Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Semmi bajom a diszkrét reklámokkal, minden webes tartalom szolgáltató ebből él. Az új módi viszont pofátlanul tolakodó. Miért nem elég az oldal hírdetési felülete? (axelero reklám) A popup killert használók úgyis kellően tudatosak, nem kattintgatnak mindenféle felugró ablakra.

Várok néhány napot, de ha ez marad a gyakorlat, egyszerűen minden indexes reklámot blokkolni fogok a böngészőben:(((

egyéb állatfajták

(#2) Wildmage válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


Wildmage
senior tag

Szvsz már el is kezdheted. Ez csak durvulni fog.

(#3) jerry311 válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Milyen uj tipusu popup?
Nekem mozilla alapból blokkolja, amig nem engedélyezem (és nem engedélyezem) :DDD

(#4) WN31RD válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Tudnál egy screenshotot prezentálni?
Mert én a squid/adzapper + mozilla/adblock mögül semmit sem látok. ;] :D

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#5) Wildmage válasza jerry311 (#3) üzenetére


Wildmage
senior tag

Egy flashes ize. Amíg nem lövöd ki addíg nem látod a cikk felső részét :((

(#6) vicces


vicces
addikt

nekem bizony operával is bejön :((
meg a sher.index.hu error

:)

(#7) WN31RD válasza Wildmage (#5) üzenetére


WN31RD
addikt

Jajj... annál szemetebb reklámmal még nem találkoztam. :(((
Szerencsére a Mozillába bepattintható Adblock simán eltünteti a flasheket, akár szelektíven is.
Ajánlom mindenki figyelmébe: [L]http://adblock.mozdev.org/[/L]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#8) kamikaze boci válasza WN31RD (#7) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Ühüm, Mozilla tényleg blokkolja. Én főleg Operát használok, azon sajnos bejön. MyIE2 alatt is.

Tehát marad a Mozilla. Nem örültem volna, mert ugye a PH! is az indexes adszervert használja, és Parciék kiflicsücsökre fordítható jövedelmét nyírbáltam volna:D

Ezzel együtt pofátlan, agresszív reklám.

egyéb állatfajták

(#9) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Egyszerűen Opera... :D

F12, Enable Plug-ins mellől pipa ki.... összes flash kilőve.
Aki nem találkozott volna még az Operával, annak leírom a többi menüpontot innét:
Enable GIF animation
Enable sound in Web pages
Enable Java
Enable JavaScript
Enable Cookies

Ja, felül meg a pop-up blokker:

Accept... összes mehet
Refuse... összes tiltva
Open in backgrounds.... nem a pofánkba nyílik
Open requested... csak, amit mi kértünk, pl: PH user infóra kattintva

Alul meg, hogy milyen böngészőnek mondja magát.

Jó böngészést! :D

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#10) kamikaze boci válasza Warlock_42 (#9) üzenetére


kamikaze boci
őstag

F12, Enable Plug-ins mellől pipa ki.... összes flash kilőve

Ez akkor azt jelenti, hogy a böngésző, az egyáltalán nem jelenít meg flashes tartalmat, ugye?

egyéb állatfajták

(#11) Warlock_42 válasza kamikaze boci (#10) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Azaz, meg ahogy észrevettem le sem tölti. De semmi gond, mert az F12-re előugró dolgokat bármikor tudod állítani, a következő honlap amire rámész mér az új beállításokkal jön le.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#12) kamikaze boci válasza Warlock_42 (#11) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egen, csak akkor ugyanott vagyok, mintha bezárnám az ablakot:P A flash meg kell, ugye...

egyéb állatfajták

(#13) Bazsiii


Bazsiii
tag

Hali,
nekem most reggel nyílt arcomba, gyakorlatilag fél képernyő gudbáj. popupcop leszedi. De nagyon idegesítő elsőre.
Bazsiii

How much wood would a wood chuck chuck, if a wood chuck could chuck wood?

(#14) Pet_i


Pet_i
senior tag

Firefoxszal sem jön ilyen reklám. :)

(#15) Bash


Bash
őstag

Akkor jó hírem van az Opera-tábor számára. Opera 7.50 Beta 1-el nem jön be a szóban forgó reklám. :C Ennek valószínű, hogy az az oka, hogy változtattak kicsit a pop-up-kezelésen. F12-re előugró menüben most ezek az opciók vannak:

Open all pop-ups
Open pop-ups in background
Block unwanted pop-ups
Block all pop-ups

[Szerkesztve]

http://bashtravel.com/

(#16) johnson


johnson
csendes tag

Üdv !

Ennél már csak a st*rtl*p-os reklámban a narancssárga paca kopogtatása volt jobb. Este 11-kor síri csend a lakásban, már mindenki más alszik, gondoltam leülök egy kicsit netezni. Egy kis PH után az index felé vettem az utam, nem kellet volna. A reklám megjelenésekor bevallom őszíntén majdnem infarktust kaptam. Gondolom szegény ötletgazda édesanyja sokat csuklott aznap este.

Pár hónapja volt valami golfos hirdetés, ott pontosan ugyanen az eset játszódott le.


Johnson

(#17) Som@


Som@
őstag

Nekem Mozilla 1.6-tal sem jön be!
Bár én már ott megelőzöm a bajt, hogy nem látogatom az indexet. :D
Most is csak emiatt néztem meg. De nem láttam semmit. :t

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18) X-COM


X-COM
nagyúr

hát igen, a popup szűrők egyre gyakoribb alkalmazása miatt, új megoldást kellett találni

az xpsp2 elterjedésével pedig méginkább sürgősebb lesz

egyébként úgy vettem észre, hogy hol beugrik, hol nem

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#19) McJames válasza kamikaze boci (#8) üzenetére


McJames
senior tag

MyIE2 alatt én nem látom... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#20) yurop


yurop
csendes tag

Engem a freemail reklámja tud kiakasztani :(((
Egyszerűen lekúszik pont oda, ahová a neved ill. password-ödet irhatod és nem is lehet lelőnni csak megvárni, hogy visszacsússzon :(((

Doom3warez-t bannoltam, igaz nem volt még hozzászólása, de erős a gyanúm, hogy készült valamire.. Bash (mod)

(#21) Agyasima válasza johnson (#16) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hát ezt én is hasonlóan szívtam meg.Lehúzott hangerővel szólt a Winamp a fülesen, amikor 100%-os hangerővel belekopogott a reklám. Kicsit felment bennem a pumpa...

Mozillában nem lehet valahogy a hangokat tiltani?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) Agyasima válasza Agyasima (#21) üzenetére


Agyasima
senior tag

vazze, senki... ? :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#23) L3zl13 válasza Agyasima (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Tanulság: Ne a winampot állítgasd, hanem a master volume-t.

Aki hülye, haljon meg!

(#24) Agyasima válasza L3zl13 (#23) üzenetére


Agyasima
senior tag

Jobb megoldás nincs?

[Szerkesztve]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#25) +Bence+ válasza Agyasima (#21) üzenetére


+Bence+
tag

Master volume szintje egyezzen meg wave szintjevel. De probalgasd, mikor a legjobb! Sult galambot ne varj! :))

IE-ben hasznaljatok google toolbart!
Van benne pop-up blokkolo es rogton tudsz google-ban is keresni.

Felhasználói hiba: Kérem cserélje ki a felhasználót és nyomjon le egy gombot!

(#26) tomcs válasza kamikaze boci (#12) üzenetére


tomcs
őstag

mozillahoz van flash click to play
azzal meg mar kenyelmesen nezheto az a nehany flash (osszesnek max 5%-a) ami erdekel. tobbit meg le se tolti

(szerk: amugy unalmasabb pillanataimban neha nezem az indexet, eddig nem talalkoztam a reklammal.)

[Szerkesztve]

(#27) tildy válasza Bash (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Felraktam kipróbálni.Kicsit más, mint a régi, de 5 perc kellett a ''visszakonfigoláshoz'', azaz hogy úgy nézzen ki, ahogy megszoktam.Eddig sirály:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) demagóg


demagóg
aktív tag

Ennek soha nem lesz vége. Mostani Index hír:
A popup-hirdetések harcában a hirdetők új fegyvert vetnek be: a blokkolót semlegesítő szoftvert. Az eszköz a reklámot átalakítja, így a hirdetéseket kivédő program hatástalanná válik.
[L]http://index.hu/tech/net/popup040430/[/L]
De nem kell félnünk, mert -mint a cikk alján írják- már fejlesztik a POPUP blokkolót blokkoló blokkolóját. Mint a vírusok és vírus írtók harca.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#29) Adi válasza demagóg (#28) üzenetére


Adi
senior tag

Ez IMHO részben csak duma, a hirdetőket megnyerni. Ha egyszer letiltod a böngészőben az a Javascript funkciót, hogy kattintás nélkül nyisson új ablakot, akkor nem fog.

Meg mint egy fönt szóló fórumtag, én is Squid+Adzap kombinációt használok, tkp. a Firefoxszal nem is szűrök semmit. Ez már a proxynál megfog mindent, el sem jön a böngészőig. :DDD

ldm start-reconf primary

(#30) burgatshow válasza Warlock_42 (#9) üzenetére


burgatshow
veterán

Bocs 2x ment!

[Szerkesztve]

(#31) burgatshow válasza Warlock_42 (#9) üzenetére


burgatshow
veterán

Hogyan tudok unwanted oldalakat megadni az operában? :F

(#32) rvs válasza Agyasima (#21) üzenetére


rvs
aktív tag

látom nem csak én szívtam meg azzal az agyatlan reklámmal. éjjel 1, félhulla user a port.hu-n tvműsort néz, majd egyszer kopogni kezd valami a monitoromon..
:D

(#33) tildy válasza rvs (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Húúú azt én is nagyon útáltam.Elmehet a csába az ilyen reklámkészítő kisiparos...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) rdi


rdi
veterán

Sztem meg nagyon is yo reklám volt, lám mennyit beszéltek róla. Mit is reklámozott?
:)

Fej! Tor! Potroh!

(#35) WN31RD válasza rdi (#34) üzenetére


WN31RD
addikt

Én pl. úgy írtam a topicba, hogy nem láttam a reklámot. * :DDD
Szerintem inkább ne írja be senki a reklámozott termék nevét. Tekintve, hogy a negatív reklám is reklám, az ilyen szemetek ezt nem érdemlik meg. Kivéve persze, ha konkrétan tudja valaki, hogy az adott termék egyértelműen szar, és meg is indokolja, hogy miért. Egyébként pedig hanyagoljuk a témát. :P

* Vicces még, amikor néha valami nagy fehérség kitakarja egy cikk elejét. Jót röhögök ilyenkor magamban... valaki nagyon ügyes akart lenni :C ... aztán finomítok egyet a szűrőn. Szerencsére már jó ideje nem volt ilyen... ;]

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#36) aurum válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


aurum
senior tag

minek olvasol index-et? aki nem birja ne olvassa. en nem birom.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#37) tomcs válasza WN31RD (#35) üzenetére


tomcs
őstag

nalam pl a reklamok leginkabb ellenkezo hatast fejtenek ki. szivesen kiprobalok pl jo minosegunek latszo egyaltalan nem reklamozott dolgokat, de ha valaminek idegesito a reklamja es van ekvivalens termek helyette vagy nincs ra szuksegem akkor biztosan nem veszek belole. mondjkuk beepitett reklamszurom is van, amig nem ''pofatlankodik elem'' a reklam megkerulhetetlenul, addig altalaban eszre sem veszem, ha meg igen az ugye inkabb negativ hatasu

(#38) rvs válasza tildy (#33) üzenetére


rvs
aktív tag

egyetértünk. :)
nem tudom itthon miért nem tudnak vásárlóbarát reklámokat készíteni, külföldön ez elég jól megy. mindenfajta idiotikus hangjelzés, és kopogtatás nélkül. :P

(#39) Zoltán


Zoltán
őstag

1.6-os Mozillát használok Linux alól. Egyszer sem láttam azt a geci reklámot. Addig meg, amíg ki voltam téve a popupoknak, mindig megjegyeztem, hogy melyik termékkel zaklattak és azokat gondosan elkerültem. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.