Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádyka


Ádyka
őstag

Sziasztok!!

A napokban tervezek 512-es DDR333-at venni Samsungot. Úgy hallottam, hogy több féle létezik. Az eredetibb amin van egy több chipet is letakaró SAMSUNG matrica, vonalkód stb.... a másik , / amitől tartok/, noname ramokra jellemző, egy chipet letakaro pici matrica midössze DDR333 512MB felirattal. Úgy hallottam hogy ez utóbbival sokaknak volt gondja, esetleg még a saját órajelét sem bírta el, és úgy néz ki amikor a kezedbe adják a boltban, mintha lisztes vagy poros vagy mittómén milyen lenne. Két boltból kettőben ilyet akartak adni.
Meg merjem venni?
Kinek mit mennek ezek a ''kamu'' Samsungok''?
Előre is köszi a válaszokat.
Ádám

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#2) Sefter válasza Ádyka (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Honnan veszed, hogy ezek nem eredeti Samsung ram-ok?
(nem kötözködni akarok csak érdekelne...)

Psn ID: sefter_hun

(#3) emvy válasza Ádyka (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha nagyon lisztes, az szerintem feltűnő. Lehet, hogy netfüggőknek akarták becsempészni a börtönbe, kenyérbe sütve.

while (!sleep) sheep++;

(#4) robekri válasza Ádyka (#1) üzenetére


robekri
addikt

Szerintem a Samsung hivatalos oldaláról nyomtasd ki a 333 DDR memóriák chipszámát!! Ha egyezik, akkor nyugodtan vedd meg a ''lisztes'':DD memót!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5) supercow


supercow
őstag

Ez jó :D mostantól a memóriák közt a ''lisztes'' olyan mint a tápoknál a Vargáné :) Majd lesz kormos monitor meg olajos egér.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#6) Ádyka


Ádyka
őstag

Nagyon THX! Most már nagyon okos vagyok ramilag. Csak nem akartam jóóó nagyokat cumizni vele. Akkor a leglisztesebbet veszem, ha már mindenkinek ilyen van.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#7) TitiRii válasza supercow (#5) üzenetére


TitiRii
senior tag

LOL
olajos egérel frankon találkoztam, kicsit sok szilikon zsir került bele a x-y tengelynél(ez keni) és ahogy mozgattad vékony zsir csikot huzott a görgö maga után.. aztán meg már csuszott a görgö :DD
szal nagyon kész volt. a márkát meg fel se merték tüntetni rajta :DDD

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#8) robekri válasza TitiRii (#7) üzenetére


robekri
addikt

Na ez sem egy utolsó dolog! (mármintazegérrel:DDD:DD:DDD)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) bazs


bazs
aktív tag

Hozzám javítás után került úgy egy tintás nyomtató, hogy amikor bele akartam rakni a tintát egy fél marék chis-et kellett elötte kiszedni bel?le :)
De ment! S?t azóta is megy

Pont most fogyott el...

(#10) bazs válasza bazs (#9) üzenetére


bazs
aktív tag

izé chips

Pont most fogyott el...

(#11) Never George


Never George
csendes tag

Hello!
Az a helyzet hogy tök nem értek hozzá, de ez milyen?
Jó vagy rossz? pl.: ár tekintetben is?

PC2-3200R 512MB 15.500?
PC2-3200R 1GB: 27.900?


Kérlek valaki oktasson ki! :)
De csak érzéssel! :DD



[Szerkesztve]

A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

(#12) Pete!


Pete!
csendes tag

Tudnál adni linket arról az boltnak az oldaláról ahol ezt vennéd?

(#13) Never George válasza Pete! (#12) üzenetére


Never George
csendes tag

Ezt tőlem kérdezed?

Amúgy ezek nem no name mem.-ek!:
HP-k!
És ez nem egy bolt (sajnos :DD)
Egy haverom akarja eladni pesten!
512DDR2-es HP még 5 db
1GB DDR2-es HP még 5 db (bár elméletileg 2 le van foglalva)

A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

(#14) Kicker


Kicker
senior tag

az miért van hogy everest progi az egyik samsung ramomat A............(a pontok számok) néven látja a másikat meg asszem samsungként, a lényeg hogy különbözőek, pedig egy párként kaptam
bocs ha hülye a kérdés

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#15) Rez_Grof válasza Kicker (#14) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ilyet már nekem is csinált. Szvsz kered meg vele Fiery-t hátha felfedeztél egy bug-ot.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#16) Kicker válasza Rez_Grof (#15) üzenetére


Kicker
senior tag

mit tegyek? lehet hogy hibás az egyik?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.