Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Tv tuner probléma! help me pls (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GodHeart


GodHeart
senior tag

Nos karácsonyra kaptam 1 Winfast DV2000 típusú TV tunert. Nem az olcsóbbik fajta, szal erre nemhiszem hogy rálehet fogni a problémám!

A gond vele az, hogy az rtlklub fekete-fehér rajta!! Minden más csatornának pazar képe van, és be is jön rajta, a legdrágább TV-t is veri a házban, de az rtlklub ilyen pocsék rajta. Driver firssítés nemoldotta meg a problémát.
Nekem az a gyanúm, hogy a progi, rosszul hangolja be magát, és útolagos korrigációra az alap programban nincs lehetőség.
Szóval létezik e olyan progi ehhez a kártyához, amivel lehet finomhangolást végezni, vagy esetleg az alapprogiba mit lehetne csinálni hogy ez a csatorna is tökéletesen fogható lenne!?

Aki tud legyenszíves segítsen! :F

(#2) GodHeart


GodHeart
senior tag

up! lécci valaki!! pls :(

(#3) seemannp


seemannp
csendes tag

InterVideo WinDVR 3

(#4) GodHeart


GodHeart
senior tag

köszi szépen! :) megy!!! végre... :))
remélem a hang probléma is megoldódik!

(#5) GodHeart


GodHeart
senior tag

hát a hang nemjött össze.. nemértem
:(
pontosan 7perc után bármelyik progit használom a hang szó szerint ''elszaródik'', utána átkell váltanom másik csatira és vissza és megin 7percig jó. Olyan érzésem van, mintha 1 kondinak lenne a kártyán baja, mert windows reinstall előtt még jó volt.

Esetleg ebben valakinek valami jó 5lete!?

(#6) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Hát ehhez , hogy hét perc után elmegy a hang, nem tudok hozzászólni.:(
Viszont az RTL Klub nekem csak ugy jött be, ha átállítottam a TVnormát china-ra.
/a hungary PAL-ról/
;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#7) GodHeart


GodHeart
senior tag

én most windvr3-al simán behoztam rtlklubot, szerznécsre, de a hangproblémára már a táphiba is eszembe jutott... 300W nem olyan sok ha megy a wincseszter folyamatosan, meg a TV is! :\

(#8) stefipeti


stefipeti
csendes tag

Hy!
Van egy régebbi Lifeview Fly Video 98'-om

Az xp-n megy az nt-hez való progi a tévé is csak képet nem lehet lementeni...:((
a Chris Tv-t már próbáltam ment is csak újra lett a gépem telepítve és semmi beálítással nem tudom a chris-tv-t önállóvá tenni...

Tudsz valami progit?

(#9) Flashy válasza stefipeti (#8) üzenetére


Flashy
veterán

mi az hogy önállóvá tenni és milyen progit ajánljunk?

(#10) Andrew84


Andrew84
tag

Hello All!

Nekem is TV tuner gyíkom van, hátha tudtok segíteni...

PCTV 110esem van és nem sikerál Vista 64 alá a media centerbe betuszkolni.

Tud erre vki vmi megoldást?

:R

András

(#11) #65675776 válasza Andrew84 (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezért kár volt egy ősrégi topicot felhozni:

[link]
[link]

Egyébként meg a Vista MC alapból csak hw encoderes tunereket támogat. Bár meg lehet bűvölni.

(#12) Thrawn válasza Andrew84 (#10) üzenetére


Thrawn
félisten

használd a linkelt topikok valamelyikét, ezt zártam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Tv tuner probléma! help me pls (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.