Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nihil


nihil
tag

A címben kb. minden benne van, kutattam már földön, s égen, de nem hiszem el, hogy ez ennyire hiányszakma lenne :F

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#2) M4tyex válasza nihil (#1) üzenetére


M4tyex
csendes tag

Szia!
Én is tápegység javításra keresek embert. Sikerült találnod valakit? Ha igen akkor megosztanád velem? Köszi a választ.

(#3) nihil válasza M4tyex (#2) üzenetére


nihil
tag

Láthatod, mennyien jelentkeztek... :(

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#4) eladohardver


eladohardver
őstag

Mechanikai műszerész vagyok de tudtommal az elektronikai műszerészeknek a tanyagát is megtanulta az osztályunk anno... Most fogok egy monitort újrakondizni, illetve remélhetőleg megmenteni a haláltól egy 2 éve döglött kondiju 1000w os cooler master tápot.... Ha kondi döglött max abban tudnék segíteni...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#5) nihil válasza eladohardver (#4) üzenetére


nihil
tag

Ja, ez a része nekem is megvan, kondizást már csináltam, azon túl kezdődnek a gondok... :D

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#6) eladohardver válasza nihil (#5) üzenetére


eladohardver
őstag

Ha mondjuk tekercsekkel van gondja akkor nem igazán érdemes foglalkozni vele...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.