Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polesz válasza gorlin (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Letelt a félóra ;] A topic zárható :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#52) -=V3rthil=- válasza Zenty (#49) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Azért én nem mondanám, hogy az ATI másodhegedűs lesz... A Doom3 télleg lehet, h gyorsabb lesz nV kártyákon, de csak azért, mert OpenGL-t, és nem D3D-t használ. Az FX sorozatnak a DX9-cel hardveres problémái akadnak, azt meg PR-ral nem nagyon lehet legyűrni... Nem azt mondom, hogy olyan lassú lenne az FX, de azt sem állítanám, hogy gyorsabb, mint az ATI... Szvsz azért előnyük lesz a Radeonoknak DX9 alatt. De az FX5900XT az árkategóriájában (meg amúgyis) jó választás, minden ftuni fog vele szépen!

hey-ho-let's-go

(#53) divot válasza Polesz (#51) üzenetére


divot
veterán

De gonosz. :C

(#54) Zenty válasza -=V3rthil=- (#52) üzenetére


Zenty
őstag

Igen én is igy vélem dx9 ez egyértelmű jobb az ati,de ahogy előbb irtam játék támogatásokba nem!Most hiába írják hogy a game jóh nvidiára és atira ,de gyakorlat szerint ha nvidia logo van a gamen az új patchek gamekhez ati graf bug fix fagyás bugok stb,kép akadás bár ez már ritka ,de én még ezt látom!Ati egyelöre hl2 támogatja, de nvidia arra is félig lecsapot!Szoval egyikse se tökéletes és téleg az ár meg a lehetőség számit ennyi! :)( Mást akartam mondani de elfejtettem közben .:)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#55) Illissius válasza gorlin (#39) üzenetére


Illissius
tag

Szerintem igen, nekem épp az MSI a legszimpibb az XT-k közül :), bár ez lehet hogy csak egyéni ízlés. Mindenesetre hírlik, hogy a hűtője olyan halk, hogy csak akkor hallod meg, ha mellé teszed a füled, és akkor se nagyon.

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#56) MUŁĐER válasza Illissius (#55) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Jók az MSI cuccok!Igaz,nekem az alaplapom MSI,de nagyon jó!
Az MSI-re jellemző a bőségesen mellékelt CD-k,a szuper csomagolás meg mindenféle apróság,amitől máris sokkal jobb kedved lesz,hacsak kinyitod a dobozt!
A minőségre sincs panasz,kár hogy itthon még annyira nem ismerik.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#57) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat,tehát türelmesen várom az xt-t.Majd részletesen beszámolok a tapasztalatokról(most amíg még nálam van aktivan nyúzni kezdem az Ati -t,hogy beszámolhassak a tapasztalatokról.
De lenne egy kérdésem:
Most két monitort használok,az egyiket a sima csatlakozóra teszem,a másikat DVI átalakítóval használom,Ezt tudni fogja az FX is?Tehát 2 CRT-t tud kezelni,vagy csak 1 CRT,és Egy Flat?

(#58) Qorthral válasza -=V3rthil=- (#52) üzenetére


Qorthral
őstag

Na majd meglátjuk mit hoz a jövő :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#59) Raymond válasza gorlin (#57) üzenetére


Raymond
félisten

Tudja az FX is kezelni mindkettot. A DVI konnektor azert van ott hogy digitalis TFT-t is ra tudj kotni, nem azert mert csak az menne ra, vagy csak TFT menne ra. Az olcsobb TFT-ken ugyis csak analog VGA bemenet van, igy mondjuk ott is hasznalnod kene az adaptert.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60) gorlin


gorlin
őstag

Akkor az szuper ,ha két monitort kezel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.