Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz gyeniko #75669 üzenetére

    Én nem a cég befektetői oldaláról közelítem meg a kérdést, ergo lesz@rom hogy a részvénytulajdonosok az év végén 2 dollárral többet vagy kevesebbet kapnak részvényenként. A tévé egy összetettebb árú mint az autógumi, elvileg. De ha gyakorlatban vizsgálod a helyzetet, a tévével mit tudsz tenni ami nem rendeltetés szerű használat? A fizikai sérüléseket nem számolva? A Michelin nem a legolcsóbb gumi, tény. De a samu sem a legolcsóbb tévé.
    Addig amíg a népet elvakítják az olyan marketing dumák mint pl a 4K, hajlított kijelző, 4 magos proci, és a tömegek ettől teljesen lázba jönnek, ahelyett hogy normális áron, normális szavatossági idővel és átlátható fejlesztésekkel(fw nyilvánossága) vásárolható készülékhez ragaszkodnának, addig úgysem lesz érdemi változás. Sajnos a kereskedelmi viszony megváltozott, ma már a kínálat befolyásolja a keresletet, nem pedig ahogy normális lenne a kereslet alakítaná ki a kínálatot.

    (#75670) zolapapi Nem ők a legolcsóbbak és garancia időben sem ők a legjobbak. Küldtem privátot, lesd meg!

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés