Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) zsoltyy


zsoltyy
tag

Szerintem pont az lenne a lényeg a FFOS-nek, hogy ne kelljen parasztvakító 2-4 procimagokat és GB-nyi ramokat felvonultatnia.
Nem mindenki vevő erre, és egy könnyen kezelhető, jól optimalizált rendszer nyerő lehet sok - megmerem kockáztatni - androidos között is, akik most marha nagy hardwerrel szerelt telefonokkal rohangálnak és naponta kétszer töltik a készüléküket, hogy elérhetőek legyenek.
Mert ugye a droid minden, csak nem jól optimalizált. A Gugli még csak most jött rá, hogy 512MB ram is elég lehet egy zökkenőmentes futtatáshoz. Közben GB-os memóriákról beszélünk, egy olyan készülék - telefon, tablet - esetében, ami közelébe se jöhet tudásban egy PC-nek amiben nekem spec 2GB ram és HD-t BD-t szerkesztek vele.
Ha picit többet foglalkoznának az optimalizálással és kevesebbet az új csili-vili édesség nevű kiadásokkal, akkor jó kis rendszer lenne a droid. Persze értem én... el kell adni a sok ramot, procit. A népek meg kajálják.. huh nekem ekkora.. van :DD Nekem egy X10 mini pro-n (128MB) fut JB. Simán. Az XDA-s srácok megcsinálták. A gyártók is megtudnák, csak nem érdekük.
Egy szó mint száz, ha az FFOS ezt kevesebből, okosabban kihozza beszállhat a versenybe simán szerintem.
Persze kérdés, a leendő appok mennyire zabálják majd fel az OS-t. Idővel ez is kiderül. Na és persze az árazás se mindegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.