Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

"Aki nem akar, az nem lesz terhes."

Bár nemrég összejöttem egy csajjal, kérdeztem szed-e gyógyszert, idiótán elkezdte, h majd vigyázunk.. az ilyeneket legszívesebben felpofoznám.. :/
Ezekből lesznek az efféle műsorok alanyai? :W

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Csemike válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Most mér, én se szedtem soha tablettát és nem is fogok, vannak alternatívák. :)

Nem egy hasonló esettel találkoztam már. Nagydarab anyuka, aki munkából ment szülni, mert fogalma se volt... Látszani nem látszott rajta, a ciklusa mindig zavaros volt, nem is gyanakodott. Egy másik fiatal lány meg 25 hetes terhesen ment az orvoshoz, hogy írjon neki fogalmazásgátlót, és ott derült ki, hogy nincs mire mit felírni.
Azt, hogy a magzatmozgást hogy nem érzékelték (vagy hogy nem tudták megkülönböztetni a bélmozgástól), azt ne kérdezd.

(#3) föccer válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


föccer
nagyúr

Felpofoznád azért mert nem tömi tele magát szeméttel? Grat érte.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4) Mr X válasza föccer (#3) üzenetére


Mr X
veterán

Gondolom a "Majd vigyázunk" Mondatra értette.

(#5) föccer válasza Mr X (#4) üzenetére


föccer
nagyúr

Az más, ha így értette, akkor én kérek elnézést. :R

Bár akkor is erős reakció lenne egy ilyen megjegyzésre így reagálni. Simán tehet a férfi is azért, hogy ne legyen (nem kívánt) terhesség az aktusból. Ennek módját normálisan kellene megbeszélni a partnerrel. Ha ez nem megy, akkor meg eleve felejtős a dolog. Legalábbis én így lennék vele.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6) Mr X válasza föccer (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Én úgy értelmeztem (persze tévedhetek is), hogy a lány felelőtlenségén akadt ki. Mert ez a majd vigyázunk elég semmitmondó. Ha nem akar gyógyszert semmi baj, de akkor mondja azt, hogy nem akarja, inkább óvszer.

(#7) Thunderzolee válasza föccer (#3) üzenetére

Mennyire vagy tájékozott a legújabb generációs fogamzásgátlókat illetően?
Ezeknek annyira alacsony a hormontartalma, h én azért vigyáznék ezzel a "szeméttel" kifejezéssel.
Összehasonlítva a hatvanas évekbeli fogamzásgátlókkal, alig van már hormon bennük.

Egyébként meg arra gondoltam, ahogy Mr X is fogalmazott, h jellemzően a butaparaszt típusú emberek esnek teherbe "véletlenül", mert jóformán azt sem tudják, mitől lesz a gyermek..
A cigaretta az megy, de az értelmi képesség valahol ottmaradt az alsó tagozatos iskolában a fogasra akasztott köpeny felsőzsebében. :(((
És ezeknek a jóképességű egyedeknek most faaaaaantasztikus TV műsort is fognak csinálni? :W

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Csemike válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát... Öhm... Aki ilyen lánnyal áll le... ;] :R

Amúgy, ha vannak alternatívák én feleslegesnek tartom megkavarni a hormonháztartást. Mellékhatásai is lehetnek, és sok nő nem is szedhet fog.gátlót.

(#9) Mr X válasza Csemike (#8) üzenetére


Mr X
veterán

:DDD

(#10) po1son válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


po1son
addikt

Én nekem meg nem rég egy olyan csajjal volt dolgom, aki azt mondta nekem, hogy ő allergiás a gu.... :DDD
Mondjuk én csak nevettem magamban, amikor mondta, de amikor utána néztem láttam, hogy tényleg van ilyen.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11) Thunderzolee válasza Csemike (#8) üzenetére

Hát... egy butuska csajt könnyebb ágybacipelni, mint egy entellektüellt.. ;]

Az a "sok nő" aki nem is szedhet, az valójában egy csekélyke arány. ;)
A mozgásszegény életmód jóval több mellékhatással jár, mint egy fogamzásgátló (elhízás/narancsbőr). Ettől függetlenül egyetértek, ha nem szükséges, nem kell szedni. :N

po1son:
Van bizony, de részükre van latex mentes óvszer is. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Avicularia


Avicularia
veterán

Otthon is bevezethetnék a karba beültethető fogamzásgátlót. Egy injekcióstűvel küldik fel a felkarba a bőr alá,és 3 évig véd a terhességtől.
Ha szerencséje van a nőnek,akkor ez idő alatt nem is menstruál,szóval mivel nem kell vásárolni betét,tampon és hasonló cuccokat,az ára is bőven visszajön 3 év alatt.
Olyan érzés,mintha egy gyufaszál lenne a nő bőre alatt
P-stav

(#13) Thunderzolee válasza Avicularia (#12) üzenetére

Ejha, erről még nem is hallottam.
Köszi az infót, rá is keresek. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) DeFranco válasza Mr X (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, aztán meg 20 éves korára úgy pukizik, hogy "pháááá" :U

(#15) DeFranco válasza Avicularia (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Aha, ez tényleg k.va jó... aztán majd amikor gyereket akar, akkor kiderül, hogy kialakult egy szép kis pajzsmirigy alulműködés, és élete végéig szedheti a gyógyszert, ha nem akarja elveszteni pár éven belül a pajzsmirigyét, és még valamikor teherbe akar esni. Valóban, tök jó. :K

:W

(#16) Avicularia válasza DeFranco (#15) üzenetére


Avicularia
veterán

bocsi,nem tudtam ,hogy a téma szakértőjét tisztelhetem benned :U
biztos jobban értesz hozzá,mint a svéd orvosok, meg a gyógyszert engedélyező és hivatalosan forgalomba engedő szakhatóság

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.