Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Tűzfal gubanc... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) onlysony


onlysony
tag

Hellosztok
oan problémám lenne hogy kb. 3-4 napja tettem fel egy ''új fajta'' 2004-s windows xp prof.-t vagy lehet 2005-ös mind1 nemlényeg!
szal ebben már alapból bennevan az sp2 és ami engem itt zavar aza tűzfal! valahogy azt ''kötelező'' bekapcsolnom,melette van még fent egy nod 32 is mert aztis kérte a windows.
a letöltésem az überlassú...2mbit-es netem van ált. nem megy 100fölé :(:( pedig elméletileg ugye 256kb/s-el kéne...honalpok betöltése is...msn mégúgyahogy ott jó a fájlátvitel!
mit lehetne csinálni most ezzel?! ha kikapcsolom akkor a windoes az őrületbe kerget: - kapcsold be mert nem lesz jó a gépnek - meg ien baromságok...

valami ötlet? :F :F :(:(

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#2) maniac válasza onlysony (#1) üzenetére


maniac
senior tag

ha kikapcsolod gyorsabb?

(#3) onlysony válasza maniac (#2) üzenetére


onlysony
tag

igen! de akkor a windows feszt ''zaklat'' , meg ömlenek a vírusok! :DD

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#4) Noxy válasza onlysony (#3) üzenetére


Noxy
veterán

Nézd már + itt, hogy, mennyi is a sebeséged: Bővebben: link
Én most néztem az enyémet, majdnem hajszál pontossan mérte. Az Upload volt 1 kicsit keveseb.
A downloadod itt is +nézheted még: Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#5) onlysony válasza Noxy (#4) üzenetére


onlysony
tag

Your download speed is 415kbps.
Upload speed is 37.8kbps

igencsak elmarad a 2mbit-től!!!! :F

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#6) onlysony


onlysony
tag

Externet: 764kbit/s :U

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#7) Noxy válasza onlysony (#6) üzenetére


Noxy
veterán

Tüzfal nélkül mennyi? :F
Ki az ISP-d ?

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#8) onlysony válasza Noxy (#7) üzenetére


onlysony
tag

úgy ha kikapcsolom valósak az adatok!!!
isp :F internetszolgáltató? Fibernet 2048/256

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#9) maniac válasza onlysony (#8) üzenetére


maniac
senior tag

Tegyél fel akkor valami normális tűzfalat :). Én sajna nem tok mit ajánlani anno zonealarmot használtam, de mostmár hardveres megoldást használok. De tűzfal nélkül kibaszottul veszélyes netezni. Ha feltettél tűzfalat és még sípol, akkor ebben a központi biztonsági mittoménmiben bal oldalt van egy vmi olyasmi, hogy riasztások v vmi ilyesmi. Na arra ráböksz es kiveszed az össszes pipát, h ne riasszon téged semmiért :). Üdv, ManiaC

(#10) Noxy válasza onlysony (#8) üzenetére


Noxy
veterán

Pld ezt: Bővebben: link

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#11) zsommi válasza Noxy (#10) üzenetére


zsommi
senior tag

Én Kerio-t tudnám ajánlani, az egész jo kis cucc, csak az elején szar, mert be kell lőni, de utána tökéletes...

(#12) onlysony


onlysony
tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Nagyon rendes volt tőletek!
A problem megoldódott!
:R :R :R

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#13) charlie_hu válasza onlysony (#12) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

a biztonsági központot a vezérlőpult, felügyeleti eszközök, szolgáltatások alatt lehet kikapcsolni.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#14) Kami11


Kami11
őstag

Nekem is lenne egy gondom a tűzfallal kapcsolatban, mégpedig a következő:
A McAfee tűzfalát használtam amíg valami miatt meg nem adta magát. Eltávolítottam, majd kipróbálásra feltettem a Kaspersky Antihacker-ét. Nem volt megbízható, le is szedtem, majd visszaraktam a McAfee progiját. A netet használó programok listáját nem kellett újra beállítani, mert uninstall és újratelepítés után megmaradt, gondolom a registryben tárolta. Mindegyik progi jól műxik, kivéve egyet (XBConnect xboxal tudok neten multizni) ami állandóan arra panaszkodik, hogy nem érzékeli a netet a tűzfalat okolva és mielőtt konfigolnám a cancel-re kattintva ki is lép, vagyis nem fut tovább. Ha kikapcsolom a tűzfalat akkor sem jó úgyhogy valami más lehet a gubanc. Újratettem az XBC-t, kikapcsoltam a Windows tűzfalát, semmi sem segített. Mi lehet a gond, mi nem engedheti még ki a progit a netre. Egyik napról a másikra mondta fel a szolgálatot, a tűzfal csere okán (szerintem).
Valami 5let?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#15) Kami11 válasza Kami11 (#14) üzenetére


Kami11
őstag

Megoldódott. Rendszervisszaállítással egy korábbi időpontra, mikor még minden működött.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Tűzfal gubanc... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.