Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A következő játékokat keresem BÁRMILYEN formában:

- Nice 2 - régi autós játék
- Quake 1 full CD.
- Warcraft 1 Full CD
- Warcraft 2 Beyond the dark portal - A kiegészítés kellene install változatban.

Az utóbbi 3 játéknál az is jól jönne, ha írnátok egy file-listát (vagy tree-t) az install CD-ről, meg hogy hány audiotrack van rajta.

Köszi!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Van egy topic ahová ezt nyugodtan beírhatod. Szerintem ez zárható.Bővebben: link

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#3) davidboy


davidboy
csendes tag


Hali!

A Prince of Persia 3D (1999) kellene nekem eredetiben.
Tudja valaki hogy hol lehet a nagy Budapesten vagy online megvenni?

Kössz!

(#4) HaaS


HaaS
addikt

Sajnálatosan az idő megette a Republic: The Revolution CD-met, akárhogyan tisztogatom, ebből már nem lesz semmi.

Ha valakinek megvan vagy van tippje, háborgasson. Bármilyen megoldás érdekel.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#5) Sotho


Sotho
őstag

F-16 Aggressor nevű játékot keresem. 1997-es azthiszem. :U

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Én a régi Freecell játékot keresem, ami azt hiszem win98-ban volt benne. Erre gondolok. Létezik ez külön is? Az új mindenféle csilli-villi változatok nem érdekelnek ,csak ez. Emlékeim szerint ez nem violt installos csak egy kis exe.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Jadro válasza Jadro (#6) üzenetére


Jadro
veterán

Megtaláltam! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) mcdermott87


mcdermott87
csendes tag

Van egy két régi játék, amit meg szeretnék szerezni, csak sajnos nem tudom a címüket, viszont tudom, hogy milyen cd mellékleten volt kapható a demója. két A4-es kartonlap között volt 1-2 cd, tele demóval. Röhejesen hangzik, de valaki talán már találkozott ilyenekkel a '90-es évek második felében. Amiket keresek már az abandonware kategóriába tartoznak, szóval nem lenne warez. Ha tudtok segítsetek. Köszi.

(#9) whitezo88


whitezo88
nagyúr

keresek egy régi kaladjátékot. egy játékmacival kellett mászkálni egy ház körül és összeszedni a kislány szülinapjára a hozzávalókat. tudja valaki mi volt a címe? (hasonló stílus mint a Putt Putt.)

(#10) barcelonafan


barcelonafan
csendes tag

Hello! Egy olyan régi játékot keresek, amiben egy séffel kellett menni, és voltak benne paradicsomok, kaktuszok, szellemek és egy kék madár, de a nevét sosem sikerült kiderítenem! :( Ha valaki meg tudja mondani a nevét annak nagy hálával tartozom! :R :R :R
Akár itt a fórumban vagy küldje el e-mailben: danibandika@gmail.com
Előre is köszönöm! :))

[ Szerkesztve ]

Az elv olyan mint a fing. Tartja az ember amíg tudja.

(#11) JetiRulez válasza whitezo88 (#9) üzenetére


JetiRulez
őstag

Fatty Bear's Birthday Surprise
Nagyon régen Én is játszadoztam vele. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) lszlogal


lszlogal
senior tag

Sziasztok!

Látom nem valami aktív a topic, de hátha. A panem multimédia kiadónak volt a varázslatos emberi test című játéka. Volt egy dinoszaurusz vadászat című játéka is.Valahol az fellelhető az internet bugyraiban? A keresők nem a barátaim.

(#13) temptation


temptation
csendes tag

Sziasztok!
A varázslatos emberi test javító fájljai nincsenek meg valakinek véletlenül? A panem oldaláról már sajnos törölték és enélkül nem tudom elindítani.
Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.