Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy A41

Hozzászólások

(#1) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! Mivel nem kevesen várjuk a következő néptelefont, ezért nyitok neki egy A41-váró topikot: )
Vannak már találgatások, hogy milyen lesz, a következőt találtam róla, melyből az s730 biztosan nem igaz, licensz okokból ha jól tudom:

"Samsung Galaxy A41 is an upcoming smartphone to launch in March 2020 with the Expected Price of €270 in Europe, It may have a Super AMOLED Display of 1080x2340p (FHD+) resolution. The Galaxy A41 is said to come powered by Qualcomm SD730 Octa chipset and Adreno 618 GPU. Coming to the optics, Samsung A41 is rumored to carry Triple Rear Cameras along a 25MP Selfie Shooter. The cell phone is likely to arrive in two RAM and ROM variants, 4GB/6GB and 64GB/128GB. The Samsung A41 should be above 3,100 mAh Battery with the Standard Fast Charge. Android 9.0 Pie along OneUI interface would be on top. The other Galaxy A41 features include a Rear Fingerprint, USB C, NFC, and 4G LTE connectivity."

[link]

Viszont ha csak a többi igaz, nekem már akkor is megvan valószínűleg az új telefonom. Amit várok, egy 147-148 körüli méret, SAMOLED, előlapba épített ujjlenyomat, 3000 feletti akksi, és jó lenne, ha az A40-el ellentétben itt már lenne AOD, ugyanis azt nagyon megszerettem az A5 2017-esemben.
Szerintetek van ennek esélye? Ha nem jön, vagy nem ilyen lesz, akkor valószínűleg Xiaomi Mi9 SE lesz a következő telefonom.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Majdnem vettem A40-t, csak keserves minőségű volt a kamerája. Engem személy szerint a mérete fogott meg. Nem is nagyon van választék ebben a méret osztályban, így én kifejezetten azt várom, hogy ne legyen nagyobb. Elég "néptelefon" és egyéb alternatíva van az általad prognosztizált 147-148mm méretben vagy felette. Még Samsung A szérián belül is.
Ha nem herélték volna ki ennyire az A40-t, tényleg vettem volna. Sajnáltam. Remélem egy sokkal jobb telót kapunk az A41 személyében.

Jevons paradox

(#3) bepe79 válasza Aprósólyom (#2) üzenetére


bepe79
addikt

"Talking about Samsung Galaxy A41 first, the camera details of this phone have been shared in the report. According to GalaxyClub, the Galaxy A41 smartphone will support a 48-megapixel primary rear camera. It is worth noting that the 16-megapixel primary rear camera seen in the Galaxy A40. The Galaxy A41 rear camera setup will also include a 2-megapixel macro lens. According to the report, Samsung Galaxy A41 will have a 25-megapixel front camera for selfie and video calling."

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4) bepe79


bepe79
addikt

Samsung Galaxy A31 and A41 camera and battery specs leak: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#5) Aprósólyom válasza bepe79 (#3) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ezeket már átböngésztem. Annyit viszont már fényképeztem, hogy tudjam, a pixelek számából nem következtethetünk a képminőségre. A tesztképekre leszek kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#6) g2gti


g2gti
csendes tag

Olvastam valahol, hogy IPS LCD kijelzővel jön az A41, remélem nem igaz....

(#7) bepe79


bepe79
addikt

Youtube videók alapján előlapi kijelzőbe épített ujjlenyomatleolvasója, arcleolvasója, IP68 védettsége és 6.1-es SAMOLED kijelzője van, és Android 10-el érkezik az EU-s változat, és Exynos 9611 + Mali G72 MP3 + 4GB RAM lesz benne. Az akksija 3500 mAh lesz. Ha ez igaz, akkor nekem ez az A5 2017 utódja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#8) bepe79 válasza g2gti (#6) üzenetére


bepe79
addikt

Ezt határozottan cáfolják a yt videók, amiket néztem, 20:9-es 6.1"-es Super-AMOLED kijelzője van.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Hivatalos.

Ha esetleg már nagyon szeretnék valami új telót, az A41 az egyik fő jelöltem. Minimális ráfizetéssel ugorhatnék rá a jelenlegi készülékemről.

A saját tesztjük alatt szokott futni általában a telók topikja, de vannak kivételek is. Még most jó lenne eldönteni, melyik lesz a fő topik!

[ Szerkesztve ]

(#10) bepe79 válasza Fred23 (#9) üzenetére


bepe79
addikt

300 euró? A több, mint 100000 Ft-os ár kicsit soknak tűnik egy alsó-középkategóriás telefonhoz képest.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#11) Fred23 válasza bepe79 (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Forint most gyenge, illetve szerintem kábé ez volt várható.

Alternatívának mondjuk érdekes lehet a mai hírben szereplő SD845-ös LG is, ha jön felénk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy A41
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.