Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz icons #36348 üzenetére

    1v1-ben persze harassra hasznos az oracle, de teamben nekunk szinte jolly-joker lesz ha megtanulom hasznalni. 2v2-ben ha volt toss mindig dilemmaztunk, hogy 3gate robo, vagy 3gate starget (void) legyen.
    a taktikankhoz muszaly (must), hogy visiont csinaljak a tankoknak, (meg a force-al valo vedelem, de ezt most nem lenyeges) erre ugye vagy voidot, vagy obs/prismet hasznalunk. dupla toss ellenfelnel egyertelmu volt, hogy robora kell mennem (egyreszt mert van detect korai dt ellen, ill. imo zabalja a stalkereket.) ...viszont egy ZP helyzetben mar nem volt ilyen egyszeru a dontes (foleg ha a scoutolo probe-t leszedtek). pool utan meg johetett roach is (akar 1 base...aminel 1 void eppen elkeszul ha szerencsenk van), ill tobbszor elofordult, hogy a 7-8perces megindulasunkat mutak fogtak meg vegul (ZP-nel Petinek is dilemma, mert tank- marine, vagy tank-helion legyen). oracle-nel viszont nincs ilyen gond (a reszenrik)...vision, es detect egyben (olcsobb!!! 100 minerallal), es a szedo zabalasa miatt kicsit vissza is foghatom a korai pusholast (es ha jol lattam meg talan gyorsabb is a voidnal)
    Tenyleg brutalis, hogy megall a mineral line felett, es szamolom Petinek, hogy 1...2....3...8..mikor van 20-25 szedod ez mattolhat siman.

    Ghoosty - igen en is ezt szurtem le...csakhat a carrier valik igy egy kicsit okafogyotta (mert oda meg fokuszalni kellett)...majd rakell erezni

    Tuco Ramirez velem is ez tortent tegnap...oracle-el apritottam nala, nemsokara megjelent nalam egy medic...tudtuk, lattuk, de sajna nem tudtam otthon nagyon vedekezni...2stalkert tudtam a dologra mozditani.

    ez mondjuk teljesen uj resze lesz a jateknak...marhogy egy aldozatot kell majd kivalasztani ilyen esetben.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés