Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cateye


cateye
csendes tag

hi
segítségeteket szeretném kérni
van egy acorp lc-a300atx nemevezetü tápom ami tudom hog egy kapal sz@r de együtt vettem a kinfigurációt és ezt pakolták bele, nemvolt külön feltüntetve hogy milyen táp kerül bele énnekem meg nemvolt külön kérésem már egy ideje azon filózok hogy mit kezgyek ezzel a hulladékkal gondolkoztam hogy rendelek számítógép-védõ áramkört de egy uj táp talán jobb megoldás lenne csak az a gáz ami többnyire mindenkivel előfordul hogy kicsit anyagilag padlón vagyok szal max 5e forintom lenne tápra (áfa nélkül) amit elkéne bírni az a következő
ecs p4s5a
p4 2GHz
gef 3 ti200
256 ddr (266)
1 dwdrom
1 cdiró
1 60gb hdd
1 flopy meghajtó
5venti
2 pci
eddig bírta ez az acorp csoda bár 2x már leált szal nemtudom igazán hogy vegyek e egy védőáramkört ami leálítja a tápot ha megakarja gyilkolni a gépet vagy egy uj tápot inkább ezért kérem a segítségeteket bár ahogy nézelődtem ennyi pénzért nemigazán kapok jo tápot néztem egy codegen 300w-os tápot ami még berefér a kölcségbe de szerintem azis elég ratyi.
bárkinak van vlami 5lete vagy hozzászólása azt szivesen várom
előre is thx

(#2) PeliScan válasza cateye (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Jól látod, ez azért már kissé kockázatos... :DD)

(#3) FluID


FluID
tag

Szerintem egy 300as DTK pont jó lenne Neked.
A komel kft-nél 5megfa az ára...

(#4) cateye


cateye
csendes tag

még vlami 5let?

(#5) LukE válasza cateye (#4) üzenetére


LukE
veterán

táp, védő áramkör 2-3khuf, és ha meghal a tápod, akkor azzal úgyse tudzs mit kezdeni. Inkább koplalj 1 hétig, de vegyél valami normál tápot füstfelhő nagyságrendekkel drágább.:(

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#6) _Volkovy_ válasza PeliScan (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Most akkor én mit szóljak?Tél óta ugyanezzel az Acorppal megy:


2000+ XP(palo)
kg7
512 ddr
80g maxtor
40g ibm
20g wd
cdrom
cdrw
gf4 4200
sblive
idekártya

és semmi baja..ne adj' isten hogy elkiabáljam.asszem a következő fejlesztésem egy új táp lesz.de nekem van egy olyan elvem,hogy ''ami nem romlott el,ne javítsd meg'' lehet hogy vennék egy új tápot,és másnap elfüstöl...-a régi meg ment volna örök időkig..

(#7) PeliScan válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


PeliScan
addikt

Hát, kaland az élet... :)

Te tudod, de azért kérdezd meg erről hobizoli véleményét is. (neki egy táp miatt a elment az egész konfig > bár nem, asszem az SB pont megmaradt!:(

(#8) Tibisz válasza cateye (#1) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Ehhez a konfighoz, már ne is haragudj de dukál egy 360W-os Chieftec táp, esetleg egy Enermax 350W-os.

(#9) Tibisz válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Na ezt a konfigot sem használnám az említett Acorp táppal. :(
Két dolog van amin egyáltalán nem szabad spórolni: monitor, táp!

(#10) LukE válasza LukE (#5) üzenetére


LukE
veterán

/spellcheck
Táp. #3 már elég barátságos megnyilvánulás.
Egy védő áramkör 2-3khuf, és ha meghal a tápod, akkor azzal úgyse tudsz mit kezdeni. Inkább koplalj 1 hétig, de vegyél valami normál tápot, füstfelhő nagyságrendekkel drágább.:(

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#11) LukE válasza Tibisz (#8) üzenetére


LukE
veterán

elolvastad az apróbetűs részt is?mert épen le van égve:( Egyébként majdnem 1etértek, 300W azért ennyinek elég lenne a lenti két márkából. (de még az is 10k++)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#12) cateye


cateye
csendes tag

codegen nahyon gagyi?

(#13) Sataro


Sataro
csendes tag

Hi!
Nekem is Acorp tápom van, s kevésnek bizonyult az energia. Vettem egy Mercury 400W ez még gyenguszabb mint az előbbi. Pénz hiányába szétszettem és belenéztem kiderült hogy az Acorp 2. műszakja készítette mert minden pont olyan mint a 300W Acorp. A kettőt párhuzamosra kötöttem és így működik. Az Acorp szervizese szerint örült vagyok ,de ez nem zavar ha gond nélkül szuperál a táp.

(#14) LukE válasza cateye (#12) üzenetére


LukE
veterán

nagyon nem, de azért vannak jobb dolgok is, pölö DTK.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#15) PeliScan válasza Sataro (#13) üzenetére


PeliScan
addikt

Nemcsak az Acorp szervízese szerint! :)

Pl így máris sikerült 100%al emelned az esélyét, hogy elvigye a táp a konfigot! :o

(#16) cateye


cateye
csendes tag

na ugytűnik tudok pénzt szerezni,:) találtam egy tápot ami szerintem elég kir és erre pont meglenne a kess
http://www.coolink.hu/products/power2.php
AP-400X 350Watt
szerintetek ez jó táp?
tudom hogy már kb 5milliószor átlett rágva hogy melyik jo és melyik gagyi de mindenkinek más a gépe szal ezért kérdezem hogy ez jolenne-e a gépemhez
szerintem jo de kiváncsi vagyok a véleményetekre
thx

(#17) gesuz


gesuz
senior tag

P4 hez poénból sem ajánlanék 300W-tos tápot. Néhány AMDnek is keves a 300W.

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#18) LukE válasza cateye (#16) üzenetére


LukE
veterán

jó lenne megtudni, hogy kinek a tápját cimkézik át, de matrica alapján rosszat nem tudok rá mondani.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#19) Cane válasza cateye (#16) üzenetére


Cane
őstag

Pont a hétvégén vizsgáltam meg egy 400w-os duplaventis ''kúlink'' tápot. A másik kezemben egy Vargányatáp volt. Hát hogyismondjam, vagy 3x nehezebb volt a ''kúlink'' táp, mint a silányabb társa. Az utóbbin át lehetett látni fény felé fordítva, míg a ''kúlink''-on csak átszűrődött némi fényt. Majd a ''kúlink'' be lett izzítva és működés közben tök halk volt. Szerintem minőségi ez a táp.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#20) Attyo válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


Attyo
tag

hasonló a helyzet nálam is. Még mindig egy 235W-os Acorp tápot nyúzok.
1400 MHz Thunderbird
512DDR
Abit KG7-RAID
SB Live! 5.1
GeF2 MX400 64MB
SiS 900 LAN
20GB Maxtor
40GB Maxtor
Cd
LS-120
5 Venti
Még nem volt semmi bajom, remélem nem is lesz.
Pénzem abszolút nincs :O
számla: -60000.-

(#21) Egon válasza gesuz (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Nana...:)
300W-os Enermax bőven elég a mai P4-es átlagkonfigoknak (mivel 300W Enermax = 400W ''gagyi''...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#22) drpele válasza cateye (#1) üzenetére


drpele
senior tag

számítógép védő áramkör? túlfeszvédőre gondolsz?
(vagy lemaradtam valamiről és már van olyan cucc, amit a táp után kell bekötni?)
mert az nem ér semmit, ha a táp csak úgy gondol egyet és elszáll, úgyanúgy ráküldheti a gépre a sokmínuszkevés voltot :((

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#23) cateye


cateye
csendes tag

Vettem 1 coolink AP-400-x es tápot :))

(#24) slug


slug
senior tag

Nem akarok akadékoskodni, de mért kell számítógép védő áramkör neked?

(#25) biga válasza drpele (#22) üzenetére


biga
senior tag

Nem, tényleg a táp után kötöd be és hidd el, sokat ér az. Figyeli az 5V-ot + a 12V-ot Ha valamelyik megszalad, vhogy ''visszanyomja'' a feszt. tápba! Persze a táppal együtt meghal ilyenkor, de legalább a többi megússza. Láttam működni!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#26) biga válasza biga (#25) üzenetére


biga
senior tag

Persze egy jobb táp többet ér:))

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#27) XATOS


XATOS
csendes tag

NEKEM EGY
p III 900 MHZ celeron II van 1200 ra felhúzva
abit VH6-II alaplap
256 MB SD-RAM (133)
GEFORCE 4 TI 4200 128 MB
MAXTOR 40 GB 5400 RPM
TV TUNER
MERCURY 2.1 C-MEDIA HANGKÁRTYA
MERCURY 56 K MODEM
PHILIPS 24/12/40
ÉS EZT ETETI EGY KÉT ÉVES ACORP 235 W-OS TÁP
:DDD

LOL

(#28) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Halihó!

Én is a közeljövőben cserélek gépet, de egy jó darabig már nem akarok költeni rá mert Kedvesem finoman szólva is a számon keresztül tépi ki a beleimet :)

Kinéztem egy nagyon baba Alu vityillót neki, amiben van egy 400W-os táp is!
Viszont fogalmam sincs milyen táp lesz benne! Csak annyit hogy 400 W!
(Logic vagy Tricod pontosan nem tudom a ház tipusát, de Codegen group tagja ... gondolom Codegen táppal ami nem a Best minőség ahogy hallom ...)

És elég érzékenyen érintene ha a gépvásárlás után pár nappal kellene új tápot vennem, ezért elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy amíg kigazdálkodom az új tápot, addig veszek egy ilyen ''számítógépvédő'' cuccot ...

Az érdekelne engem pontosan hogyan is műxik ez a kis kütyü?

Az oké hogy a táp mögé kötöm és figyeli a feszeket, de ha egyszer ''kibújik a szög a zsákból'' és elindul a fesz, akkor az alaplap nem hal meg? Vagy oda kell kötni? A táp és az alaplap mögé? Vagy hogyan?

Biga, te láttad működni (Tehát füst volt!), minden megúszta? Mert bízom azért benne hogy van a tápban védelem, de nem tudom!
Ráadásul azért tudok lanpartyba menni mert haveromnak tegnapelőtt égett le a gépe, a másik meg azért veszi meg az enyémet mert neki meg 3 hónapja (Mondanom sem kell táphiba miatt ...)

Megmenti ez a kis cucc az összes alkatrészt a gépben? Vagy mi?

Másik kérdés: Olvastam, hogy Coolink tápot vett valaki? Az milyen? Jó a cucc? És hol vesztegetik? Mennyiért?

Bocs, ha hosszú voltam! :)

Life is shor...

(#29) Obi-1


Obi-1
őstag

Gépőr néven lehet kapni ilyen cuccot 2-3 ezerért. Nyilván a táp és az alkatrészek közt helyezkedik el, és nem engedi át a veszélyes feszültségeket.

A Codegen jellemzően nem öli meg a konfigot, csak maga hal el. Vitatott kategória, sokan meg vannak vele elégedve, sokan kerülik.

Only a Sith deals in absolutes.

(#30) Obi-1


Obi-1
őstag

Magunk közt szólva nem mindenkinek van azért márkás tápja az országban. Én a Codegent akkor cserélem le, ha tényleg leég.

Only a Sith deals in absolutes.

(#31) biga válasza DummyBoy (#28) üzenetére


biga
senior tag

Bizony meg! Pedig látványos volt :))

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#32) biga válasza Obi-1 (#29) üzenetére


biga
senior tag

Legalább tudom, hogy hívják madzsarul ezt a kütyüt. Szóval Gépőr a böcsületes neve:)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#33) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Kövezzetek meg, de én évek óta csak Acorp tápokat használok és soha semmi problémám nem volt sem nekem sem a haveri körbe bárkinek aki ilyet használt.
Jelenleg egy 300W-os Acorp hajtja az 1,8G Athlon-t meg 4 IDE cuccost.
Ez van.

Gépvédő cuccos: úgy tudom az egyik szabad HDD táp végződésre dugod és ottan figyelget. Túlfesz esetén pedig azonnal kilövi a tápot és így védi meg a nemesebb alkatrészeket. Nem tapasztalat, úgy emlékszem a MPCM-ben olvastam.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#34) biga


biga
senior tag

Hová tünt a hozzászólásom? Azt írja, hogy sikeres hozzászólás, aztán meg semmi. Na még egyszer: a cím, ahol utána lehet nézni a védő áramkörnek: [L]http://www.maxx.hu[/L]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#35) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

OK!

Köszi, majd utánnanézek!

Csak ha egy bérből és fizuból élő alkalmazott az összes vagyonát gépre költi és megvesz egy 200+ rongyos gépet, akkor lehet hogy a végén már nem telik + 15 -20 rongy tápra :(

Viszont ha leégne akkor meg egyesével szórnám a hajam a Dunába ... és bánnám, hogy miért nem vettem meg a jobb tápot!

Ha tehetném én is Thermaltake Xaser házat vennék, abban a táp is tuti, de az nem 15 + fa ...

Meg az érdekel ha a túlfesz elmegy a védőáramkörbe akkor már elméletileg az alaplapba is ...

Vagy nem ? Vagy mi?

Egy a lényeg! BIZTONSÁGOS?

Life is shor...

(#36) Ra3 válasza XATOS (#27) üzenetére


Ra3
őstag

a közhiedelemmel ellentétben a gagyi tápok nem az első héten, vagy első hónapban viszik az örök vadászmezőkre a konfigot, hanem 1,5-2 év után, mikor pl a gagyi minőségű elektrolitkondenzátorok már kellőképpen kiszáradtak. biztos van ellenpéda is, de én 4-5 ilyen esettel találkoztam, volt közte acorp, meg jnc (oem vargánya :))) is. szoval szerintem cseréld le...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#37) Szeke válasza Warlock_42 (#33) üzenetére


Szeke
senior tag

Nagyon nagy mákod van hallod, nekem már füstölt el acorp táp, olyan büdös lett mint az állat és többet nem nyikkant meg. Chieftecben inkább bízom azóta :D

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#38) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Hali!

Elolvasgattam ezt a cuccot, nem is rossz, legalábbis kezdésnek!

Egy kérdés!

Manapság már minden tápban van rövidzárvédelem?

Mert ez a cucc azt kapcsolja be kis túlfesz esetén ...
És ha nincs a tápban , akkor ... ÖNGÓL!

Valami?

Csak azért ronyózok ennyire, mert nem lehet kideríteni milyen táp lesz a házban ... Codegentől nem félek annyira + Acorptól (Most is az van :) ) a Vargányából meg reflexszerűen kulcstartó készülne :)

2 évig meg úgyse tartom meg ...

ps.: Haveromnak nem az alaplapja hanem az albérlete égett ki szar táp miatt ...
Arra kelt hogy meleg van és nagy a fény ...

Life is shor...

(#39) PiSoft


PiSoft
tag

Hali!

Mekkora tömegű egy ''noname-gagyi-mindentrögtönkinyír-azonnal elb@ssz@ a gépet'' 400W táp?

És mennyit egy megbízhatónak mondható ''csíftek-bevermax-kúplink-stb.'' 400W-os?

Szerintem es sem rossz megközelítés!

Válaszokat viszont várok!!!!

Üdv:

PiSoft

Ez az ami éppen kell, / Repülök a gyógyszerrel, / Ez az adag éppen jó, / Ez az anyag éppen jó. -> Kontroll Csoport - A hang

(#40) biga válasza DummyBoy (#38) üzenetére


biga
senior tag

Mindegyikben van (kell lennie, a szabvány előírja:) ), csak szerintem némelyik nem áll a helyzet magaslatán. De ez ráveszi arra, hogy biztosan működjön.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#41) bitfarkas


bitfarkas
őstag

Bizonyos cégek termékeiről sok rosz hír terjed okkal, ok nélkül. Engem is már két éve szolgál egy 300 W-os Acorp (igaz csak 1GHz Athlon, de 4 Ide egység 1 Agp és 3 Pci kártya) gond nélkül.
Illetve egysze én csináltam gondot egy sikeres rövidzárral. A gépházban beköszöntött rettenetes csendet csak szapora káromkodásom zavarta meg, mert ki-bekapcsolásra sem mutatott semmi életjelt. De a hálózatról leválasztva, majd visszakapcsolva - láss csodát - pár perc múlva újjáéledt. Eszerint rövidzár védett.
Azóta is azt használom.

Ami meg a tápok súly alapján történő minősítését illeti, hadd hivatkozzak a volt testvéreink által gyártott, 30 kilós hordozható kütyükre, amit az ember megvett és hordozhatott a szervízbe. Jobb helyen meg megcsinálták ugyanazt 4,5 kilóból.
Tehát a súly igazán csak a trafó izmosságára utal, egyebekben még lehet rosz konstrukció, meg megbízhatatlan alkatrészek.

(#42) Lamair


Lamair
aktív tag

Nekem DTK 300W-os van és igen jó!
több mint 1 éve megy szinte folyamatosan!

1,6 P4
768Mb Rambus
Cdíró
DVD
40Maxtor
9500Pro Radeon
3venti
Tvtuner
Sblive
hálók!

300W elég nekijje!
:C

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#43) borely


borely
tag

Nekem egy ''jó kis ACORP táp'' magával vitte az egész konfigot, csak a proci maradt meg. ( :)) )

Most már 1 400 W-s Zalman hajtja a P4c2,4@3,0 Ghz-t

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#44) tcomp


tcomp
tag

Sajnos nem birom megállni, hogy ne jegyezzek meg egy két dolgot.
Itt fikázzák sokan az Acorp tápokat, meg a termékeiket a nagyon hozzáértők, akinek nem inge ne vegye magára, de egy lét lényeges dologról mindenki hajlandó megfeletkezni.
Az Acorp termékeinek 90 %-a hosszú ideig tökéletesen, hibamentesen működik, csakhát ugye az óccsóóó, ciki mert nem csilli-villi, hogy egy-két emberke szójárását idézzem, mig ''más'' gyártók cuccai meg egyszerűen megbizhatatlanok és drágák.
Na mielőtt most százan ragadnák meg a billentyűzetet és okosan anyáznának irásomra, a következőt a tisztesség miatt is tisztázzuk.
Sok éves tapasztalat alapján mondhatom, hogy egy jól felépitett gépben, ami nincs húzva, nincs tele mindenféle cuccal, tökéletesen elég egy mások által lealázott Acorp táp is.
A napokban is olyan gép került hozzánk vissza bővitésre, amit 4! négy éve adtunk el és semmi baja, azonkivül hogy lassú mint csiga, meg rengeteg port találtunk benne.
S lőn abban is Acorp táp van, mely a mai napig műxik.
Vannak ellen példák is amikor valóban egy táp megőli a gépet, de hangsúlyozom az arány minimális.
Persze ez azt az embert aki éppen a minimális kategóriába esik bele, nem érdekli, mert megszivta.
Viszont azt nem értem, hogy ha valaki ennyire aggodalmaskodik, akkor miért nem zárja ki a minimális kockázatot?
Vegyen 15 ért enermaxot, aztán semmi gond.
Én egy daimlert szeretnék, de nincs rá pénzem, akkor most ne vegyek autót, gyengébbet, mert hátha kitörik a kereke?
Igy nem lehet gondolkodni, ha nincs pénzem vagy gyűjtök rá, vagy megveszem az óccsóóbat és vállalom a kockázatot.
Az Acorp termékek nagy részével az a probléma, hogy egyáltalán nem tuning barát és nem tud mindenféle csilli-villi dolgokat, viszont az áruk ezt takarja.
Volt már jó pár fajta olyan ''márkás'' termék, ami egyáltalán nem volt hajlandó ''elindulni'' és csak bosszúságot okozott mindenkinek.
Szóval a tapasztalat is bizonyitja, hogy nem minden esetben gagyi az olcsóbb.
Azért a Vargánya tápról már én sem szivesen beszélek :))

(#45) tcomp válasza DummyBoy (#35) üzenetére


tcomp
tag

''Meg az érdekel ha a túlfesz elmegy a védőáramkörbe akkor már elméletileg az alaplapba is ...

Vagy nem ? Vagy mi?''

A túlfeszvédő áramkörnek pont az a feladata, hogy megvédje az utána kötött egységeket.
Tehát nem juthat tovább.


(#46) tcomp válasza Warlock_42 (#33) üzenetére


tcomp
tag

Én nem kövezlek meg, pont ezt irtam feljebb én is, csak hát a hir a következőképpen terjed:
Novoszibirszkban rollsokat osztogatnak....
később helyreigazitás:
Nem Novoszibirszkban hanem Moszkvában, nem rollsokat hanem zsigulikat és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.
Ennyi
:))

(#47) tcomp


tcomp
tag

Jóccakát
:))

(#48) Bogyó bá' válasza PiSoft (#39) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A tápegység tömege irányadó lehet(ne), de mégsem az, bár a noname kategória határozottan könnyü, ''nincs benne anyag''.

Jó példa: Codegen 300W-osból van félkilós, és van közel 2 kilós tipus is, és mindkettőt szétszedve csak az a különség, hogy a nehéz ún. passziv PFC-s, azaz van benne egy fázisjavitó fojtótekercs a bemenetén, azaz szinuszosabban terheli a 230V-os hálózatot, igy valamivel kevesebbet is fogyaszt. Maga a tápegység teljesen ugyanaz, azaz hiba volna a tömege alapján a ''jóságát'', megbizhatóságát megitélni.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49) DummyBoy válasza tcomp (#45) üzenetére


DummyBoy
senior tag

:)

Az alaplap NEM a hdd-k után van kötve hanem mellé :) Nem?

De tökmin1 :)

Ennyit kibirok!

Most láttam a depo-n egy olyan hosszabbítót (elosztót) ami tele van elektronikával + villámvédelem + túlfeszvédelem :) Ez se rossz és még biztosabb is :) De a legkeményebb hogy láttam ennek a gyári verzióját is, csilli-villi dobozban , dizájnosan hatszoros áron :)

A lényeget tényleg okosan megfogalmazták előttem!

Miért sok a baj az Acorp, Codegen tápokkal? Mert nagyságrendekkel több van belőlük ...

Ha mindenkinek 25 rongyos táp lenne a gépében (Adja isten :) ) és az enyémben Acorp , akkor amíg nem romlana el, addig az enyém lenne a legjobb :)

Mert okosan megmondta előttünk egy kolléga: '' Ami elromolhat, az el is romlik ! ''

Life is shor...

(#50) Polesz


Polesz
addikt

Az eredeti topicnyitó kérdésre válaszolva: MIND2-öt vegyél az a legbiztosabb.

Inkább legyen 2 biztos dolog, mint egy bizonytalan még akkor is ha márkás tápot veszel.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.