Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Start with cd-rom support - HIBA! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Edgeri


Edgeri
senior tag

Sziasztok!
Segítség kellene az alábbiban:
Egy újratelepítést (win 98sp2) megelőzően szeretem gyalulni a vinyót. Csinálok rendszerlemezt arról indulok, format C:, majd telepítés. Ha a floppy-s boot-nál azt válaszolom hogy cd-rom support-tal akkor elindul mscdex, de ott be is fagy. Régen sosem csinált ilyet, mindig detektálta a cd-romot. A cd-rom valójában egy új sony író (16x10x40 -160 EX). Mi lehet a probléma? Előre is köszi.

Üdv, Edgeri

(#2) Szasza válasza Edgeri (#1) üzenetére


Szasza
tag

Sajnos olyan, jól működő Sony terméket, amelyben forgó alkatrész is van (Cd, DVD) még nem láttam, a legelképesztőbb hibákat tudják produkálni. Csak a Cyberdrive-hoz tudnám hasonlítani,s bár a Sonyk karcolni nem karcoltak (a Cyberdrive-val sikerült legyalulni néhány gyári windows nt installer cd-t...install közben...mintha a macskafalka kaparófájaként használták volna...) de kiválóan hörögtek, pattogtak és olyan hangot adtak, mintha Frankenstein éppen most dobott volna rájuk egy nagyobb sziklát....

szóval esetleg vmi :DDD :DDD :DDD cd.sys-t :DDD :DDD :DDD tettél a lemezre, ami config.sys-ben el is indul? (Me' az is kéne) márpedig a Sony-hoz adott általában gyárilag szar szokott lenni....

(#3) sh4d0w válasza Szasza (#2) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sajnos a Sony forgóalkatrészes számtech termékei rettenetesen sok kívánnivalót hagynak maguk után. Cyberrel érdekes módon nekem semmi bajom nem volt (persze nem állítom, hogy hú de frankó), 5 évig kiszolgált egy, méghozzá úgy, hogy elolvasott olyan lemezeket is, amiket Sony, Panasonic termékek nem. Visszatérve a Sony-ra, elképesztő hülyeségnek tartom, hogy a gyári driver hibás, sima atapicd.sys-szel meg nem hajlandó menni. Innentől fogva Sony suxx!

https://www.coreinfinity.tech

(#4) Edgeri


Edgeri
senior tag

Köszönöm a hozzászólásokat.
Csoda történt. Most már felismeri, pedig semmi változás nem történt.... Remélem nem szoptam nagyot ezzel az íróval. Még 1x köszi.

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Start with cd-rom support - HIBA! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.