Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

A StarCraft II topikban született egy olyan téma, ami bőven megérdemel egy új topikot, ime!

Egy jeles fórumtársunknak született az alábbi elgondolása, ötlete:

1: Vannak SCII játékosok, és ez jó.
2: Ezek a játékosok sokat játszanak a multplayerrel, és ez jó.
3: Ezek a játékosok szeretnék (ilyen-olyan okból) megmutatni a lejátszott meccseiket a többi játékossal, és ez jó.

Eddig a különböző nagy, fájlmegosztó szerverekre töltögettük fel a kis *.sciireplay fájlocskáktat, és onnan linkelgettük.

"Miiicsodaaa??? Nincs ilyen oldal, ahol a Magyar SCII játékosok direktbe tolhatnák fel a replayeket? " horkant fel egy szintén jele forumtársunk. Nem is volt rest és gyorsan nekiált fabrikálni egyet.

Szóval van, létezik, működik.

Igaz még erősen béta verzióban, de már lehet feltölteni, lehet letölteni a replay-eket, és el a lényeg. Hamarosan jönnek a kereső, és egyéb rendező funkciók. Addig is aki akarja tesztelje az

SC II Replays fan site-ot

(hú, ha valaki kitalálna egy jobb nevet, azt megköszönném :B most hírtelen nem telik jobbra)

Szóval, mire is jó ez a honlap?

Egyszerűen fel- és le lehet tölteni a replayeket. A oldal kiírja az játékkal kapcsolatos fontosabb információkat, mint például milyen hosszú volt az adott meccs, vagy kik játszottak benne, milyen pályán.

Az oldal még erősen kezdeti fázisában jár a fejlesztésnek. Ne lepődjön meg senki, az egyszerű html-es megjelenésnek, csak hát annyira hiánypótló az oldal, hogy egyszerűen nem lehetett várni a dizájnra :)

Mindenki haszánla egészséggel.

üdv, föccer

[ Módosította: RoyalFlush ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2) Konflikt válasza föccer (#1) üzenetére


Konflikt
addikt

az oldalt fejleszto neve (rt06) azert beleferhetett volna meg a hsz-be. mindenesetre jo elso hsz:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3) föccer válasza Konflikt (#2) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, gondoltam én is, csak hát, hogy is mondjam, nincs a legjobb híre itt a ph-n, és így hátha tovább él a topik :DDD

No meg a másik, hogy ha az oldal fejlesztőjét kiírom, akkor az ötletgazdát is ki kellene, de azt meg nem engedi a szerénységem :DDD

Üdv, föcccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4) kovsol


kovsol
titán

"Ahol a legjobb replayeket is megtalálod."
ez necces kijelentés, max a prohardver népének legjobb replayeit ;)

May the Force be with you!

(#5) rt06 válasza föccer (#3) üzenetére


rt06
veterán

meg amugy is, az oldal fejlesztojenek neve benne van a forraskodban

kovsol: az oldal nem veletlenul fejlodik elsodlegesen angol nyelven (majd lesz lokalizacio - azaz mar van, csak meg nincs bekotve), ugyanis vilaguralomra torok (meg megszokas is, hogy angolul fejlesztek, dokumentalok)

no de komolyra forditva, a cel nem csak a ph-s kozosseg kiszolgalasa (nem mintha nem erdemelnek meg), hanem egy barki szamara nyilt es elerheto oldalt szeretnek csinalni, ha mar csinalom, s majd ha olyan allapotban lesz, kerni is fogom, hogy ajalnjatok mindenkinek
epp ezert kerultek be pl a kommentek hamarabb, mint az esemenyfeldolgozas, hogy epulhessen a kozosseg (meg gyorsabb is volt lekodolni, az esemenyfeldolgozas az lesz 1-2 nap)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6) Konflikt válasza föccer (#3) üzenetére


Konflikt
addikt

es (#5) rt06 : okes, erre nemgondoltam :P

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) kovsol válasza rt06 (#5) üzenetére


kovsol
titán

esetleg még egy értékelő rész is mehet rá 1-10 es skálán ki milyennek találta
ez nem létfontosság, de majd a végső stádiumban ez is kis többletet adhat

May the Force be with you!

(#8) Konflikt


Konflikt
addikt

2 otlet meg, bar lehet egyresze mar tervben van:
-lehetne megegy oszlop, a feltolto neve.
-mindenkihez: aki feltolt kicsit beszedesebb rep nevek jobbak lennenek sztem. pl. a 2v2 helyett TPvPZ, esetleg a jatekosok nevei, ha vki nagyon alapos akar lenni:D ok, h ezek latszodnak, ha rakattintasz es a belos oldalra jutsz. de ha mar lesz 50,100+ rep atablaban, akkor segit az attekintesben

mod, a (#5) rt06 mod-ra:
csak fyi, van mar egy ilyen oldal, itt: http://sc2.replays.hu/

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9) föccer válasza Konflikt (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

hő, hogy erről én eddig mennyire lemaradtam :B

pedig google a barátom, de mégsem jött össze...

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) rt06 válasza Konflikt (#8) üzenetére


rt06
veterán

igen, replays.hu-t ismerem, mikor felmerult a kerdes, elsonek azt neztem en is, csak beneztem valamit, azt hittem nem megy a feltoltes
meg igazabol a problema is tetszik (marmint az sc2replay file-ok pars-olasa)

a filenev az majd generalva lesz valamilyen formaban, csak ehhez szukseg van meg nemi olyan adatra is, amit egyelore nem tudok kiolvasni a replay-bol (pl jatek tipusa - ffa, 1v1, sok v sok), de egyseges lesz

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) Konflikt válasza rt06 (#10) üzenetére


Konflikt
addikt

erre van egy jo program ami rengeteg adatot ki tud olvasni a rep-bol, bar lehet ismered is, a neve Sc2gears. apro kis app, de rengeteg dolgot kiolvas, statisztikakat, APM-et, BO-t/fejlesztes/unti gyartast grafikonra dobja, stb, stb.

lehet segithet:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#12) Thome


Thome
addikt

Esetleg nem lenne egyszerűbb a kiolvasás helyett, egy "űrlapot" kitölteni, ahol ezek az infok vannak rajta?
Tehát, kiválasztjuk a feltöltendő fájlt, majd "upload"-ra kattolunk. Miután feltöltötte, átdob egy mások oldalra, ahol ezek várnák a júzert:

_________________________________________________________

Játék típusa: (Lenyíló fülecske)
- 1v1
- 2v2
- 3v3
- 4v4
- Custom (Itt külön beállítható lenne a csapatok a játékosoknak)

Játék fajtája: (Lenyíló fülecske)
- Melee
- Coop vs. Ai
- Custom

Miután kiválasztottuk ami nekünk kell (Pl 2v2, Melee)
Akkor bedobja így a lapot (amit már beírtam ide alulra, az szürkeként jelenik meg...):

Játék típusa: 2v2
Játék fajtája: Melee
Pálya: ............

1. Csapat: 2. Csapat
- 1. Játékos: ............. Faj: ........ - 1. Játékos: ............. Faj: ........
- 2. Játékos: ............. Faj: ........ - 2. Játékos: ............. Faj: ........

_________________________________________________________

Ennyire gondoltam én így, lehet bonyolultabb, mint kiolvastatni, de ezt csak egyszer kellene megírni, utána a játékosok kitöltenék. Talán még captcha-t lehetne beletenni, nehogy szétcsessze valami bot. Már ha nem lenne regisztrációhoz kötve a feltöltés.

(#13) rt06 válasza Thome (#12) üzenetére


rt06
veterán

nem, sem egyszerubb, sem jobb nem lenne
- egyfelol nem akarom a felhasznalot terhelni az adatok kitoltesevel (mert lehet nem emlekszik pontosan a nevekre, szinekre, miegymasra)
- masfelol tobb adat nyerheto ki, mint amit egy user be tudna irni (fentebb irt par peldat konflikt, de pl a teljes chatlog is kinyerheto)
- harmadreszt pedig, es talan ez a legfontosabb, ahova baromsagot lehet beirni, oda a user baromsagot fog beirni....es szinte kizarolag azt

captcha meg altalaban tobb user-t fog meg, mint botot, feltoltesi szuronek (pl botok ellen) eleg lesz egyelore az is, hogy csak sc2replay-t lehet feltolteni (regi betasat abbol sem)

errol jut eszembe, akinek van regi beta-s replay-e, az probalja meg feltolteni - ha sikerul, probaljon regebbit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14) Thome válasza rt06 (#13) üzenetére


Thome
addikt

Gondoltam segítek...

(#15) kovsol válasza rt06 (#13) üzenetére


kovsol
titán

nem engedte a betas repet feltolni már

May the Force be with you!

(#16) kovsol válasza Thome (#14) üzenetére


kovsol
titán

az kb ököl szabály, hogy a rendszert hülye biztossá kell tenni, és a userban nem szabad megbízni ;)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17) rt06 válasza Thome (#14) üzenetére


rt06
veterán

es ertekelem is, de sajnos teny, hogy a leheto legkevesebb dolgot lehet a user-re bizni

Konflikt: ez a progi jonak tunik, viszont nem akarok kulso komponenst hasznalni, php-bol nem tul szep ilyeneket irni
a gond nem a mukodo programok hianya, hanem a dokumentacioe, ugyanis az keves van, szetszorva, igy leginkabb probalkozassal, masok kodjanak olvasgatasaval lehet rajonni, mi hol van elrejtve a file-ban (pl mpq file pars-olasara es decrypt-alasara is van nyilt kodu lib, de azt is ujrairtam php-ban)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#18) Thome válasza kovsol (#16) üzenetére


Thome
addikt

Ez mondjuk így van... Viszont a replay fájlokat mivel lehetne megnyitni, ötletem sincs. Gugliztam, de nekem is csak azt a programot dobta be.

rt06, erre valami scriptet akarsz beépíteni?

Szerk: Már látom!

[ Szerkesztve ]

(#19) rt06 válasza Thome (#18) üzenetére


rt06
veterán

irtam php-ban egy parsert mpq file-okhoz a kovetkezo ket oldal alapjan
http://www.zezula.net/en/mpq/main.html
http://wiki.devklog.net/index.php?title=The_MoPaQ_Archive_Format

erre aztan epitettem egy masik parsert, ami mar kimondottan az sc2replay formatumot varja, s abbol banyassza ki az adatokat
ehhez kulonfele forumokrol, forraskodokbol, es leginkabb innen meritettem otletet, mert ehhez sajnos nem tul sok dokumentaciot talaltam

jelenleg elobbi nagyjabol teljes, utobbi viszont elegge hianyos, az elerheto adatoknak csak toredeket nyeri ki egyelore, de a user-nek mar jelenleg sem kell semmi adatot felvinnie a file-on kivul, s az adatot a kesobbiekben is ki tudom nyerni, igy hianyos feltoltesek sem lesznek, ahogy fejlodik a parser
amit most latsz az oldalon, ott minden a replay-hez kapcsolodo adat a feltoltott file-bol kerul kinyeresre

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20) Thome válasza rt06 (#19) üzenetére


Thome
addikt

Ebben az esetben viszont már teljesen jó! Egyébként azonnal megjelenik az oldalon a feltöltés?

Esetleg az megtudnád oldani, hogy az új feltöltések ne alulra, hanem felülre kerüljenek? (Tehát ne kelljen legörgetni mindig, ha új érkezik.)

Illetve, hogy ne lenne nagy kavarodás a későbbiekben, tudnál egy olyan kódot beiktatni a feltöltéshez, hogy automatikusat átnevezze a játszott fajokra a nevét a fájlnak, és utólagosan odaírja a játék módját:

Példaképp:
PZ vs ZZ - 2vs2
PPTZZPTT - FFA
PPZT vs ZZZT - 4vs4

Lehet hogy baromság, de szerintem hasznos lenne.

A táblázaton belül pedig lehetne egy olyan sor, hogy "Feltöltő". Már, amennyiben ki lehet nyerni a replay fájlból a játékost, aki feltöltötte.

(#21) kovsol válasza Thome (#20) üzenetére


kovsol
titán

azt ki lehet nyerni, hogy ki játszotta
pl [link] ez egy FFA volt és engem külön oldalra tett látszik, hogy tudja én játszottam

May the Force be with you!

(#22) rt06 válasza Thome (#20) üzenetére


rt06
veterán

"Esetleg az megtudnád oldani, hogy az új feltöltések ne alulra, hanem felülre kerüljenek? (Tehát ne kelljen legörgetni mindig, ha új érkezik.)"

ez az elejetol fogva igy volt, csak tegnap elcsesztem, mikor atalakitottam a rendezest (fejlecre kattintva tetszoleges oszlop alapjan rendezhetsz), de most elvileg megint jo

"Illetve, hogy ne lenne nagy kavarodás a későbbiekben, tudnál egy olyan kódot beiktatni a feltöltéshez, hogy automatikusat átnevezze a játszott fajokra a nevét a fájlnak, és utólagosan odaírja a játék módját:"

tervbe van veve ez is, csak meg a parser-t kell hozza fejleszteni (jatekmodot meg nem tudok kiolvasni)
majd ebben kell a segitsegetek, fogy mi legyen a formatum (amit irtal, az pl egynek jo)

"A táblázaton belül pedig lehetne egy olyan sor, hogy "Feltöltő". Már, amennyiben ki lehet nyerni a replay fájlból a játékost, aki feltöltötte."

ezt meg nem tudom, megoldhato-e

kovsol:
az a baj, hogy ez csak ffa-nal mukodik, mert csapatjateknal rendesen osztja el, a jatekbeni csapatoknak megfeleloen

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23) Konflikt válasza Thome (#20) üzenetére


Konflikt
addikt

mond, te nem olvasol hsz-eket?
a #8-ban irtam mind2 otletet, amit itt ujra leirtal.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#24) Thome válasza Konflikt (#23) üzenetére


Thome
addikt

Nem olvastam vissza.

De most komolyan mi zavar, az hogy újból leírtam, vagy az, hogy a te ötleted volt? Ómájgád.

Azért írtam le, hogy világuraloma törjek az ötleteddel? Szimplán segítenék, csak sorra olyanokba botlok bele, hogy "Má leírtam egyszer, nem olvasó vissza, fúj k*csőőőg."

[ Szerkesztve ]

(#25) Konflikt válasza Thome (#24) üzenetére


Konflikt
addikt

nem zavar, csupan jeleztem, hogy nem ures a topic. nemkell okoskodni, olvasni kell. egy szoval sem irtam h "k*csőőőg".. szval vegyel vissza. koszonom.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#26) Thome válasza Konflikt (#25) üzenetére


Thome
addikt

Kissé túloztam, de kb ez volt a helyzet.

Egyébként én sohasem olvasok, csak egyből írok.
/Irónia/

Most kimaradt az olvasás egyszer, na bumm, ezért kellett jól leszidni. Nem baj, annyi értelme volt, hogy jól összeszégyeltem magam, amiért nem olvastam.

Visszavettem.

Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#27) föccer


föccer
nagyúr

he-he, jelenleg vezetem az egy fájl letöltését :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#28) sith7 válasza Konflikt (#25) üzenetére


sith7
nagyúr

Tegnapi 4v4 - et feltoltam, nem sokon múlt, a piros 10gw - ből warpolta az egységeket :Y , és egyből 2 helyre települt ki, már az elején

(#29) Konflikt válasza sith7 (#28) üzenetére


Konflikt
addikt

meg nem neztem vissza, de a srac tenyleg jolnyomta. rezgett a lec azert tobbszor is, eppen h csak win lett:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#30) sith7 válasza Konflikt (#29) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát az bizony, éppen csak, a srácot szerintem elkapta a harci ideg, azért lépett ki, mert volt még neki egy csomó pénze, simán tudott volna 20 stalkert lehozni, mire odaérünk hozzá

(#31) föccer


föccer
nagyúr

No, toltam fel 2 db 2v2 meccset :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32) rt06


rt06
veterán

frissules volt, tobb, pontosabb infot lehet latni a replay-rol, ugy mint:
- jatek sebessege
- jatek tipusa
- csapatok merete
- normalis csapatelosztas (ffa-nal hibazott)
- kezdofaj (latszik a random is)
- handicap
- gep-e, vagy valos jatekos az illeto
- ha gep, milyen nehezsegi fokozat
- szep, adatokban gazdag nev a replay-nek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#33) rt06


rt06
veterán

valasz Ptech masik topic-ban irodott uzenetere

az a gond, hogy a kulonvalasztast csak csunyan tudnam megcsinalni (marmint a kod lenne csunya) - lehet a jatekosok neve nem fog latszani a fooldalon (az okozza a problemat), csak a jatektipus, a palya, es lehet majd nevet adni a replay-nek

legordulo menu lesz (palyara nem tudom, jatektipusra mindenkeppe)

rendezes, layout kinezet az egyelore csak annyi, hogy kihanyok (majdnem) mindent, ami adatbazisban van, onnan meg sokminden el fog tunni (handicap, nehezseg, amiket emlitettel te is), illetve kap maly nodmalis elrendezest, nem ez a tablazatos csufsag lesz

starting race maradni fog, a masik fog eltunni, csak random mellett lesz feltuntetve (pontosabban a random lesz megjegyzeskent ott) - a gond az, hogy az a faj, ami elsokent szerepel, az lokalizaciofuggo (volt valahol olyan rep-em, amibol ciril betukkel tuntek elo a fajok - remelhetoleg megtalalom normalisan, lokalizaciotol fuggetlenul, hogy hol van tarolva a jatekos faja, akkor nem lesz gond a kiiratasaval)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#34) Alg


Alg
veterán

A Replay name-nél mintha nem lenne valami kerek, az utolsó két "buko" kivételével a térképnevet írja...

Faj szerinti kereső van tervben? Szerintem jó ötlet lenne, meg a ligák kiolvasása a replayből is (sőt, akár olyan is, hogy csak pl. gold és felette lássam a replayeket)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35) rt06 válasza Alg (#34) üzenetére


rt06
veterán

replay nevet csak tegbnaptol lehet felvinni, a tobbihez generaltam valamit, ami nem teljesen semmitmondo, de nem is tul hosszu
ha beirjatok kommentbe, hogy mi legyen a neve, atirom, illetve a mostantol felvitt replay-eknek mar lehet feltolteskor nevet adni

faj kereso jo otlet, viszont a ligat nem tudmo, hogyan lehet kinyerni a rep-bol
ha megtalalom (vagy valaki megmondja a mikentjet), akkor lesz az is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36) Alg válasza rt06 (#35) üzenetére


Alg
veterán

ide talán érdemes benézned a témával kapcsolatban

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37) rt06 válasza Alg (#36) üzenetére


rt06
veterán

sajnos mar erre is jartam
a legjobb forras, amit eddig talaltam, az ez, de ez sem teljes, viszont az esemenyek messze reszletesebbek, mint barhol mashol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38) Alg


Alg
veterán

ligát talán feltöltésnél lehetne megadni, lehet a replay nem is tárolja...
(vagy feltöltéskor kiolvasni a bnetről, de ez nem az igazi, mert ugye ki tudja mikor játszották már azt a meccset és akkor éppen hol álltak)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#39) rt06 válasza Alg (#38) üzenetére


rt06
veterán

ha egy mod van ra, nem szeretnek a feltoltore taaszkodni semmilyen adaton, a replay-en kivul (foleg, hogy nem feltetlen tudja, milyen ligabol jottek a jatekosok)

viszont volt most egy kis alakitas (a feltoltes lehet nem is megy most, de mar eleg faradt vagyok, majd holnap folytatom csak), a fooldal megint atalakult

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40) sith7 válasza rt06 (#39) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó a design is ... ! :R

(#41) rt06 válasza sith7 (#40) üzenetére


rt06
veterán

a design a blizzard-os sracok erdeme, en csak a layout-ot csinaltam meg (Azt is az o munkajuk alapjan), meg rahuztam az oldalra

viszont csiszoltam meg egy kicsit az info reszen, most mar valamivel olvashatobb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42) föccer válasza rt06 (#41) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, megjött a designe is. MEg be is lassult az oldal :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43) rt06 válasza föccer (#42) üzenetére


rt06
veterán

lejjebb vettem (281k -> 63k) a kepek filemeretet, valamit javulnia kellene a sebessegnek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44) sith7 válasza rt06 (#41) üzenetére


sith7
nagyúr

Info jó, sebesség gyorsabb lett :R

(#45) rt06


rt06
veterán

megtennetek paran, hogy velemenyezitek a sebesseget? elvileg tovabb kellett volna javulnia neki, ugyanis az apache kapott tomoritest (nem tudom, eddig miert nem adtam neki), illetve a kepek kikerultek masik (normalis nettel rendelkezo) szerverre

nekem local-ban a teljes oldal 2 mp (±10%) korul van, ebbol 0.9 mp (±10%) a php kod, a tobbi a kepek letoltese (ez masnal lehet gyorsabb, a php inkabb lassabb, de remelhetoleg nem sokkal)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46) föccer válasza rt06 (#45) üzenetére


föccer
nagyúr

This web page is not available.

The web page at http://sc2replays.jmk.hu/ might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

:(

üdv, föccer

mod: #1 linkjét használtam, chrome 5.0.375.70 xp sp3

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#47) föccer válasza föccer (#46) üzenetére


föccer
nagyúr

Az érdekes, hogy az oldal ikonját megtalálja, és berakja a lapfülre...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#48) rt06 válasza föccer (#46) üzenetére


rt06
veterán

uhh, az elobb szakadt a netem, es valtozott az ip-m
alapesetben eleg neki par perc a frissuleshez, de most valami gebasz volt a dyndns klienssel, es nem frissitett
most mar jonak kell lennie, (ha urult a dns cache-bol a bejegyzes az odlalt megtekinteni kivano user gepen)

a favicon az azert latszik, mert a bongeszo megjegyzi (ez volt neki eredeti celja, a cimsorba asszem csak kesobb kerult oda)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#49) föccer válasza rt06 (#48) üzenetére


föccer
nagyúr

Aham...

Most megy, és sokkal gyorsabb, mint volt délután.

ilyen időadatokat írt ki nekem:

0.720810
0.889800

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#50) rt06 válasza föccer (#49) üzenetére


rt06
veterán

az a ket szam nem igen fog valtozni (hacsak nem kerul bele plusz tartalom, vagy dolgozik nagyon a gep valamin), az elso a tartalom (xml) legeneralasa a masodik pedig ennek html-le alakitassal megnovelt ideje

ami most valtozott, az ezekre nincs befolyassal, az oldal letoltodese gyorsult
ezt firebug pl megmondja ket tizedes szazadmasodpercre, vagy firebug hijjan (remelhetoleg) lehet erezni is....

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.