Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Öszintén bevalom ez nem a szivem csücske de, a SAMSUNG megint alkotot megint uj dolgot csinált!

Bár a kis kijeltzö nem lesz valami parktikus szerentem de majd kiderül, viszont nagy kijelzö megint uj menüvel, söt ez edigi legnagyobb samsung menü változás...

* GSM Triband 900/1800/1900MHz
* 2.1'' 256k colors TFT LCD (176 x 220)
* 103.5 x 22 x 9.4mm
* 2 megapixel camera
* EDGE, GPRS
* Bluetooth
* Dual face and touchscreen interface
* MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA music player
* MPEG-4, H.263 video player
* Bluetooth stereo music profile (A2DP)
* Stereo FM radio
* USB connectivity
* Built-in 100MB memory with microSD (up to 2GB) expansion slot

Képek beszélnek inkább:

Egyik oldala hagyomaányos telefon:
[kép]
Másik meg multimédia felelös
[kép]
Kijelzö zár:
[kép]
Kicsi kijelzö: [kép]
Ujgenerácios samsung menü:
[kép][kép][kép]
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) blueMerle válasza AS (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez az újgenerációs menu ugye nem csak ilyen homi színben van? :DDD

Nekem nem jön be ez az elgondolás, mert valamelyik fele, amelyik épp az asztal felé néz mindig karcolódik. Aztán lehet választani hogy melyik legyen az...áhhh....kihagyom :))

Ha a nagyobbik kijelzös felét hagyták volna csak meg, alátolnak egy slideos billt és elfelejtik a hátsó kis kijelzö elgondolást, talán még tetszene is. :U

(#3) AS válasza blueMerle (#2) üzenetére


AS
félisten

Samsung P300 P310 hez hasonloan ehez is lehet Aksival elátot tok, (lehet látni az alján)..
Igy védve lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Loretto válasza blueMerle (#2) üzenetére


Loretto
veterán

Pontosan. Átlátszó tokot sosem csíptem.

Soirée...

(#5) blueMerle válasza Loretto (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

AS írja hogy börtok. Na ja,ugye az megintcsak egy tok, én sem csípem ami a ''telón van''.

Nem szeretem az átlátszó tokokat, pláne nem a P300/310 féle börtokot, mivel én alapból az oldalamon hordom tokban a telefont. Vicces lenne. Ring-ring....tok kinyit, másik tok kinyit, tessék :D

Jó tudom, plusz akksi meg minden van benne, de inkább használok egy olyan telót, ami plusz akksi nélkul is elmuzsikál 4 napig :) K750i

(#6) AS


AS
félisten

Képek a kis kijelzöröl:
[kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) blueMerle válasza AS (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Azaz jóformán az egész teló kezelése itt történik?A kis kijelzön? Sms, képek, hívásopciók, beállítások, stb...pfff ez nagyon gáz.

AS, köszi a képekért :R

(#8) AS válasza blueMerle (#7) üzenetére


AS
félisten

Nem tudom, mivel még nincs angol teszt igy csak találgatni lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) AS


AS
félisten

Most pedig az uj menü képei:
Jo kérésd hogy ez lila fekete szin lesz csak, de van egy olyan érzésem hogy mint se nek a narancs szin nekik meg lila.. :C
[kép][kép]

Na ez aztán érdekes minden menü bel de még kamera modbol is elehét érni menüt...
[kép][kép][kép]
:
[kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Viktor0610 válasza AS (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A linkelt kis- és nagy képekből én arra következtetnék, h. több színséma van a telefonban.

Samsung Galaxy A54

(#11) AS válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


AS
félisten

Majd kiderül hiszen ithon is kaphato lesz samsung majd biztos Bog kezébe nyomja.. :C
Remélem hamarabb mint megjenés.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) AS


AS
félisten

Ez szebb mint gondoltam. :) :)
[kép]
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) legiaap válasza AS (#12) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tényleg gyönyörű a picike

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) AS


AS
félisten

UJ képek! Samsung F szériával támad.
F300 várhatoan februárban már kapahto lesz Europa és Usa-ban is.

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) AS


AS
félisten

Sokan még nem értik hogy müködika F300 na most eböl videobol minden meglehet tudni még azt is hogy p300 p310 tok is jár hozzá. :)
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.