, mert cse*ettül traktor hangja van úgy 2 óra után egyik pillanatról a másikra. Már jól összefújkáltam WD40-nel, de néha még mindig ezt csinálja.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Update kéne a konfigomhoz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.