Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy A41

Hozzászólások

(#1) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! Mivel nem kevesen várjuk a következő néptelefont, ezért nyitok neki egy A41-váró topikot: )
Vannak már találgatások, hogy milyen lesz, a következőt találtam róla, melyből az s730 biztosan nem igaz, licensz okokból ha jól tudom:

"Samsung Galaxy A41 is an upcoming smartphone to launch in March 2020 with the Expected Price of €270 in Europe, It may have a Super AMOLED Display of 1080x2340p (FHD+) resolution. The Galaxy A41 is said to come powered by Qualcomm SD730 Octa chipset and Adreno 618 GPU. Coming to the optics, Samsung A41 is rumored to carry Triple Rear Cameras along a 25MP Selfie Shooter. The cell phone is likely to arrive in two RAM and ROM variants, 4GB/6GB and 64GB/128GB. The Samsung A41 should be above 3,100 mAh Battery with the Standard Fast Charge. Android 9.0 Pie along OneUI interface would be on top. The other Galaxy A41 features include a Rear Fingerprint, USB C, NFC, and 4G LTE connectivity."

[link]

Viszont ha csak a többi igaz, nekem már akkor is megvan valószínűleg az új telefonom. Amit várok, egy 147-148 körüli méret, SAMOLED, előlapba épített ujjlenyomat, 3000 feletti akksi, és jó lenne, ha az A40-el ellentétben itt már lenne AOD, ugyanis azt nagyon megszerettem az A5 2017-esemben.
Szerintetek van ennek esélye? Ha nem jön, vagy nem ilyen lesz, akkor valószínűleg Xiaomi Mi9 SE lesz a következő telefonom.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy A41
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.