Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Rubens: levétel a keresztről (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Hy!

Rajzból kell 20 oldalas házidolgozatot írnom a témában említett műről (eredeti cím: The Elevation of the Cross). Neten már próbálkoztam, amit találtam, az vagy baromság, vagy német, vagy pedig túl sok (amit talált, azt nemt tudom mind átnézni, pedig lehet, hogy a végén van a hasznos). Nos, ha tudtok mondani linket, ahol találok vagy a műről, vagy a készítőről nagyobb mennyioségű (magyar vagy angol) anyagot, akkor azt nagyon megköszönném.

Zsinór

(#2) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Nyista?

(#3) Agyasima


Agyasima
senior tag

Létezik 1 internet könyvtáros, ő talán tud ajánlani könyveket a dologról:
[L]libinfo.oszk.hu[/L]
1-2 nap alatt válaszolnak általában. Sok sikert!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

[L]http://libinfo.oszk.hu[/L]

Gyengén adom elő ma magam:((

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) localhost


localhost
Közösségépítő

[L]http://www.google.co.hu/search?hl=hu&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=Rubens+lev%C3%A9tel+a+keresztr%C5%91l&lr=lang_hu[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Cathfaern válasza localhost (#5) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha ezekből írsz egy 20 oldalas dolgozatot, akkor csak gratulálni tudok...

(#7) localhost válasza Cathfaern (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

No ne már, nem az én tisztem megírni a 20 oldalas anyagot, de lám létezik magyar szöveg is, nem sok, de forrásmunka.
Megtudhatjuk belőle pl, hogy melyik templomban is van éppen.

Javaslom a google kifinomult használatát, hiszen az emberek nagy része azt ismeri csak, hogy van ott egy izé, abba beírom és kapok kismillió találatot.

Miért az a javaslat jobb, hogy írjon a könyvtárosnak, majd az segít ? Eheh.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Cathfaern válasza localhost (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

OK, részben igazad van, de azon a linken, ahol a legtöbbet írnak a képről, van kb. 3 sor :(

btw. Ez a link nem úgy ''készült'', hogy van ott egy izé, abba beírom és kapok kismillió találatot?

(#9) localhost válasza Cathfaern (#8) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát nem úgy készült! :(
De te azon kívül, hogy engem lehurrogsz ugye sokkal többet segítettél, mint én ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) andorpapa


andorpapa
őstag

Tudom, kicsit nagyképűnek hangzik, de szerintem simán lehet 20 oldalt írni erről. A módszeren van a hangsúly. Mert ha valaki csak azt írja le, hogy mit látunk, akkor az soha nem hoz ki 5 oldalnál többet. Le kell írni a művészről szerzett információkat, jellemezni kell a kort a művel való összefüggésében, valamint a kortársak és nem kortársak hasonló alkotásaival kell összevetni, kiemelni az azonosságokat és különbségeket. Akkor azért kijön a 20 oldal. Egy nagy ''gömböt'' kell felépíteni, aminek csak a magja maga a műalkotás.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#11) Agyasima


Agyasima
senior tag

''Miért az a javaslat jobb, hogy írjon a könyvtárosnak, majd az segít ? Eheh.''

Próbáltad már?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Rubens: levétel a keresztről (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.