Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABal


ABal
őstag

A címet nem ártana egyértelműbbé tenni pl. "2015-re százmilliós forgalom éves szinten"

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2) Lenry válasza ABal (#1) üzenetére


Lenry
félisten

akkor lesz a forgalmuk, mint másoknak százmillió év alatt. mit nem értesz ezen? :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) ABal válasza Lenry (#2) üzenetére


ABal
őstag

Ha csak úgy nem. :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4) lmisi


lmisi
senior tag

Milyen százmilliós?????
Dollár, forint, euró???
A szerző nyilván eladott készülékre értette, sajna az emberek nagyrésze amúgy helyesen pénforgalmat ért ezalatt, így pocsék cím sikerült ismét :DDD
Gondoljatok bele milyen kavarodás lenne ha minden cég forgalom alatt az általa gyártott termékek db,kg,tonna,liter, mikrogramm -ban mért mennyiségét értené :U

(#5) ledgeri válasza lmisi (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Háát ha hulladék, már abban mérendő .... ;] :O

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) tome.jr


tome.jr
addikt

A címnek ebben a formában semmi értelme. :U Esetleg "százmilliós".

[ Szerkesztve ]

(#7) kisskerko


kisskerko
tag

kívácsi leszek az Era üzemidejére :U

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#8) sajtee válasza ledgeri (#5) üzenetére


sajtee
senior tag

:C :C ;]

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

Ezt a cimet, amikor leforditottak, nem olvastak el? Igy eleg "fura"

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) mate317


mate317
tag

főleg úgy vicces ez, hogy a szerzők folyton erőltetik a közgazdasági kifejezéseket, mint a szignifikáns, kereslet, valuta, árérzékeny piac stb.

[ Szerkesztve ]

(#11) ledgeri válasza sajtee (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

most sokadik visszaolvasásra is sokadik jelentését olvasom annak amit írtam (kimaradt egy a...), kellenének hangsúj jelek... :B de még a nélkül is sokfélét lehet kiolvasni belőle..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) kcsa válasza mate317 (#10) üzenetére


kcsa
veterán

A szerzők erőltetik a logotípia szót is, de 50-50% arányban rontják...

(#13) sajtee válasza ledgeri (#11) üzenetére


sajtee
senior tag

A lényeg lejön, ez a lényeg ;]

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jöhetne már egy-két telefon azok közül ,amiket kint mutogattak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.