Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibbe


Tibbe
csendes tag

Én is Gio Tulajdonos vagyok, kiváncsi vagyok mások mit gondolnak róla, milyen trükköket ismernek.

(#2) baddestdrug válasza Tibbe (#1) üzenetére


baddestdrug
csendes tag

en lassan 1 honapja hogy megvasaroltam a telefont, de maris eleg sok problema adodott.. tudom hogy nem ez a forum szandeka, de azert leirom mert tippet enis csak gyujteni tudok. tehat az elso problemam az, hogy nagyon gyakran adodnak korulbelul 5-10 perces fagyasok, amik aztan csak ugy allnak helyre hogyha kikapcsolom a keszuleket majd ujra be. sok helyen jartam es sehol sem talaltam ra megoldast, igazabol egy forumnal sem altam meg kerxezoskodni csak nezelodtem. es kerdeznem, neked hasonlo nem tortenik/tortent? a masik problemam pedig a gyorsan merulo akkumulator.. van hogy egy nap akar haromszor is fel kell tennem toltore! igyekszem a legtobb folosleges dolgot kikapcsolni (wifi, gps, bluetooth) es csak akkor hasznalni amikor kell. sok helyen jartam es nem talaltam ilyen jellegu problemakat... ezert kerdezlek teged, hogy neked mik adodtak, es ha idokozben sikerult parat megoldani, vagy tippeket beszerezni, akkor ird le nekem.. koszonom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.