Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PharoaheUMF


PharoaheUMF
csendes tag

Csákány,
ilyen topicot nem találtam a fórumon, gondoltam megnyitom hátha nektek van valami infotok a játékról, pl mikor adják ki pc-re :)
Tony Hawk's Proving Ground - "Launch Trailer"
Official site

Shook ones

(#2) Sirandrish válasza PharoaheUMF (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Toni hók szerintem már az Undergrundnál uncsi volt..nem tudtak már ujat mutatni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) mad1 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


mad1
veterán

viszont kezdenek felzarkozni,grafika teren.amugy mar mas,mert kuldetes szeruen kell versenyezni...

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Sirandrish válasza mad1 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én a 2nek csak a demojával elvoltam honapokig..aztán a teljessel..majd a 3al is..
de mikor kipróbáltam az Undergruondot és az elsőpályán olyan feledat volt hogy csusszak padon maj ugrjak a kvire majd megen aztán át a villenyoszlopra majd onnan wallride-al megint padra mejd kickflippel ugorjakár egy tűzcsapot meg szaltóba egy lufit és csuszás tovább...nah akkor azt mondtam..igen? ugorja át az akinek 6 anyja van:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) mad1 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


mad1
veterán

hat igen ezt hivják kombonak.na perze nem tj combonak...az azert gyorsabb volt anno..hehe

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) Sirandrish válasza mad1 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah csak mikor egy fél városon kell ugrálni csuszkálni leeseés nélkül akkor elgondolkodom a realitáson...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) PharoaheUMF válasza Sirandrish (#6) üzenetére


PharoaheUMF
csendes tag

:)minek realitás? akkor menj utcára aztán tanuld meg élőben ami a gameben tutorial :D 1ébként nekem a legelső tony hawk megvolt psx-en, imádtam, aztán underground2 t végigtoltam meg THAW ot felraktam de csak bmx miatt :D most ez azért érdekelne mert ahogy néztem a grafikán végre elkezdtek dolgozni

Shook ones

(#8) Sirandrish válasza PharoaheUMF (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

szeretem ha egy játék reális...ennyi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) athomi válasza Sirandrish (#8) üzenetére


athomi
veterán

Ahogy elnézem elég sok játékkal játszottál, pedig nem hiszem, hogy túl sok reális lett volna köztük. :))

(#10) Sirandrish válasza athomi (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó de ez az irrealitás talaján magasan a lestabilabb....egy lendülettel 3km-t csuszni nem semmi:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) PharoaheUMF válasza Sirandrish (#10) üzenetére


PharoaheUMF
csendes tag

hidd el mikor Bob Burnquist egy 10 méteres csőt becsuszott és utána ejtöernyővel beleugrott a csőről a grand canyonba akkor az irrealitás nagyon erősen jelen volt pedig azt még videóra is vették :D és 1ébként nem muszály olyan dolgokat csinálni a játékban, lehet csak simán egyszerü trükkökkel is nyomatni benne miután a pályák megvannak ;) senki nem tud semmit róla hogy mikor jelenik meg??:F

Shook ones

(#12) Sirandrish válasza PharoaheUMF (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ha feladat akkor meg kell csinálni :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) PharoaheUMF válasza Sirandrish (#12) üzenetére


PharoaheUMF
csendes tag

hát akkor megcsinálod nem tart sok ideig, vagy 100% mentést is letölthetsz akár ha az nem zavar :P

Shook ones

(#14) Sirandrish válasza PharoaheUMF (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért játszok hogy én csináljam meg:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) athomi


athomi
veterán

Anno PS-en nyomtam a Tony Hawk-ot, aztán PC-n borzalmasnak találtam az irányítást a bill miatt.

(#16) PharoaheUMF válasza athomi (#15) üzenetére


PharoaheUMF
csendes tag

pedig hamar meg lehet szokni én is inkább a psx-es thps1ért voltam oda először :)

Hát akkor te ne tonyhawkozz Sirandrish:DDD

Shook ones

(#17) Sirandrish válasza PharoaheUMF (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennyi:)
igazad van:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) illusiON


illusiON
őstag

na senkinek semmi hír? :( akkor lehet hogy a topic fölösleges :F

( : no woman no cry : )

(#19) Herczi


Herczi
senior tag

Én DS-n végig nyomtam, eddig ez a Tony Hawk tetszett a legjobban, nagyon eltalálták legalább is DS-re. Pc-s változat meg nem nagyon érdekel, nagyon nem szeretem billekkel irányítani. Van pár játék ami nem illik PC-re, ilyen a tony Hawk is sztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.