Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sos! betűméretező virus? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fjunkie


fjunkie
csendes tag

Sziasztok,

IGyekeztem átnyálazni az eddig témákat, nem találtam rá az én esetemre. Pár napja van egy virusom, vagy spyware-me, a lényeg hogy semmilyen progi nem tlaálja, és nem irtja le - spysweeper, snuker2004, spybot, nod32...ezeket probáltam.

A szimptomák: néha fogja magát, és a böngésző, illetve egyéb szöveget tartalmazó ablakokban fogja és elkezdi le-fel méretezni a betűket. Így gyakolratilag nem lehet böngészni, irni, olvasni. A másik, hogy oylan mintha be lenne ragadva a CTRL gomb, esetleg a SHIFT-el párban, variálva. A lényeg, hogy ha X-et nyomok, néha lelövi az ablakokat, meg IE6ot a W, stb.

Kérem bárki aki találkozott vele, van bármilyen tapasztalata vele, segítsen!

elöre is köszönettel, fj

(#2) fjunkie


fjunkie
csendes tag

azt elfelejtettem, hogy win xpsp2 pro...

(#3) Viktor77 válasza fjunkie (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Sztem titkot árulok el, és jól sejted, hibás a CTRL gombod.

Ugyanis a CTRL+a görgő mozgatása állítja IE-ben a betűméretet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) fjunkie válasza Viktor77 (#3) üzenetére


fjunkie
csendes tag

Köszia választ, de ebben nem vagoyk biztos, hiszen ha az egérgörgőhőz hozzá se nyúlok, ő akkor is váltogatja a betűméretet :D

Másrészt ezt csinálja az össze böngészőben, sőt még oylan szoftverekben, pl windows isntaééer licenc olvasó, ahol ilyen betűméret feature tudtommal nincs.. szóval ennyivel aszem nem zárhatjuk le a dolgot :(

(#5) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nem kell minden problémának külön topik. egyből tudok kettőt is ajánlani, ahova a hozzáértők járnak, mindkettő kiemelt:
Vírus a gépben! [link]
Azonnali kérdések órája [link]

ezt pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sos! betűméretező virus? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.